Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule

Znajdą, lecz z pewnością nie są dominującą liczebnie grupą na tym portalu. To nieco utrudnia poszukiwania.
Andreas87
Andreas87: dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami

Bo jest na to popyt. Bezmyślni, śliniący się goście hordami wyznają im miłość pod takimi zdjęciami. A jej w to graj, bo połechtać ego zawsze miło.
Podejmujesz wyzwanie?
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017

Nie to żebym chciał takowy typ dziewczyny poderwać jakoś czy coś ale żeby chociaż najzwyklej w świecie porozmawiać poznać wymienić parę słów między sobą, tylko tyle czy może aż tyle no ale takowego typu dziewczyn tu chyba jednak nie ma a szkoda.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 maja 2017

No właśnie. Sam napisałeś, że większość. Większość to nie wszystkie. Jest tutaj mało takich dziewczyn/kobiet, ale są. A te wyuzdane też czymś chcą zaimponować. Rozumu nie mają to cyckami się chwalą :)

Panthera
Panthera
  18 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule


ucielo mi tytul wiec nie wiem o jakie laski chodzi.

Andreas87
Andreas87: większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem


ja potrafie zaswiecic i tym, i tym d83dde0f
niestety ci co wola cyc maja gdzies rozum a ci co wola rozum uciekaja na widok cyca haha.

Teraz ja zapytam: Dlaczego wy ciagle narzekacie na kobiety, czesciej niz kobiety na was? Dlaczego jestescie takimi mamisynkami ze wam takie cos jakie sa kobiety na fotce przeszkadza tak bardzo ze musicie zakladac raz po raz tematy i plakac na nich na kobiety? Dlaczego nie umiecie wziac sie w garsc i samemu oddzielic ziarno od plew?
Dlaczego wy zawsze macie bol dupy z powodu kobiet, jakiekolwiek by nie byly zawsze sa zle bo jeden by chcial A a drugiemu A przeszkadza bo woli B a trzeci nie chce B i woli C a pierwszemu przeszkadza C i woli to A... Zawszw cos. Czemu nie umiecie zachowac tego dla siebie tylko biadolicie marudzicie jak stare ciotki z żylakami w tańcu?
Czemu macie sie za takich super idealow ze to kobiety sa zle ze nie sa takie jakbyscie chcieli?
tak trudno olac jedne poszukac drugich cierpiwie zagadywac? A moze je zanudzasz?
wiecej zakladacie tematow o kobietach niz kobiety o facetach, a wam rownie daleko do idealow.
zamiast biadolic wez sie w gqrsc, poszukaj forow tematycznych i tam sobie pogadaj z kims, nie musi to byc akurat fotka.
z reszta co sie dziwisz - to fotka. Jest glownie od wrzucania zdjec.
zaloz na fotce jakis temat sensowny i poczekaj na odzew i wtedy zagadaj do jakiejs ktora sie w nim odezwie.
ale po co, lepiej biadolic na forum odstraszajac potencjalne rozmowczynie swoją mazgajowatością :/
Mnie to odstrasza.

faceci wcale nie sa lepsi.
czy sa na fotce jacys panowie nie majacy przerostu ego nad mozliwosci, ktorzy maja ciekawe zainteresowania i tematy do rozmowu inne niz sex i "jakie te kobiety sa zle"? Czy sa panowie ktorzy majac wiedze wola sie nią DZIELIC z kims kto tej wiedzy nie posiada zamiast sie tą wiedza POPISYWAC i robic z siebie bog wie jaka gwiazde ktora patrzy na innych z gory jak na idiotow bo nie wiedza tego co on?
jacys wyrozumiali faceci ktorzy nie patrza powierzchownie na laski (np "o cycki na zdjeciu, pewnie tępa dzida") gdzieś są?
bo jak na razie albo same klaty bmw i łańcuchh a zero ortografii, albo żonaci faceci szukajacy kogos do bzykania na boku za kase albo 40 letnie zboczence wysylajace nastolatkom swoje przyrodzenia, albo wyzywajace od szmat chamy, albo sexisci majacy kobiety za gorsze i glupsze ktorych zadaniem jest rodzenie dzieci i gotowanie facetowi (i taki pozniej sie dziwi ze zadna go nie chce) a jak ktoras mu odpyskuje to ja miesza z blotem, albo trolle, albo maminsynki wiecznie narzekajacy na kobiety ze "mamooo zadna kobieta mnie nie chceeee!" I tak dalej.
Mozna wymieniac bez konca...
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  18 maja 2017

#Panthera Nie jestem mamisynkiem a po drugie mamy juz nie mam żebym nim był. Szukam Tu skromnych naturalnych cichych dziewczyn żeby po prostu poznać porozmawiać a nie podrywać zaraz czy silniczek się na widok jej cyckami czy pupy bo taki nie jestem zresztą takie dziewczyny tylko tym na fotce mogą się pochwalić bo intelektu w nich żadnego.

Panthera
Panthera
  18 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Szukam Tu skromnych naturalnych cichych dziewczyn żeby po prostu poznać porozmawiać


ciche? Co to znaczy? Z glosnymi juz nie pogadasz? ;]

Andreas87
Andreas87: takie dziewczyny tylko tym na fotce mogą się pochwalić bo intelektu w nich żadnego.


a skad wiesz?
moze one sa inteligentne i specjalnie kreują sie na tępe dzidy dla wlasnych celow bo wiedza ze dzieki temu osiagna co chca?
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  18 maja 2017

Nie wiem nie oceniam w każdym razie fajnie byłoby tu taka poznać o ktorej cechach wspomnialem aby najzwyczajniej w życiu porozmawiać .

Panthera
Panthera
  18 maja 2017

Ja lubie rozmawiac o wszystkim o niczym a glownie o tym ze swiat jest tak skonstruowany a zycie jest takie a ludzie to to i tamto... Takie tam filozofie.

i wcale nie przeszkadza mi w tym ze czasem lubie wrzucic "ostrzejsze" zdjecie.

u mnie jedno sie z drugim nie gryzie.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  18 maja 2017

Jeżeli chcesz tylko porozmawiać to równie dobrze możesz z facetem. W Twoim temacie wypowiedzieli się już trzej potencjalni rozmówcy.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  18 maja 2017

#niewidzialna owszem mogę również z facetem to prawda ale tu wole tego nie robić bo jeśli już takowy do mnie napisze to tylko dlatego bo myśli ze jestem gejem więc za takie znajomości i rozmowy szczerze z góry dziękuję.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  18 maja 2017

#Panthera Ciche miałem na myśli bardziej nieśmiałe skromne nie wyższajace się swoim ego a bardziej może jego brak oraz nie wyższajace się wyglądem który odbiega od normy.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  18 maja 2017

Ah to wygląd ma znaczenie podczas rozmowy? Odbiegający od normy? I to je dyskwalifikuje? To powiem Ci, że z takim podejściem do sprawy nikogo nawet do rozmowy nie znajdziesz, bo wygląd nie ma wpływu na intelekt i czasami warto przymknąć na to oko.

No, ale życzę powodzenia w poszukiwaniach ;).

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  18 maja 2017

#niewidzialnaa przecież pisałem że szukam naturalnej dziewczyny nie upiększającej zbytnio wyglądu swojej twarzy i swojego ciała. Dziękuję jak to mówią wytrwałość popłaca wiec poczekam.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  18 maja 2017

Wiesz. Ja jak do rozmowy to trochę spore wymagania. No, ale jak to mówią? O gustach się nie dyskutuje. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.