Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
DaM080987
DaM080987: Tak jest. Trudno dzis o fajna dziewczyne taka prawda.....


Ty chyba nie czaisz różnicy.... trudno o kobietę która byłaby jak nightkin nimfomanką i miała jak on, ochotę na seks 24/24. To co u niego jest może i całkiem normalne( w końcu zdrowy, młody, niewyżyty facet) to u kobiet,niestety się leczy :)) Liczyłam na to, ze jak uje... się po łokcie w pracy, to na nic więcej nie ma siły, ale chyba płonne me nadzieje :))

Konto usunięte
Konto usunięte: czy ja narzekam jak babka proponuje mi seks


Przecież wiem, że to twój centralny ośrodek nerwowy, myślowy, uczuciowy,energetyczny,antydepresyjny i co tam jeszcze ci dolega. Jednak by osiągnąć taki stan, potrzeba czegoś więcej jak przysłowiowe "ciągnięcie samicy za kudły, do jaskini lwa", ale obawiam się ,że Ty nigdy tego stanu nie osiągniesz.
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017

Najśmieszniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że większość z was, nawet gdyby doczołgało się do domu, nie miało siły nawet na to by kanapkę do ust podnieść, nie mówiąc o tym, by cokolwiek w domu zrobić.... to na seks na który zużywacie 1000 krotnie więcej energii, zawsze siły znajdzie. To jest dopiero ewenement godny badań i uwagi naukowców z Harwardu

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: każda tak mówi


ja nie jestem kazda, przestan mnie do tych prostytutek porownywax...
nightkin
nightkin
  23 maja 2017

uuuuuu Ksawiera - po pierwsze nie jestem nimfomanką w męskim ciele nie znasz mnie osobiście więc nie dopowiadaj. Dam rozkosz kobiecie jeśli mi się podoba i ma choć trochę oleju w głowie a nie ma takich wiele. Po drugie tak gadasz o tym moim seksie i tak bardzo się na tym koncentrujesz jak to możliwe że zmęczony facet potrafi jeszcze dogodzić kobiecie że prawdopodobnie cierpisz na PNP - Przewlekłe Niedorżnięcie Pochwy

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dam rozkosz kobiecie jeśli mi się podob


żenada
nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Panthera
Panthera: ja nie jestem kazda, przestan mnie do tych prostytutek porownywax...


nie odpowiadasz mi na pytania i konkretne argumenty - widze małą dziewczynkę ktra najchętniej stanęła by teraz z zacisnietymi piesciami i tupała nóżką
nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: żenada


tak to straszne - nie ide do wyra z tymi które mi się nie podobają
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

i kto to pisze?! ten którego olała- użytkownik Ela1 hahahahaha :) tupie nóżkami, przewrotny stary dziad. :) Weź się za panny stosowne do Twojego wieku. :)
Wybacz musiałem.

nightkin
nightkin
  23 maja 2017

Przecież ja do niej nie zarywałem - zupełnie nie jarzysz o co tam poszło. Stary ty umiesz czytac ze zrozumieniem ???? Jprdl... Pokazałem jej jedynie jej idiotyzm co nawet zauważyłą o dziwo ksawiera

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  23 maja 2017

tak Ty wszystkim wskazujesz ich "idotyzm" :. a jeśli księciunio zachce to da "kobiecie rozkosz". :))

nightkin
nightkin
  23 maja 2017

nie wszystkim tylko idiotom - nie uogólniaj bo pomyślę że naprawdę masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i kierujesz się emocjami co jest cechą ludzi o niskim ilorazie IQ

I jak zechce i kobieta zechce wtedy SOBIE damy wzajemnie - czego nie rozumiesz ?

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: uuuuuu Ksawiera - po pierwsze nie jestem nimfomanką w męskim ciele nie znasz mnie osobiście więc nie dopowiadaj. Dam rozkosz kobiecie jeśli mi się podoba i ma choć trochę oleju w głowie a nie ma takich wiele. Po drugie tak gadasz o tym moim seksie i tak bardzo się na tym koncentrujesz jak to możliwe że zmęczony facet potrafi jeszcze dogodzić kobiecie że prawdopodobnie cierpisz na PNP - Przewlekłe Niedorżnięcie Pochwy


Zbiornik mowi ci to gosciu cos? Mialam wiecej oleju we lbie jak te niedorzniete malolaki. Twoj blad to 1 zdjecie, bo tak nie wiedzialabym kim jestes
nightkin
nightkin
  23 maja 2017

No to co ze miałem tam konto - na jakiej podstawie uważasz że z kimkolwiek stamtąd się spotkałem ???? Uwierz mi że to jakies kuriozum - predzej znajdziesz tu kogos na seks niz tam. Zajmij się swoją pochwą bo brzmisz jakoś potrzebowsko

nightkin
nightkin
  23 maja 2017

Heh ciekawe po co na ten zbiornik zaglądałaś :D:D

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017

No ba gdzie diabel nie moze tam mnie posyla. Mowisz .......i masz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.