Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ja uwielbiam piękne obrazy :) więc kobiety malujcie się niczym Van Gogh


Postanowiłeś przypomnieć sobie, jak to jest być trollem nr 1?!!!! Zla cie nie na darmo przez lata szkoliła d83dde21 Drobny, miejscowy cwaniaczku
Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jest piątek uwierz mi że czekam tylko do wieczora i wypad na impreze to samo jutro.


Chwolby na dwie torby, a do jednej nie ma co pozbierać :) Coś chyba kiepska ta imprezka była, skoro przed północą, nasz "kopciuszek"był już w domu :))) Laczki są, czy trzeba szukać trepa? :))
nightkin
nightkin
  27 maja 2017

eeeeeeeee ???????????

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  27 maja 2017

#Ksawiera po prostu pisze co o tym sądzę i myslę ☺

SantiJozef
SantiJozef
  27 maja 2017

Mnie szkolił Twój koszmar :)

SantiJozef
SantiJozef
  27 maja 2017

Ja chcę abyś zeszla z banicji

SantiJozef
SantiJozef
  27 maja 2017

Wilki będąc zarly świeże mięso

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  27 maja 2017

Szkoda że nie ma juz naturalnych milych ,spokojnych a przedewszystkim skromnych nie wynoszacych sie lub unoszacych mających o sobie mniemanie umalowanej gwiazdeczki dziewczyn,a przynajmniej nie ma ich tyle co lata wstecz.Szkoda że nie ma tu dziewczyn do ktorych można napisac i z ktorymi można normalnie spokojnie porozmawiac.No ale coż ,co zrobic.

SantiJozef
SantiJozef
  27 maja 2017

Zra aż miło

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Szkoda że nie ma juz naturalnych milych ,spokojnych a przedewszystkim skromnych nie wynoszacych sie lub unoszacych mających o sobie mniemanie umalowanej gwiazdeczki dziewczyn,a przynajmniej nie ma ich tyle co lata wstecz.Szkoda że nie ma tu dziewczyn do ktorych można napisac i z ktorymi można normalnie spokojnie porozmawiac.No ale coż ,co zrobic.


A czy jesteś świadomy tego, że taki lament bynajmniej nie przybliża Cię do odnalezienia dziewczyny, którą tak czule opisujesz?
Podejmujesz wyzwanie?
nightkin
nightkin
  27 maja 2017
Eldim
Eldim: A czy jesteś świadomy tego, że taki lament bynajmniej nie przybliża Cię do odnalezienia dziewczyny, którą tak czule opisujesz?


trafne spostrzeżenie - ale jeśli chłopak ma taką naturę to nie uda mu się mieć nałożonej maski gieroja przez długi czas i w końcu zawsze będzie sobą. Albo ta jedyna zaakceptuje go takim jakim jest albo nigdy z tego nic nie będzie.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 maja 2017

Masz rację, lecz podejrzewam, że jednocześnie próbuje coś ugrać swoją wrażliwością na kobiece wnętrze. Tymczasem efekt jest raczej odwrotny od zamierzonego. No chyba, że trafi się tu ta jedyna, czego oczywiście szczerze życzę.

Podejmujesz wyzwanie?
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: eeeeeeeee ???????????


Nic na to nie poradzę, że lubię wyzwanie typu, " i niestety inteligentny facet" skończyłem/am 7 fakultetów, jestem zaje... przystojny, piękna, co ja nie umiem i co ja nie potrafię, gdzie ja nie byłem i co ja nie widziałem itd itd Generalnie lubię obalać mitomanów i narcyzów
nightkin
nightkin
  28 maja 2017

To ich obalaj - przecież cokolwiek nie napisze i tak mi nie wierzysz - mówię że byłem na baletach a ta dalej swoje. Więc zastanów się nad swoją inteligencją a raczej probemami psychicznymi

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kiedy ja jestem na baletach, to o 23 z groszami nie ma mnie na fotce i mam ją gdzieś :) No chyba, że tak jak ci napisałam.... tak strasznie za mną tęskniłeś, że musiałeś sprawdzić czy jestem :)))) Kopciuszek też przed 24 wracał, bo czar by prysł :)) Cuś ala ty :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.