Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

nightkin
nightkin
  28 maja 2017

no to oceniaj wg siebie - a ja wyszedłem o 23:40 i i tak byłem 10 minut przed znajomymi. Imprezę skończyłem rano kiedy Ty wstajesz walczyć na fotce a ja kładłem się spać

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

No sorry, ale od oceny twojej osoby jestem tutaj ja a nie ty się sam oceniasz?! W twoim mniemaniu jesteś zaje... ale nie w moim i o to chyba chodzi z tym dopasowaniem o którym tyle tutaj brzęczałeś przy okazji tamtej dziewczyny...

Legalna04
Legalna04
  28 maja 2017

Są są!

nightkin
nightkin
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

O czym Ty gadasz wariatko ? Jak możesz ocenić kogoś na podstawie domysłów ????? To weź moje zdjecie i zapytaj właściciela klubu grey lub boston w Szczecinie czy ten facet był na imprezie i się zdziwisz i znowu wyjdzie jak durna jesteś.
Pokazałem Ci wj kilku miejscach jaką sama jesteś hipokrytką ( noi jeden admin tez niestety dla Ciebie się wtrącił ) a nie zauważył bym tego gdybym nie był inteligentny i o to masz do mnie pretensje i tak bardzo Cię to wkurza ????? A przy okazji wyszło jaką larwą nie umiejącą trzymać gęby na kłódkę jesteś i jesteś z tego dumna i kończysz uśmiechem - jesteś zadowolona wręcz z tego że nie umiesz trzymać ryja na kłódkę. Obrzydliwy wścibski babsztyl i człowiek ogólnie jesteś - niestety

Pjotrek
Pjotrek
  28 maja 2017

łolaboga:ziew: trudne sprawy

ps. udowodnijcie proszę jeszcze ze trwa jest zielona , połowa ludzi może tego nie wiedzieć , ale żeby tak dać sie sprowokować i zmanipulować toż to szok na kogoś tak inteligentnego ,ochłoń i nie reaguj bo sie wykończysz przez kobietę nerwowo d83dde02

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: u grey lub boston w Szczecinie czy ten facet był na imprezie i się zdziwisz i znowu wyjdzie


U "Maxima" w Gdyni
znów cię widział ktoś
Sypał zielonymi
mahoniowy gość
Boney M. zagrało,
kelner zgiął się wpół
Potem odjechało
Złote BMW

Sama tego chciałaś...
Pewnie coś był wart
zapłacony ciałem
kolorowy slajd
Czasem tak dla hecy
lubię patrzeć jak
coraz bliżej świecy
ruda krąży ćma
Tańcz głupia, tańcz,
swoim życiem się baw !
Wprost na spotkanie ognia leć !
Tańcz głupia, tańcz,
wielki bal sobie spraw !
To wszystko, co dziś możesz ty i ona mieć...
:))

A ja na to, jak na lato :)) Niestety, ale dla ciebie nieosiągalny :)

https://www.youtube.com/watch?v=BjvPy-Q1VgY
romantyczna877
romantyczna877
  30 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

Witaj sama sie zastanawiam dlaczego tak jest. Faceci też nie są lepsi i wystawiają swoją klatę lub pośladki do zdjęcia. Chyba tylko żeby zaimponować .Mnie np nie bawi to.
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  30 maja 2017

#romantyczna877 Tak owszem nie są lepsi co też mnie tu troche denerwuje i dokładnie robią to właśnie dla zaimponowania ale swojej głupoty tak samo jak i dziewczyny o których tu wspomniałem ,zachowują się tak samo.Zero rozumu i oleju w głowie jak na swój wiek przystało.

GRADEK83
GRADEK83
  30 maja 2017

Wali mnie to :ziew:

WiolettaSzymanska
WiolettaSzymanska
  31 maja 2017

Obecniacie kobiety oo tym jak sa ubrane itp yi że ładnie ubrana nie znaczy że pusta

kasiakika
kasiakika
  1 czerwca 2017
WiolettaSzymanska
WiolettaSzymanska: Obecniacie kobiety oo tym jak sa ubrane itp yi że ładnie ubrana nie znaczy że pusta


tu chyba nie tyle chodzi o ubrania ładne, co hmm... jednoznacznie wyzywające ;)) To samo z "pozami" do zdjęć - zarówno pań jak i panów ;)
Każdy szuka tu czego innego, jakoś tam siebie kreuje, a to, jakie osoby w ten sposób do siebie przyciąga, to już inna bajka :)
Grunt, by pozostać sobą.

Ps. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia (wiecznego?) Dziecka! :)
Vivid
Vivid
  1 czerwca 2017

Te najlepsze dziewczyny się tu nie pokazują bo wiedzą co je czeka ! :)

romantyczna877
romantyczna877
  2 czerwca 2017

znajdziesz ale na innych portalach na pewno nie jest to badoo ani fotka

nightkin
nightkin
  2 czerwca 2017
WiolettaSzymanska
WiolettaSzymanska: Obecniacie kobiety oo tym jak sa ubrane itp yi że ładnie ubrana nie znaczy że pusta


JA oceniam po tym jak pisze i jak się wysławia ( ciężej o inną formę dialogu przez net ) a po drugie CO tak naprawdę pokazują te foty
nightkin
nightkin
  2 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: znajdziesz ale na innych portalach na pewno nie jest to badoo ani fotka

jaaaasne :)))

na innych to zupełnie inne kobiety ....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.