DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 czerwca 2017 (pierwszy post)

Na przykładzie naszej koleżanki z wątku o irracjonalnych żądaniach

Konto usunięte
Konto usunięte: Chce meza, ktory bedzie mnie kochal, szanowal i wspieral d83dde0f bez nalogow, ktory przy klotni nie bedzie przeklinal ani mnie upokarzal i wjezdzal na psychike.


Jak osoba mająca bluzgometr 415 może żądać nie przeklinania! To już nawet pokłócić się nie można normalnie? Tylko trzebaby grać w szachy o to czyja racja jest. A nie w szachach może być remis więc zostaje rzut monetą.

Konto usunięte
Konto usunięte: I ktory bedzie mi sie podobal wizualnie i nie bedzie chorym erotomanem walacym konia 3 razy dziennie czy ogolnie dzien w dzien... *


Jeśli mówimy o "chorobie" to wymaga ona leczenia. Najlepiej osobiście. Po co miałby to robić gdyby miał Ciebie!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Memory
Memory
  12 czerwca 2017

Bo ja zimna jestem i ten mogloby mu nie wystarczyc raz na pol roku xD

Memory
Memory
  12 czerwca 2017

Ciesze sie ze natchnelam Cie do napisania posta. No ja mam irracjonalne wymaania, wiem... A koncu gdybym nie miala ich czy tez zadnych bylabym juz dawno z kims.

Memory
Memory
  12 czerwca 2017

Wymagania*

Memory
Memory
  12 czerwca 2017

W koncu* d83dde0f

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciesze sie ze natchnelam Cie do napisania posta.
Spełniałbym 98,9 % wymogów ale że wolisz wydepilowanych mięśniaków to już nie moja wina.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  13 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Spełniałbym 98,9 % wymogów ale że wolisz wydepilowanych mięśniaków to już nie moja wina.

98 koma 9% kobiet po przekroczeniu wieku dojrzewania czyli tak pi razy drzwi 25 lat (nie oszukując się urody od tego momentu już ubywa) nie mając do tego momentu partnera a tym samym dziecka ich zegar biologiczny napier.. szybko bijący daje kobiecie znak że już pora na potwora ( tak mi się zrymowało... czyt. dziecko) lecz one odbierają to jako ( nie chcę być sama) dla tego diametralnie zmienia im się dotychczasowy punkt widzenia czyli przestają wybrzydzać i rzucają się wręcz na byle co oby tylko było więc Złociutki jest jeszcze szansa dla KALAFIORÓW ( kawalerów) naszej maści XD ... tylko że wtedy to my możemy być wybredni... XD karma suka
nightkin
nightkin
  13 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja zimna jestem i ten mogloby mu nie wystarczyc raz na pol roku xD

to znajdź sobie takiego z bardzo małym libido lub zaburzeniami erekcji. Niestety zdrowy facet uwielbia seks.
Konto usunięte
Konto usunięte: Spełniałbym 98,9 % wymogów ale że wolisz wydepilowanych mięśniaków to już nie moja wina.


to jeszcze dziewczyna a nie kobieta więc najwazniejszy jest by facet był fajny a potem dopiero te atuty by był dobry miły itd
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja zimna jestem i ten mogloby mu nie wystarczyc raz na pol roku xD


Rzeczywiście zimna ryba. To święta są dwa razy do roku. Po takiej solidnej kłótni nie ma się nawet kiedy pogodzić. Na Boze narodzenie i Wielkanoc. Wydawało by się, że lubisz skoro o tym piszesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: takiego z bardzo małym libido lub zaburzeniami erekcji.


Otóż to. Albo są teraz te różowe tabletki dla kobiet.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 98 koma 9% kobiet po przekroczeniu wieku dojrzewania czyli tak pi razy drzwi 25 lat (nie oszukując się urody od tego momentu już ubywa) nie mając do tego momentu partnera a tym samym dziecka ich zegar biologiczny napier.. szybko bijący daje kobiecie znak że już pora na potwora


dobrze ze mnie takie rzeczy nie dotyczą i nigdy nie bede miala chętki na dziecko :D Wiec moge byc wybredna nieco dluzej...
nightkin
nightkin
  14 czerwca 2017
Panthera
Panthera: i nigdy nie bede miala chętki na dziecko


wiele kobiet tak mówi a potem zonk - jednak zegar biologiczny tyka i dostają hopla na punkcie posiadania dziecka więc nigdy nie mów nigdy. Znów mówisz piękne teorie a nie wiesz co będzie z Tobą za np 5-10-15 lat jakie hormoony wytworzy twój organizm i jakie instyknty się obudzą itd. Najpierw przezyj to a potem mow
Panthera
Panthera
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Znów mówisz piękne teorie a nie wiesz co będzie z Tobą za np 5-10-15 lat jakie hormoony wytworzy twój organizm


wtedy i tak juz bede za stara na dzieci :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw przezyj to a potem mow


dziwne, a wy jakos potraficie stwierdzic ze nie chcecie dzieci i sie tego trzymac przez x lat i twierdzic ze jestescie tego pewni od najmlodszych lat. Dlaczego kobiety maja nie potrafic?
i jakos potraficir wybiegac wprzod bawet jesli chodzi o zycie innej kobiety - wy juz lepiej wiecie niz ona sama ze jej biologiczny zegar tyka i w kazdej chwili jej sie odmieni. Niebywale :)
Konto usunięte
Konto usunięte: wiele kobiet tak mówi a potem zonk - jednak zegar biologiczny tyka


ale ja nie jestem "wiele kobiet"
ja jestem ja i prosze mnie do innych przypadkow nieporownywac.
te co tak mowia to albo laski ktore chca miec dzieci ale jeszczr nie teraz lecz za kilks lat albo takie co nie chcialy ale wpadly i pokochaly.
nightkin
nightkin
  14 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: dziwne, a wy jakos potraficie stwierdzic ze nie chcecie dzieci i sie tego trzymac przez x lat i twierdzic ze jestescie tego pewni od najmlodszych lat. Dlaczego kobiety maja nie potrafic?


ja nie mogę ! nie wierzę w to co czytam o_O - Ty chyba niosłaś ten banner na manifestacji na zdjęciu którym załączyłem .... ale ok pozwól że wytłumaczę to co dla Ciebie jest takie dziwne i tak nie możesz tego pojąć - bo nie mamy instynktu MACIERZYŃSKIEGO jako osobniki płci męskiej ?????d83dde13

Panthera
Panthera: Dlaczego kobiety maja nie potrafic?
bo matkami ( osobnikami o instynkcie MACIERZYŃSKIM ) z reguły zostają kobiety ? .... ( dżizassss ! )

Panthera
Panthera: ja jestem ja i prosze mnie do innych przypadkow nieporownywac.


ale że co - że nie masz żeńskich hormonów, żeńskich narzadów płciowych i innych cech podobnych do innych osobników płci żeńskiej ? :D

Panthera
Panthera: te co tak mowia to albo laski ktore chca miec dzieci ale jeszczr nie teraz lecz za kilks lat albo takie co nie chcialy ale wpadly i pokochal


No przecież o tym mówię - nigdy nie wiadomo kiedy te hormony uderzą - póki masz płodne lata nigdy nie mów nigdy. I nie uprawiasz seksu W OGÓLE ?? - to pozwól że też uświadomię - NIE MA 100% metody antykoncepcyjnej ... A jak wpadniesz i Twój facet ( może będziesz miała innego niż teraz ??? ) nie będzie podzielał Twoich feministycznych poglądów to co wtedy ? Usuniesz też jego dziecko ????

GRADEK83
GRADEK83
  14 czerwca 2017
Panthera
Panthera: wtedy i tak juz bede za stara na dzieci :D

do menopauzy czyli tak do 50 masz szansę więc nic straconego XD
CuteNinja
CuteNinja
  14 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bluzgometr 415

Też nie lubię, jak samiec mięchem rzuca d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.