Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  24 maja 2017

#arturtadeusiak9 No tak oddałem hołd #CuteNinja aby mogła rzewnie wylewać na mnie swoją niedowartosciowana autoironię .

arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  24 maja 2017

Nie bierz tego do siebie-potraktuj jako ciekawostkę. Osobiście nawet nie zauważyłem, że to jest jedno zdanie. Sens jest zrozumiały. Opowiedział bym kawał o profesorze Miodku, ale zawiera brzydkie słowa i jeszcze był bana dostał.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  24 maja 2017

#arturtadeusiak9 Nawet nie wwziąłem i nie zamierzam i raczej nie wchodzę w dyskusję z takimi osobami tutaj bo nie warto po prostu.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  24 maja 2017

#arturtadeusiak9 A błąd jak juz pisałem każdemu się zdarzy lub może zdarzyć. Ciekawe ile w swoim życiu zrobili błędów ci co je teraz innym wytykają

DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  25 maja 2017

hah widze ze prawda w oczy kole co niektorym babeczka tutaj. Teraz juz nawet zadna cie nawet nie bloknie bo malo co odczytuja wiadomosci priv wiec nie ma sensu sobie zawracac glowy tym portalem bo to wielkie dno, ktore juz dawno stracilo swoj blask.

Ksawiera
Ksawiera
  25 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Andreas87: Panthera Aaaa i co do mojej wypowiedzi w której opisałem moja była dziewczynę dodam jeszcze to ze tak naprawdę co się okazalo to wzięła kredyt na 25 tys bo mi o tym po jakimś czasie dopiero powiedziała i myślała ze złapie jelenia który by pomógł jej go spłacić a najlepiej to spłacić w całości a ze ja nie biorę odpowiedzialności za czyjeś błędy to postanowiła mnie zdradzić ,czego w sumie nie żałuję bo się nią nie denerwuje a ona no cóż trafił swój na swego oboje jednacy z tym że on jest może jednak ciut odrobinkę głupszy od niej bo spłaca jej dług i spełnia jej zachcianki finansowe a tych ma nie mało oj nie mało ale teraz już mnie to mało interesuje a nawet wcale Sto dwadzieścia sześć (126) wyrazów w zdaniu i tylko jeden przecinek. Jestem pod ogromnym wrażeniem.


Nie ma to jak wznieść się ponad przeciętny iloraz inteligencji i obliczyć wartość człowieka przecinkiem. O ile on i to co robi jest przed nim, to ty znacznie poza ....Ciekawe czy kiedy naraża swoje życie dla takiej cizi jak ty tez je tak liczy
nightkin
nightkin
  25 maja 2017
Andreas87
Andreas87: postanowiła mnie zdradzić ,


no to podziękuj temu facetowi z którym Cie zdradziła - dzięki niemu nie straciłeś iluś lat życia tylko dowiedziałeś się z kim masz do czynienia. Postaw mu piwo bo być może uratował Cię od ruiny finansowej i emocjonalnej

najgorsze co możesz zrobić to jak prymityw chcieć go bić

To takie proste - idzie się z dziewczyną na imprezę i wystarczy obserwować jak się zachowuje i nie być zazdrosnym bo zazdrość to oznaka słabości i niepewności siebie. Jak znasz swoją wartość to w ch.ju masz że jakaś baba moze zdradzi - to jej strata
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  25 maja 2017

#nightkin No ciesze sie ze mnie od niej uwolnił a juz nie wspomne jak ulżylo ,jakby z przynajmniej pół tonowy kamień z serca spadł.☺

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  25 maja 2017

#Ksawiera co do tych jak chociażby #CuteNinja którzy oceniają pisownie innych a sami popełniają blędy takie czy inne nie warto się po prostu wypowiadac ☺Ale dzięki za dobre i miłe słowo pod moim adresem ☺

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  25 maja 2017

A widzials tu grzeczne dzieci esquilo jak tych dwoje :)

spokojnaxwariatka
spokojnaxwariatka
  26 maja 2017

Tak sobie to czytam i czytam ... Takiego bólu męskiego du*ska jeszcze w życiu nie widziałam. Wstańcie od tych laptopów, komputerów i wyjdźcie na powietrze, bo Wam zaraz żyłki popękają. ;)

Kobiety są takie złe, takie niedobre... A niektórzy faceci na tym portalu co sobą reprezentują?

Skoro nie lubisz wymalowanych kobiet to do takich nie pisz, chociaż moim zdaniem makijaż wcale nie świadczy o braku inteligencji. Czy coś w tym złego, że kobieta lubi ładnie się umalować, po prostu ładnie wyglądać? Raczej nie. Niejeden facet również lubi zadbać o swój wygląd i to też nie świadczy o tym, że jest pustym jak bęben lalusiem. Założę się, że do kobiety, która nie przykłada wielkiej wagi do swojego wyglądu też nie będziecie pisać, bo przecież 'nie dba o siebie'.

Co do dziewczyn, które pokazują trochę więcej niż powinny nie będę się wypowiadać, to nie moja sprawa. Może i lubią pławić się w komplementach od napalonych desperatów, ale faceci też lubią, kiedy łaskocze się ich ego, gdy się ich komplementuje, więc przestańcie obrzucać kobiety błotem, bo wcale nie jesteście lepsi. ;)
Na dobrą sprawę możemy tak odbijać piłeczkę w nieskończoność, tylko do czego to prowadzi? Wyluzujcie! :D

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  26 maja 2017

#spokojnaxwariatka Makijaz jesli jest normalny to mozna go nazwac makijazem,ale jesli malujaca dziewczyna robi to tak mocno czym jednoczesnie robi z siebie clowna bo np wlosy ma rozowe lub innym kolorem pomazane ,cienie i to mocne pod oczami niebieskie ,usta fioletowe jak sliwka na drzewie ,paznokcie rozowe no to jesli ty uwazasz że to normalny lekki makijaz i taka osoba dziewczyna tez jest ok juz nie wspomne o jej zachowaniu tu na fotce lub ogolnie to ok wszystko i na temat.Wiem że ma do tego prawo ale niech sie nie dziwi potem że jest tak a nie inaczej postrzegana w spoleczenstwie bo żadna osoba ktora ma poukładane w swojej glowie raczej ośmieszać się nie będzie. Nie mowie i sądze że my faceci jestesmy idealni bo tak nie jest to oczywiste .
Co do bólu dupska i do tego że lubimy komplementy jak to ujełas to jeszcze na hemoroidy nie narzekam ,nie ten wiek ☺ a co do komplementów to osobiscie ich ie lubie i nie znosze co prosto z mostu pisze dziewczynie która do mnie która postanowi pisać do mnie priv albo inaczej kontaktowac zemną ,wiec osobiscie komplementów z strony dziewczyn nie lubię bo nie czuje sie na kogoś przykładowo przystojnego ,ładnego ,sexy itp itd.

nightkin
nightkin
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak sobie to czytam i czytam ... Takiego bólu męskiego du*ska jeszcze w życiu nie widziałam. Wstańcie od tych laptopów, komputerów i wyjdźcie na powietrze, bo Wam zaraz żyłki popękają. ;)


jest piątek uwierz mi że czekam tylko do wieczora i wypad na impreze to samo jutro. I widocznie mało rozmawiasz z kobietami skoro nie słyszałaś narzekania - prawdziwego narzekania :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy coś w tym złego, że kobieta lubi ładnie się umalować, po prostu ładnie wyglądać? Raczej nie.


wszystko zależy od ilości - jeśli laska wali tye makijażu że wygląd zupełnie inaczej to znaczy że musi mieć straszne kompleksy i nie akceptuje samej siebie tylko dopiero obraz jaki tworzy na wzór ideału który ma we łbie - dopiero wtedy z czystym sumieniem może patrzeć w lustro. To oszukiwanie samej siebie i innych by zobaczyli coś czego tak naprawdę nie ma
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

ja uwielbiam piękne obrazy :) więc kobiety malujcie się niczym Van Gogh

Ksawiera
Ksawiera
  27 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Ale dzięki za dobre i miłe słowo pod moim adresem


To ja dziękuje za to, że jesteście. Zdanie i opinia takich jak ona, mało mnie interesuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.