Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Czy znajdą się tu takowe dziewczyny jeszcze tutaj o których wspomniałem w tytule czy już przemiły z wiatrem i duchem postępu cywilizacyjnego. Zastanawia mnie jedno mianowicie dlaczego większość Dziewczyn tutaj co widać po ich zdjęciach w profilu potrafi świecić tylko swoimi piersiami czy pośladkami a nie potrafi zaświecic swoim rozumem.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#niewidzialnaa Wiesz jak to mówią lepiej mieć gusta niż guściki. Jak ktoś woli poznać osobę i rozmawiać z taką która swoim wyglądem i zachowaniem reprezentuje a raczej nie reprezentuje nic to już jego sprawa.☺

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 maja 2017

Dlatego napisałam, że o gustach się nie dyskutuje ;)

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#niewidzialnaa No i ok

Panthera
Panthera
  19 maja 2017
Andreas87
Andreas87: Jak ktoś woli poznać osobę i rozmawiać z taką która swoim wyglądem i zachowaniem reprezentuje a raczej nie reprezentuje nic


wyglad bywa mylacy.
nie kazda ladna malujaca sie dziewczyna jest pusta.
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#Panthera Może twoim zdaniem nie jest ale ja już nie raz w swoim życiu i doświadczeniu mogłem przekonać się ze realia co do tego są jednak inne także wiem co akurat pisze i jakie wnioski wysnowam co do takowych osób ☺

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 maja 2017

No w sumie teraz to troszkę zaszalałeś z opinią.
To, że jakiś % osób jest taki jak piszesz nie oznacza, że cała reszta też. No, ale co ja tam mogę wiedzieć. W końcu jestem dziewczyną odbiegającą wyglądem od normy.d83dde1c

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#niewidzialnaa No cóż. To moje zdanie z mojego doświadczenia. Ja osobiście nie pokazał bym się z jakąś dziewczyną która ma włosy zaatakowane na wszystkie kolory tęczy, która ma po pięćdziesiąt kolczyków w uszach nosie na języku w pępku i gdzie tylko bądź oraz która z swojej skóry na ciele zrobiła galerie beznadziejnych tatuaży .
Co natura to dala człowiekowi natura i nikt mi nie powie ze jest inaczej a te osoby które teraz tak pięknie za młodu eksperymentuja z swoim ciałem na starość będą tego żałować.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#niewidzialnaa Jeśli dziewczyna sobie za farb uje włosy na jednolity kolor proszę bardzo czy jest to bląd czy czarny albo czerwony lub rudy to proszę bądź nawet mi się to podoba ale poza tym niech nie eksperymentuje.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 maja 2017

To jest Twoje zdanie i naprawdę to szanuję, ale mimo wszystko ocenianie czyjejś inteligencji na podstawie wyglądu jest zdziebko słabe. ;)

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#niewidzialnaa juz to tu pisałem że z swojego doświadczenia na ten temat wysnowam takie a nie inne wnioski.Wszystkie może takie nie są ale większą większość na pewno bo zdążyłem poznać tu od początku mojej kariery naprawdę bardzo dużo takich osób które za przeproszeniem wyżej sraja niż mają.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 maja 2017

To tak jakby Tobie ktoś powiedział, że z Tobą nie będzie rozmawiał, bo stawiasz włosy na żel i to świadczy o tym, że jesteś pusty. Może Ci się coś nie podobać, nie być w Twoim guście, ale nie oceniaj przez pryzmat wyglądu tego co kto ma w głowie, bo nie raz ludzie o specyficznym wyglądzie mają większą wiedzę niż takie, które giną w tłumie. Opinia to jedno, a ocenianie przez pryzmat wyglądu, wieku itp to różnica. Dość spora różnica. Generalizowanie też nie jest w porządku. ;)

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#niewidzialnaa Owszem kiedyś stawiałem i wcale się tego nie wypieram teraz już tego nie robię a jeśli wzięłas przykład z moich zdjęć to są Ło ho ho stare jeszcze z starego konta tutaj przełożone bo wcześniej też miałem.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 maja 2017

Ja też wielu rzeczy doświadczyłam, a mimo to staram się nie oceniać kogoś póki go nie poznam, bo sama nie lubię być oceniana w sposób "bo takie są wszystkie". Dlatego też zwracam na to uwagę. I to nie tak, że mam do Ciebie jakiekolwiek pretensje o to, że myślisz tak, a nie inaczej. Po prostu przedstawiam Ci to troszkę z innego punktu widzenia. Doświadczenie jest w życiu przydatne w wielu dziedzinach. Jednak nie zawsze warto całkowicie się opierać na tym czego doświadczyliśmy, bo ludzi jest wiele i każdy człowiek mimo wszystko różni się od siebie pod naprawdę wieloma względami. Odbierasz sobie w ten sposób szansę na nawiązanie wielu fajnych znajomości i poznanie wielu ciekawych osób. Bo to czego doświadczyłeś w jakimś stopniu ogranicza Twoje pole widzenia. Czasami warto jest próbować nowych rzeczy i zdobywać coraz to nowsze doświadczenia. Nie masz pewności, że taka naturalna dziewczyna będzie w porządku tak jak i nie masz pewności, że osoba o alternatywnym wyglądzie będzie za przeproszeniem zołzą. To tak naprawdę rosyjska ruletka. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz i jaki ktoś będzie. A kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Czyż nie?

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 maja 2017

To był tylko przykład z tym żelem. Nie czuj się urażony

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  19 maja 2017

#niewidzialnaa Jeśli to podryw to zapraszam na priv ,a jeśli nie to daj tez proszę innym się wypowiedzieć bo co przewija wypowiedzi to tylko #niewidzialnaa i #niewidzialnaa. ☺

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.