DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 czerwca 2017 (pierwszy post)

Na przykładzie naszej koleżanki z wątku o irracjonalnych żądaniach

Konto usunięte
Konto usunięte: Chce meza, ktory bedzie mnie kochal, szanowal i wspieral d83dde0f bez nalogow, ktory przy klotni nie bedzie przeklinal ani mnie upokarzal i wjezdzal na psychike.


Jak osoba mająca bluzgometr 415 może żądać nie przeklinania! To już nawet pokłócić się nie można normalnie? Tylko trzebaby grać w szachy o to czyja racja jest. A nie w szachach może być remis więc zostaje rzut monetą.

Konto usunięte
Konto usunięte: I ktory bedzie mi sie podobal wizualnie i nie bedzie chorym erotomanem walacym konia 3 razy dziennie czy ogolnie dzien w dzien... *


Jeśli mówimy o "chorobie" to wymaga ona leczenia. Najlepiej osobiście. Po co miałby to robić gdyby miał Ciebie!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Też nie lubię, jak samiec mięchem rzuca

IKTM
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Enhancer
Enhancer
  14 czerwca 2017

Wymagania to jeden wielki kabaret :) Kobiety zazwyczaj po czasie dochodza...do racjonalnych wnioskow i tkwia w toksycznych zwiazkach ;) Podzro:)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 czerwca 2017

Ja tam wybrzydzac nie bede, zapraszam

Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie mamy instynktu MACIERZYŃSKIEGO jako osobniki płci męskiej ?????


a skad pewnosc ze nie? wielu faceto CHCE MIEC DZIECI i wiele kobiet NIE CHCE. To ze jestes facetem nie znaczy ze za x lat nie bedziesz chcial dzieci i kobieta ktora ci ich nie da bedzie do wyrzucenia (wielu facetow zostawia bezplodne kobiety. Przypadek??)
I tak samo NIE KAZDA kobieta ma lub dostanie istynkt macierzynski. Bycie kobieta to za mało by go dostać. Nie wierze w co to czytam... znawca kobiecej psychiki ;/ Mniej stereotypów...

Konto usunięte
Konto usunięte: bo matkami ( osobnikami o instynkcie MACIERZYŃSKIM ) z reguły zostają kobiety ? .... ( dżizassss ! )


i co z tego? przeciez to ze nie chce teraz nie znaczy ze w przyszlosci bedzie nagle chciec. Moze nie chciec cale zycie. Instyknt nie wystepuje u kazdej kobiety!! Wiec istenieje 90% szans, ze jesli nie chce teraz, to nie zechce nigdy. 50% szans jesli wpadnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale że co - że nie masz żeńskich hormonów

mam

Konto usunięte
Konto usunięte: żeńskich narzadów płciowych


mam

Konto usunięte
Konto usunięte: innych cech podobnych do innych osobników płci żeńskiej ? :


tzn jakich? Poza wyglądem budową i hormonami raczej z resztą kobiet niewiele mnie łączy (o ile cos inne kobiety poza tymi cechami jeszcze coś łączy). TO za mało by mieć instynkt. Do instynktu tez trzeba miec predyspozycje. Samo wyposażenie w macice to za mało.

Konto usunięte
Konto usunięte: No przecież o tym mówię - nigdy nie wiadomo kiedy te hormony uderzą


Nie.ty mowisz o lasce ktora nie chce miec dzieci i nagle bam, zachciewa sie jej od tak. Ja mowie o kobietach realnie istniejących, czyli takich CO CHCĄ ale w przyszłości miec dzieci, ze jesli mowią "nie chce dzieci" to znaczy "nie chce TERAZ lecz za kilka lat" lub takich, ktore nie chciały, ale po wpadce nagle pokochały dziecko (lecz nie kazda tak ma, sa przypadki ze nie odczuwa instyntu nadal i matka odchodzi). Ja jestem przypadkiem kobiety ktora nigdy o tym nie myslała, nie biore w planach na zycie ewentualnych dzieci. Uważam ze są mi do szczęscia zbędne. A TO RÓZNICA. Instyknt nie pojawił sie przez tyle lat, watpie ze sie pojawi. I jestem tego pewna ze sie nie pojawi. Do teraz gdy widze dzieciaki na ulicy dostaje szału. Wiec sory ale ja i dziecko to mission immposible.

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie uprawiasz seksu W OGÓLE ??


nic takiego nie pisałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak wpadniesz i Twój facet ( może będziesz miała innego niż teraz ??? ) nie będzie podzielał Twoich feministycznych poglądów to co wtedy ? Usuniesz też jego dziecko ????


lub oddam do adopcji. Nie znam sie na dzieciach, nie mam cierpliwosci do człowieka ktore jest tak niekumate jak niemowlę. Szkoda mojego życia. Nie chce sobie zycia marnować.

Smieszy mnie ze pierwszy lepszy facet z neta uwaza sie za lepszego znawce mojej seksualności i płodności ode mnie d83dde02
Enhancer
Enhancer
  14 czerwca 2017

Panthera a Ty nadal walczysz z soba czy z wiatrakami? :)

CuteNinja
CuteNinja
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: IKTM

NIe przeklinam w domu, w pracy ani spędzając czas poza domem i pracą. Nadrabiam dopiero tutaj, to chyba niegroźne, nie? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Wymagania to jeden wielki kabaret :)

Ty tak serio? Nie masz żadnych wymagań? Mi się wydaje dość naturalnym, że dążymy do posiadania tego, co jest dla nas najlepsze. Nieposiadanie wymagań nazywa się inaczej desperacją. Zanim przyjdzie Ci do głowy rzucić jakimś "dlatego jesteś sama" dodam jeszcze, że mam męża, dziecko, wszyscy mamy jakieś wymagania w stosunku do siebie i jesteśmy szczęśliwi d83dde0f
amfibol
amfibol
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera: i nigdy nie bede miala chętki na dzieckowiele kobiet tak mówi a potem zonk - jednak zegar biologiczny tyka i dostają hopla na punkcie posiadania dziecka więc nigdy nie mów nigdy. Znów mówisz piękne teorie a nie wiesz co będzie z Tobą za np 5-10-15 lat jakie hormoony wytworzy twój organizm i jakie instyknty się obudzą itd. Najpierw przezyj to a potem mow

Dokladnie. Poza tym uwazam, ze kobieta, ktora otwarcie mowi, ze nie chce miec dzieci ma albo powazny problem ze swoja psychika albo ma zlego faceta, no moze jeszcze jakas traume z okresu dojrzewanai mozna pod to podpiac. Lub po prostu jest jeszcze smarkula.
GRADEK83
GRADEK83
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jak samiec mięchem rzuca

Kiedyś za czasów kamienia łupanego to było na porządku dziennym jak do jaskini facet wracał to rzucał upolowanym mięchem XD
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokladnie.

Witaj nowy user

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym uwazam, ze kobieta, ktora otwarcie mowi, ze nie chce miec dzieci ma albo powazny problem ze swoja psychika albo ma zlego faceta, no moze jeszcze jakas traume z okresu dojrzewanai mozna pod to podpiac. Lub po prostu jest jeszcze smarkula.

Dajcie żyć Panterze swoim życiem. Nie chce to nie chce. Nie każda musi mieć dzieci. A jak będzie miała dzieci to za 20 lat będziecie mogli napisać: miałem racje :P

Taką kwestie trzebaby przedyskutować przede wszystkim z partnerem a nie z forum.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś za czasów kamienia łupanego to było na porządku dziennym jak do jaskini facet wracał to rzucał upolowanym mięchem XD

A dziś w masarni rzeźnik rzuca. No może jeszcze, pani sklepowa na ladę, kasjerka, gospodyni domowa, kucharz.

Tu prawdziwy rzeźnik języka
Belormoroth
Belormoroth: Bluzgometr
34572
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu prawdziwy rzeźnik języka Belormoroth: Bluzgometr 34572

Poprzednie konto mialo 300.000+ ale zbanowali bo zaczalem jezdzic po FP z kumplami :ninja:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Enhancer
Enhancer
  15 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Enhancer: Wymagania to jeden wielki kabaret :) Ty tak serio? Nie masz żadnych wymagań? Mi się wydaje dość naturalnym, że dążymy do posiadania tego, co jest dla nas najlepsze. Nieposiadanie wymagań nazywa się inaczej desperacją. Zanim przyjdzie Ci do głowy rzucić jakimś "dlatego jesteś sama" dodam jeszcze, że mam męża, dziecko, wszyscy mamy jakieś wymagania w stosunku do siebie i jesteśmy szczęśliwi

Na serio smiesza mnie jakiekolwiek fotkowe deklaracje...
Co do wymagan kazdy jakies ma...nie wiem skad u Ciebie taka interpretacja mojej wypowiedzi...
Enhancer
Enhancer
  15 czerwca 2017

...i nie oczekiwalem spowiedzi z Twojej strony...

CuteNinja
CuteNinja
  16 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem skad u Ciebie taka interpretacja mojej wypowiedzi...

Słuchaj, jaka wypowiedź, taka interpretacja d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie oczekiwalem spowiedzi z Twojej strony...

Och, nie robię tego, czego się ode mnie oczekuje tylko to, na co mam ochotę :)
Belormoroth
Belormoroth: jezdzic po FP

Karygodne. Nie powinieneś był tego robić :ninja:
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  16 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Karygodne. Nie powinieneś był tego robić

Theo byl ujem ktory robil co mu sie podoba i banowal ludzi bo mial zly humor :nie:

Nie byl dobrym czlowiekiem :nie:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.