Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

nightkin
nightkin
  22 maja 2017

przepiękne teorie

a teraz wciel je w życie - załóż sobie fikcyjny meski profil i bądź miłym chłopakiem i popisz z nimi to zobaczysz ile warte są twoje brednie

pozdro

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  22 maja 2017

Dawno, dawno temu w galaktyce/na fotce... to wystarczyło, że byłem miły i miałem jakieś pasje i dało się łatwo poznać kogoś do związku. :)

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: brednie


brednie??
tak sie sklada ze ja takiego wole wiec zadne brednie!
nightkin
nightkin
  22 maja 2017

ale co takiego wolisz ?

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co takiego wolisz ?


napisalam na forum jakiego faceta wole.
nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: napisalam na forum jakiego faceta wole. nightkin


ja o chlebie ty o niebie...
WhiteTigerPL
Posty: 10 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 142
WhiteTigerPL
  22 maja 2017

Albo odwiedzaja z Ukrytego Profilu i dają ocenki na TAK :) a jak sie do nich miło napisze to dodają do czarnej listy ;) Więc ja nie wiem na co one liczą,chyba bardziej na ilosc głosów niż na mądrą rozmowe :D totalnie zero myślenia moim zdaniem.

CuteNinja
CuteNinja
  22 maja 2017

Czy Wy kiedyś wszyscy skończycie narzekać? d83dde0f

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy kiedyś wszyscy skończycie narzekać?

Żeby jeszcze mieli na co, ale oni robią problemy o takie pierdoły, że aż oczy bolą od czytania :D
nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Żeby jeszcze mieli na co, ale oni robią problemy o takie pierdoły, że aż oczy bolą od czytania :D


ahhhh

no to po co czytasz skoro to takie pierdoły i oczy bolą ???? Logika lvl master

a tu ładna laska rzuca coś o narzekaniu więc Ty żeby się przypodobać już dostajesz skrzydełek.
nightkin
nightkin
  22 maja 2017
WhiteTigerPL
WhiteTigerPL: Więc ja nie wiem na co one liczą,chyba bardziej na ilosc głosów niż na mądrą rozmowe


zakładają tu profile żeby podbudować swoje ego - poczucie dziesiątek komentarzy utwierdza je w przekonaniu że są takie ahhhhhh - ale tak naprawdę po paru zdaniach nie mają zbyt wiele do powiedzenia - oczywiście zdarzają się wyjątki. niby lubią szczerość itd ale jak napiszesz coś innego niż pochwała to zaraz wychodzi że jesteś dodany do czarnej listy lub lecą na Ciebie wyzwiska bluzgi

niby zajęte ale czegoś tam szukają ...
WhiteTigerPL
Posty: 10 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 142
WhiteTigerPL
  22 maja 2017

Nareszcie ktoś mądrze pisze ;) Wystarczy tylko myslec ze zrozumieniem :D ja o tym doskonale wiem bo to widać kto sie chce podbudować a kto nie ;)

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Żeby jeszcze mieli na co, ale oni robią problemy o takie pierdoły, że aż oczy bolą od czytania :D


to są jeszcze mentalne dzieci. A ja takich najbardziej lubie trollować...

Konto usunięte
Konto usunięte: niby lubią szczerość itd ale jak napiszesz coś innego niż pochwała to zaraz wychodzi że jesteś dodany do czarnej listy lub lecą na Ciebie wyzwiska bluzginiby zajęte ale czegoś tam szukają ...


znawca kobiet ;]
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: to są jeszcze mentalne dzieci. A ja takich najbardziej lubie trollować...

Czyżby? Mnie się zdaje, że role w tym przedstawieniu są bardzo przewrotne.
Podejmujesz wyzwanie?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no to po co czytasz skoro to takie pierdoły i oczy bolą ????

nie miałem chwilowo nic do roboty
Konto usunięte
Konto usunięte: a tu ładna laska rzuca coś o narzekaniu więc Ty żeby się przypodobać już dostajesz skrzydełek.

W sumie to nawet niegłupie wyjaśnienie. Gratuluję doskonale przeprowadzonej psychoanalizy. Sigmund Freud mógłby się od Ciebie uczyć :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.