Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 maja 2017

Jakby chcieli się wypowiadać to by się wypowiadali, a temat jest od tego by dyskutować. No, ale skoro przeszkadza Ci to, że ktokolwiek próbuje rozkręcić jakoś temat to nie ma sprawy. Przestanę się wypowiadać w Twoim temacie ;)
I przy okazji. Nie jestem na tym portalu po to by kogokolwiek podrywać tylko by podyskutować czasem na forum. :)

Panthera
Panthera
  19 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Może twoim zdaniem nie jest ale ja już nie raz w swoim życiu i doświadczeniu mogłem przekonać się ze realia co do tego są jednak inne także wiem co akurat pisze i jakie wnioski wysnowam co do takowych osób ☺


a wiec ja tez wedlug ciebie jestem pusta, bo mam makijaz i takie zdjecia jakie mam?

Andreas87
Andreas87: ciele zrobiła galerie beznadziejnych tatuaży .


nie ogarniam dlaczego przeciwnicy tatuazy uwazaja ze sa beznadziejne. Bywaja takie piekne dziela no ale...

Andreas87
Andreas87: ma włosy zaatakowane na wszystkie kolory tęczy,


bardzo fajnie to wyglada, nietuzinkowo :)

swoja droga moze dlatego ciezko ci sie dogadac z innymi bo nie jestes przekonany do nowosci i nietuzinkowosci, tylko taki skostnialy...
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#Panthera dziękuję za komplement ale nie jestem skośne ale tylko naturalny i nigdy bym nie odważył się na takie coś jak tatuaże bo po co ciało niszczyć niepotrzebnie, ciało to Ciało a nie jakiś przedmiot z którym można robić co się chce kę oka leżąc itp.Przynajmniej ja tak uważam bo tak mnie Śp matka i ojciec wychowali.☺czego nie żałuję .

Panthera
Panthera
  20 maja 2017

No coz, ja uwazam ze cialo to sprawa wlasciciela i jesli chce zmienic plec czy dolepic sobie kozi ogon niech to zrobi :)

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  20 maja 2017

#Panthera No cóż ja też tak uważam tylko potem właściciel tego ciała niech się nie dziwi ze jest w społeczeństwie tak postrzegany jak jest no ale to już jego sprawa masz rację w tym się z tobą zgodzę, uff dobrze ze ja z tym problemu nie mam.Powiem ci szczerze ostatnio w mojej miejscowości widziałem nawet nie wiem czy to była dziewczyna czy chłopak ale miała widoczne piersi to raczej dziewczyna ale mniejsza o to chodzi o to że nie dość że była zakolczykowana bym to ujął jak krówka na pastwiska czyli w uszach kolczyki w nosie kolczyki ale to jeszcze nic bo wytypowania była czymś z góry na dół czym nie nazwał bym tego jakimś artystycznym tatuaże ,oprócz tego włosy zarabianie paznokcie pomalowane i i długie buty na nogach nie wiem czy to glany czy szpilki ale się nie przyjrzałem jeśli chodzi o to ale jeśli ty uważasz ze to wygląda wspaniałe i estetycznie to ok juz więcej nic nie mówię. Dodam że z pewnością była to osoba przyjezdni bo jak długo mieszkam tak jej nie widziałem.

DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  21 maja 2017

Ha ha ha minely juz dobre czasy na poznawanie fajnych dziewczyn na fotce. Te fajne pokasowaly chyba konta. Widac juz tylko zarozumialstwo, blacharstwo itd liczy sie tylko ideal dla nich inaczej nawet czesc ci nie odpisza.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  21 maja 2017

#DaM080987 Tu masz rację ,tez tak właśnie sądzę, dla nich liczy się ideał i majetność czyli dobra fura itp nie oszukujmy się niestety.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 maja 2017
Andreas87
Andreas87: tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

bo głównie ten portal własnie jest od tego żeby poświecic cyckami i pupami i od patrzenia tylu ludzi im rosną taka teoria
Analityk21
Posty: 22 (po ~344 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 27
Analityk21
  21 maja 2017

Samice zawsze dąrzą do tego, żeby złowić na przynęte biednago samca, którego usidli. Samice to drapierzniki tez polują.

Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Analityk21
Analityk21: Samice zawsze dąrzą do tego, żeby złowić na przynęte biednago samca, którego usidli. Samice to drapierzniki tez polują.


a samiec to samo robi z samicami. No i?
Chyba na tym polega związek, by kogoś rozkochać, by byl z nami.
Bysmy sobie razem dawali.

No chyba ze chcesz zyc w rozpuscie, by kazdy z kazdym...
Panthera
Panthera
  21 maja 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo głównie ten portal własnie jest od tego żeby poświecic cyckami i pupami i od patrzenia tylu ludzi im rosną taka teoria


tyle ze nie kazda co swieci tym jest tępa jak but - atrakcyjne kobiety tez mogą byc mądre i miec dużą wiedze, ale kręci je to ze ktoś je podziwia. Czy to sie wzajemnie wyklucza? Nie.
To tak jak facet, ktory placi grube hajsy organizacjom, ktore np są przeciwne przemocy domowej i pomagają ofiarom takiej przemocy uciec od kata i zacząć normalne zycie, a w domu ma "pokój zabaw" niczym Grey i sprawia mu przyjemność dominacja,czy sado-maso.
nightkin
nightkin
  21 maja 2017
Andreas87
Andreas87: dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.


bo tak działą ten świat - laska może być pusta jak bęben ale jak jest ładna to zawsze będzie miała powodzenie. Po co ma rozwijać się intelektualnie skoro pokazując cycki leżą u jej stóp. Mnie najbardziej zastanawia niedoje.:cenzura:.ie mózgowe - pokazują cyce tyłki a potem znudzenie milionem wiadomości z oryginalnymi tekstami piekna jestes łał fajne cyce itd. No czego one oczekują ? Że jak pokażą cyce to ktoś zapyta co sądzi o aspektach polityki prorodzinnej lub zdaje sobie sprawę z tego że jest egzemplifikacją idiotki ?
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  21 maja 2017

#niewidzialnaa Bardzo dobrze to ująłes.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  21 maja 2017

#nightkin bardzo dobrze to ująłes ☺

Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: laska może być pusta jak bęben ale jak jest ładna to zawsze będzie miała powodzenie


Nie jej wina ze ma powodzenie tylko wasza - to po waszej stronie sa ewenementy ktore wola ladna od madrej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co ma rozwijać się intelektualnie skoro pokazując cycki leżą u jej stóp.


to ze pokazuje nie wyklucza bycia inteligentnym, ot paradox.

Konto usunięte
Konto usunięte: pokazują cyce tyłki a potem znudzenie milionem wiadomości z oryginalnymi tekstami piekna jestes łał fajne cyce itd. No czego one oczekują ?


w sumie to tego co inne kobiety pewnie, szacunku, normalnych komplementow bez podtekstow seksualnych. Kazdy ma do tego prawo niezaleznie od zdjec.

Konto usunięte
Konto usunięte: Że jak pokażą cyce to ktoś zapyta co sądzi o aspektach polityki prorodzinnej


A czemu by nie? Dlaczego jedno ma wykluczac drugie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.