Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  17 maja 2017

co powoduje gwałt? Tego do końca niewiem, na pewno zabija miłość. Taka osoba może albo się zamknąć i być wycofana, nie wrażliwa na miłość, wyczulona (trudno mi to określić) lub wręcz przeciwnie łatwa na kontaky cielesne traktująca seks bardzo przedmiotowo. Pewnie tych postaw jest bardzo dużo, podziwiam takie osoby które umieją szczerze wybaczyć i ułożyć sobie życie, to jest niesamowite ile oni czasem posiadają siły, tam musi zadziałać siła Wyższa, ja ją nazywam Bogiem.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  17 maja 2017

To sam załóż taki temat. Opisywanie swoich i czytanie czyichś snów to by było nawet fajne.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  17 maja 2017

Z Adrianem się zgodzę. :)
RycerzJedi84: już pisałam. Ja mam inne podejście do tego nie bez przyczyny i możesz pisać co chcesz, bo ja i tak zdania nie zmienię i nie przekonasz mnie do tego. :)
Mimo to dziękuję za dyskusję.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  17 maja 2017

Ok rozumiem. Również dziękuję.
Adrian może kiedyś założe, tylko że u mnie nie ma co interpretować, te sny albo obnażają moją naturę albo wprowadzają chaos. Anakin też śnił prawda?
Nie wierzę w ich interpretacje np. dwa drzewa mi się przyśnia, dojrzałe, piękne zielone. I ktoś mi powie że będę miał dwa lata cudowne.
Kiedyś owszem wg Biblii różni prorcy objaśniali sny, nie którzy faraonom ale na ogół Bóg, tak Józefowi od dzieciątka Jezus objawiali proste znacznie, dosłowne, prostemu uczicwemu Żydowi tak objawiła się wola Pana i on zrozumiał.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  17 maja 2017

i tak umarłem, przegrałem i mogę pisać sobie o Bogu dowolne rzeczy.

Slawekebebebe
Posty: 2 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 67
Slawekebebebe
  18 maja 2017

Nigdy nie wiemy co nam przyniesie życie

Ksawiera
Ksawiera
  18 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Mówisz, że jeśli ktoś ma w piątek w lodówce ser i szynkę i świadomie wybierze szynkę to jest złe. Ale ja się pytam dlaczego? Dlaczego w czwartek o 23:59 mogłem sobie to mięso jeść ale minutę później to już jest grzech? To nie jest żadne prawo Boże tylko głupie zakazy wymyślane przez kościół, z resztą na jedzenie ryb łaskawie pozwalają, a ryba to co to niby jest, warzywo? A tak w ogóle to ja za bardzo nie mogę jeść sera bo nim mam krosty na twarzy więc i tak bym wybrał szynkę :D


Od ponad 3 lat nie ma takiego zakazu w KK. Powielasz nieprawdziwe, zasłyszane informacje nie mające nic wspolnego z prawdą
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  18 maja 2017

A co to jest KK? Kodeks karny? :D Tak czy siak w kontekście tego co pisałem nie ma to i tak znaczenia. Wcześniej był zakaz a teraz już nie ma, to tylko potwierdza, że ludzie decydują w kościele co jest grzechem.

Ksawiera
Ksawiera
  18 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: że ludzie decydują w kościele co jest grzechem.


Chyba powinnam zapytać, o jaki kościół Ci chodzi? W Polsce istnieją różne wiary, religie i różne kościoły i tak mamy np

Kościół Nowoapostolski, Zielonświątkowy, Ewangelicko-Reformowaly itd itd itd

Kościół oznacza określoną wspólnotę ludzi tego samego np wyznania

Adrian3303
Adrian3303: A co to jest KK?


Kościół Katolicki

Adrian3303
Adrian3303: jest grzechem.


Może w Twoim kościele i w Twojej wierze,bo u nas grzechu nie ma.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  18 maja 2017

Chyba dalej nie rozumiesz co mam na myśli...

Ksawiera
Ksawiera
  18 maja 2017

Chyba jednak rozumiem. Należąc do jakiejkolwiek wspólnoty, związku, wyznania, jesteś zobowiązany do przestrzegania ustalonych prze nią zasad i norm. Nawet logując się tutaj, należysz do wspólnoty i jesteś ograniczony regulaminem który należałoby przestrzegać. To, czy Ty będziesz szanował ustalenia czy nie, to Twoja wolna wola, ale nie oczekuj, że za ich łamanie pogłaszcze Cię ktoś po głowie i nie będziesz się z tego tłumaczył. Nie możesz sobie pozwolić na wszystko to, co Ty uznasz za stosowne i samowolkę. Tutaj jest moderator, administrator a w kościele ksiądz, czy tam kapłan. To czy Ty nazwiesz to kościołem czy wspólnotą z kodeksem karnym ma chyba drugorzędne znaczenie. Wszędzie są zakazy, nakazy i bariery wciąż rosnące. Tylko ślepiec ich nie dostrzega

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  18 maja 2017

Zgadzam się z Tobą w pewnym sensie ale nie potrafię przestrzegać nakazów i zakazów, z którymi się nie zgadzam. Dlatego właśnie wolę szukać Boga na własną rękę ;)

Ksawiera
Ksawiera
  18 maja 2017

"Gdzie dwóch lub trzech w imię moje, tam ja jestem pośród nich" Wszak nigdzie nie jest napisane, że tylko katolicy do nieba trafią i koniecznym jest leżenie krzyżem, bo nawet Bóg tego od nas nie wymaga, a nadgorliwość bywa gorsza od faszyzmu:) KK istnieje zaledwie 2 tys lat a wcześniej.... ?! Nikt tam nie trafił? Jednak kiedy prześledzisz dzieje ludzkości, to w każdej cywilizacji istniała wiara w Boga. W każdej z nich nosił on inne imię, ale wydaje się być rzeczą wręcz naturalną, że człowiek bez wiary żyć nie umie. Według tej wiary, doktryny sporządzane były inne prawa i narzucane inne obowiązki, inna kastowość. Ważne by religia, wiara, kościół, jego doktryny, dogmaty i prawa były sporządzane z myślą i troską o człowieka a nie wymierzone przeciw niemu, jak to też często bywa

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  19 maja 2017

No właśnie, to co napisałaś w 100% oddaje mój pogląd na wiarę. Dlatego właśnie nie widzę potrzeby należeć do żadnej tego typu "organizacji", dla mnie Bóg to Bóg, nie czuję potrzeby wertowania Biblii ani słuchania co tydzień tych samych opowieści. To trochę takie życie przeszłością, wspominanie tego co było 2 tysiące lat temu i jeszcze dawniej. Nie zapominajmy, że żyjemy w teraźniejszości i tylko w teraźniejszości da się nawiązać kontakt z Kreatorem ;)

arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  19 maja 2017

Prawdę powiedziawszy chciałem opublikować fotkę z kilogramowym złotym karasiem. Niedawno porządkując skrzynkę odkryłem, że to portal randkowy;). Czy można tu kogoś? Myślę, że tak. Choć komentarze pod fotkami są jak kopiowane;). Mam niską ocenę więc na szukanie się nie nastawiam, ale czasami jak mam chwilę wolną przeglądam i daje "tak";D.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.