Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myśl sobie co chcesz i kreuj sie na kogo chcesz.


na nikogo sie nie kreuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: To napisałem dla facetów.


jak dla facetow to dlaczego mnie cytowałeś? Jak mnie cytujesz wyskakuje mi powiadomienie, a odpowiedz jest wtedy kierowana do mnie. Tak dziala forum fotki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu kolega zakładający wątek zastanawiał się co zrobił źle i czego szuka tamta dziewczyna która wpadła mu w oko.


Niech sie zapyta - matko bosko, języka nie ma? Ludzie w dobie internetów nie umieją już ze sobą gadać jak ludzie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Naczytał sie tego typu głupt:


TO NIE BYŁY GŁUPOTY!! Serio, dla mnie taki facet jest "ideałem" "księciem" etc. TO wy sie naczytaliście głupot, że kazda ktora tak pisze, udaje taką. Ja nie odpowiadam za to co piszą inne kobiety. To ze one kłamią i sie kreują nie znaczy że ja też.

Konto usunięte
Konto usunięte: Znajdzie sie taki przystojny paker (jak ten mój kolega) z niebotycznym obwodem ramienia w niesamowitym stosunku do obwodu brzucha i skosi wszystkie laski, z tamtą niestety włącznie.


Cóż, są ludzie i ludziska. Ale nie każda na takiego poleci - no chyba ze poza mięśniami ma coś jeszcze w głowie do zaoferowania.
marc88
marc88
  21 maja 2017

Rany boskie, widzę bardzo lubisz te forumowe dyskusje. Ja jestem jednak dorosły człowiek i mam lepsze rzeczy do roboty. Odpuszczam.

nightkin
nightkin
  21 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.


laski zakładają tu konto by podnieść swoje ego - świadomość masy odwiedzin ich profilu wywołuje u nich poczucie megalomanii. Potem z automatu olewają niemal każdego szukając niewiadomo czego. Tak naprawdę garstka kobiet szanuje jeszcze to że facet nie pije nie ćpa jest uczciwy i cięzko pracuje. Szukają pozerów i fajnych świecacych rzeczy by wtawić jak najwięcej słłłłit foci by jeszcze bardziej w swoich oczach być ,,fajnymi" potem przyciągają idiotów i dziwią się że nikogo normalnego nie mogą poznać
Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem jednak dorosły człowiek i mam lepsze rzeczy do roboty.


Doroslosc kojarzy mi sie z nudziarstwem.. widac slusznie.

Swoja droga nie wiem o co ci chodzi. Stwierdzilam tylko jaki jest moj ideal, ty mi wmawiasz ze wiele tak pisalo ale lecialo na bad boi sugerujac ze ja tez taka jestem.. ja ci wyjasnilam ze nie a ty odpusciles "bo jestes dorosly". Troche to sie kupy nie trzyma.
Nie wrzucaj kobiet do jednego wora i tyle. Twoj kolega po prostu na takie trafil.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szukają pozerów i fajnych świecacych rzeczy by wtawić jak najwięcej słłłłit foci by jeszcze bardziej w swoich oczach być ,,fajnymi" potem przyciągają idiotów i dziwią się że nikogo normalnego nie mogą poznać


z charakteru moga byc zupelnie inne niz na pierwszy rzut oka, maja prawo szukac kogos normalnego kogo beda traktowac mimo wszystko rownie normalne. czy to zle? czy takie kobiety musza byc skazane tylko na idiotow? moze chca to ze soba pogodzic, moze lubia blyszczec, a chca skromnego faceta?
marc88
marc88
  21 maja 2017

fotka ci płaci za te pierdoły?

nightkin
nightkin
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Doroslosc kojarzy mi sie z nudziarstwem.. widac slusznie.


no to widaćże nie rozróżniasz dorosłości ( czyli fizycznego ukończenia 18 lat ) - co nie jest ŻADNYM życiowym osiągnięciem na którym możesz budować swoją wartość - a dojrzałości - niektórzy ludzie mają 40-50 i więcej lat a dalej są mentalnymi gówniarzami

więc pozwól że ci wytłumaczę zabłądzona istoto że dojrzałość to po prostu akceptowanie i godzenie się z konsekwencjami dorosłości
nightkin
nightkin
  21 maja 2017
Panthera
Panthera: z charakteru moga byc zupelnie inne niz na pierwszy rzut oka, maja prawo szukac kogos normalnego kogo beda traktowac mimo wszystko rownie normalne. czy to zle? czy takie kobiety musza byc skazane tylko na idiotow? moze chca to ze soba pogodzic, moze lubia blyszczec, a chca skromnego faceta?


Przecież jak ktoś powie pare słów prawdy niedaj Boże jakimiś skomplikowanymi i trudnymi słowami innymi niż czaisz to z miejsca przez miażdżącą większość takich lsek odbierany jest jako nudziarz debil. Same chcecie słodkich pierdół nie mając pojęcia że jak ktoś tylko słodko wam cedzi to znaczy że ma was w dupie. Gdy facetowi zalezy na kobiecie mówi jej też niewygodne rzeczy bo chce by widziała jaki jest naprawdę
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież jak ktoś powie pare słów prawdy niedaj Boże jakimiś skomplikowanymi i trudnymi słowami innymi niż czaisz to z miejsca przez miażdżącą większość takich lsek odbierany jest jako nudziarz debil. Same chcecie słodkich pierdół nie mając pojęcia że jak ktoś tylko słodko wam cedzi to znaczy że ma was w dupie.


Mów za siebie, bo mnie te brednie nie dotyczą. Nie jestem taka jak piszesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakimiś skomplikowanymi i trudnymi słowami innymi niż czaisz to z miejsca przez miażdżącą większość takich lsek odbierany jest jako nudziarz debil


Zwłaszcza taka. Mnie to nie dotyczy, wiec nie wiem czemu mi to piszesz. Nie moja wina że inne tak oceniają takich facetów.
Widać takie są kobiety w twoim otoczeniu i w rodzinie.
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka ci płaci za te pierdoły?


A tobie?
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera: Doroslosc kojarzy mi sie z nudziarstwem.. widac slusznie. no to widaćże nie rozróżniasz dorosłości ( czyli fizycznego ukończenia 18 lat ) - co nie jest ŻADNYM życiowym osiągnięciem na którym możesz budować swoją wartość - a dojrzałości - niektórzy ludzie mają 40-50 i więcej lat a dalej są mentalnymi gówniarzami więc pozwól że ci wytłumaczę zabłądzona istoto że dojrzałość to po prostu akceptowanie i godzenie się z konsekwencjami dorosłości


lece po popkorn, bo naszej panterce trafił się nietęgi przeciwnik :D
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Wreszcie będziesz mogła wykazać się swoim intelektem, swoją dłuuuugą listą zainteresowań, chociaż jak dla mnie.... jesteś na z góry przegranej pozycji. Ten parkiet będzie bardzo śliski a ty się wyłożysz na nim jak pingwin :))))

nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: z charakteru moga byc zupelnie inne niz na pierwszy rzut oka, maja prawo szukac kogos normalnego kogo beda traktowac mimo wszystko rownie normalne. czy to zle? czy takie kobiety musza byc skazane tylko na idiotow? moze chca to ze soba pogodzic, moze lubia blyszczec, a chca skromnego faceta?


no bardzo inne - zobacz na forum randka jak Ela1 szuka normalnego i narzeka że nie może znaleźć normalnego i w momencie jak jej napisałem że wypinając dupę pokazując pepek dając wyzywające foty stwierdzam że jest idiotką bo się dziwi że dostaje same propozycje seksu i faceci traktują ją jak obiekt seksualny to dała popis swojej inteligencji.
http://fotka.com/forum/randka/1505824,Uzytkowniczka_szuka_

Panthera
Panthera: Mów za siebie, bo mnie te brednie nie dotyczą. Nie jestem taka jak piszesz.


NIGDZIE nie napisałem że TY taka jesteś - wskaż mi jedno miejsce w którym ???? Czytanie ze zrozumieniem się kłania czy trafiłem w podświadomy punkt na zasadzie uderz w stół a nożyce się odezwą ??? .

Panthera
Panthera: Mnie to nie dotyczy, wiec nie wiem czemu mi to piszesz


kolejne zaprzeczenie logiczne - najpierw bronisz tych idiotek potem zdziwienie czemu do Ciebie to piszę ??? Helou ??
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Cześć Noach :))

(nie pamiętam przez samo "h" było czy "ch" ale to

Konto usunięte
Konto usunięte: laski zakładają tu konto by podnieść swoje ego


Zdradź nam, czemu zawdzięczmy taki nagły i niespodziewany zwrot w akcji?!

Konto usunięte
Konto usunięte: najpierw bronisz tych idiotek


A od kiedy Ty je oskarżasz? Czyżby Ci się znudziło bycie "wietrznym" łowcą?:))
nightkin
nightkin
  22 maja 2017

ah życie róznie się toczy. Ale skoro mam czas na takie duperelki to znaczy że reszta jest poukładana ;))))

i nikogo nie oskarżyłem - jeśli dziewczyna zachowuje się idiotycznie a potem potwierdza to swoim zachowaniem i ma pretensje że pewne zachowania powodują pewne czyny a ja dalej jej tłumaczę przyczynę jej zdziwienia a ta dalej nie rozumie no to sorry

idiotka i tyle

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Też mi się wydawało, że bardziej zrozumiałym językiem pewnych rzeczy nie da się powiedzieć, ale widzisz sam... musisz pozostać kodującą Enigmą, a w sumie, całkiem normalny z Ciebie facet :))) Brawo Ty :D

Ps

Nie wiedzieć czemu, zawsze kojarzyłeś mi się z Lundgrenem z filmu "Punisher" Dobrze, że strzelać tutaj nie zacząłeś :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.