Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: tu ładna laska rzuca coś o narzekaniu więc Ty żeby się przypodobać już dostajesz skrzydełek.


a moze zwyczajnie podziela jej opinie? Bo taka prawda. Faceci na fotce tylko narzekaja na kobiety, jakby mysleli, ze kobiety specjalnie dla nich beda sie rodzily takie, jak oni chca.
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: a moze zwyczajnie podziela jej opinie?


fcuk, to bylo do nightkin
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 maja 2017

No coś Ty, przecież to absolutnie pierwszy raz, kiedy wyrażam swoją opinię o tych damsko-męskich gównoburzach na forum. Choćbyś przeszukała wszystkie tego typu tematy to i tak nie znajdziesz tam żadnej mojej wypowiedzi na ten temat. To jasne, że nie mam swojego zdania tylko powtarzam za kimś żeby się przypodobać :D

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: No coś Ty, przecież to absolutnie pierwszy raz, kiedy wyrażam swoją opinię o tych damsko-męskich gównoburzach na forum


ale ze o co ci chodzi?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 maja 2017

O nic, po prostu lubię się posługiwać ironią, niestety nikt poza mną nigdy nie wie, że jej używam

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: przepiękne teorie a teraz wciel je w życie - załóż sobie fikcyjny meski profil i bądź miłym chłopakiem i popisz z nimi to zobaczysz ile warte są twoje brednie pozdro


Miałam :D Dla picu wstawiłam przystojnego lotnika i weszłam w stado żmij rzucając w nie gruszkę i wiesz co się okazało?! Towarzystwo tak zbaraniało, że bez słowa sprzeciwu wykonywało kolejne polecenia
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a tu ładna laska rzuca coś o narzekaniu więc Ty żeby się przypodobać już dostajesz skrzydełek.


Na mnie twoje majki w paski wrażenia nie zrobiły więc lepiej nie wypowiadaj się za dużo na temat kobiet, bo sam nic lepszy nie jesteś od tych, które z takim upodobaniem krytykujesz :) Rozumiem, że poza cyckiem nic ciekawego do związku nie wnosisz i stąd 300 "wspaniałych". Po jednych "piniondzach" jesteś ty i one
DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  22 maja 2017

Jak uwacie na co najbardziej kobiety zwracaja uwage??? Moje zdanie ale tylko moje....
Pozwole sobie ustawic pewna kolejnosc.
1. Wyglad.
2. Kasa, mieszkanie i samochod.
3. Charakter.

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
DaM080987
DaM080987: DaM080987 Wczoraj o 21:48 Jak uwacie na co najbardziej kobiety zwracaja uwage??? Moje zdanie ale tylko moje.... Pozwole sobie ustawic pewna kolejnosc. 1. Wyglad. 2. Kasa, mieszkanie i samochod. 3. Charakter.


według ciebie, co nie jest prawdą.

Dla mnie jest:

1. Charakter

2. wygląd

3. Kasa mieszkanie samochod
Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: O nic, po prostu lubię się posługiwać ironią, niestety nikt poza mną nigdy nie wie, że jej używam


tak dodam na wszelki wypadek, że cytowalam nightkina ale jakimś cudem zaznaczyło mi ciebie...
DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  23 maja 2017

Panthera brawo

nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Po jednych pieniądzach jesteś ty i one


kolejna która nie kapuje kompletnie różnicy - czy ja narzekam jak babka proponuje mi seks ?????? Gdzie widzisz podobieństwo. Nie jestem żadnym hipokrytom
nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: O nic, po prostu lubię się posługiwać ironią, niestety nikt poza mną nigdy nie wie, że jej używam


nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Panthera
Panthera: 1. Charakter 2. wygląd 3. Kasa mieszkanie samochod


każda tak mówi - ale już to widze jak wiążesz się z menelem o gołębim sercu i zamieszkujesz z nim pod mostem by przezywać romantyczne zimowe wieczory walcząc o przetrwanie

mieszkasz i utrzymujesz się sama czy rodzice dają kasę i dach nad głową ?
DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  23 maja 2017

Tak jest.
Trudno dzis o fajna dziewczyne taka prawda.....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.