Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

nightkin
nightkin
  23 maja 2017

luz - nie bardzo wiem kim jestes ale ok, po glebszym poznaniu kobietki zmieniaja o mnie zdanie ;)

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po glebszym poznaniu


glebszym? po smaku pewnie.
nightkin
nightkin
  23 maja 2017

głodnemu chleb na myśli ;)))

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: głodnemu chleb na myśli ;)))


glodny glodnemu wypomni ;]
nightkin
nightkin
  23 maja 2017

no nie do końca - po prostuu znam ten stan co wcale nie musi oznaczać że jestem głodny w tej chwili ;)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

Hej, prawdopodobieństwo trudno w zbliżeniu jest mi określić. Tym bardziej to, czy poznana tu osoba okaże się tą jedyną. Na pewno nie warto się poddawać, jak również narzucać. Można też pomyśleć o zweryfikowaniu własnych oczekiwań do stanu realnego, nie tylko wyobrażeń.
Odnośnie podawanych informacji: więcej dystansu polecam ^^

Powodzenia życzę :-)
morze13paranoi
morze13paranoi
  23 maja 2017

pitolicie
popieram krzysia
nie jest maruda tylko się zawiodl
i chciał się tym podzielić

morze13paranoi
morze13paranoi
  23 maja 2017

a wy go wysmialiscie
to wy jesteście slabi nie on

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017

Nie miał z kim pogadać tylko z bandą trolli żerującej na niewiedzy użytkowników?! Gratuluje mu wyboru

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostuu znam ten stan


ja niestety nie - nie mam wacka.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest maruda tylko się zawiodl i chciał się tym podzielić


tylko ze nikogo to nie obchodzi... kazdy sie zawodzi i kazdy wylewa tu gorzkie zale a najwiecej facetow na kobiety. Bo wybieraja chooyem i oczami zamiast głową.

Konto usunięte
Konto usunięte: a wy go wysmialiscie to wy jesteście slabi nie on


nie wiem kto go wysmiał, ale mnie tylko dobiło to ze kolejny płaczek ktory marudzi na kobiety.
Ileż można?
Kiedy sie nauczycie, ze kobiety sa rozne, jedne was skrzywdza inne nie? Po co o tym biadolić na pół forum, oczekując odpowiedzi "baby to pisldy" bo jak napiszą dziewczyny, ze "nie kazda taka jest, sa rozne kobiety" to zaraz zostaną zmieszane z błotem bo przeciez "kazda taka jest" a jak one twierdzą ze są wyjątki to "kłamią!" itp.
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: NIGDZIE nie napisałem że TY taka jesteś - wskaż mi jedno miejsce w którym ????


W tym:

Konto usunięte
Konto usunięte: SAME chcecie słodkich pierdół nie mając pojęcia że jak ktoś tylko słodko WAM cedzi to znaczy że ma WAS w dupie.


BTW

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty za to bronisz tej dziewczyny. Kompletnie ,,zapomniałas" jakie szydło z wora wyszło - bluzgi jak z ulicy i przyczepienie się do kogoś za kolor włosów ??


Owszem tylko ze
- nie bylam na jej profilu
- nie czytalam calej jej dyskusji poza tym fragmentem ktorego zacytowales w swoim temacie

Wiec bazowalam na tym co mialam

Pozatym wyszlam z zalozenia ze nawet jesli ona byla chamska i czepiala sie o kolor wlosów, to jednak czepiałeś sie jej zdjec, ze przez takie zdjecia nie powinna sie czepiać, że ma takie a nie inne wiadomości od facetów.
Ja stwierdziłam, ze moze i ONA była jakaś walnieta, nie wiem ale nie wykluczam, jednak skupiłam sie tylko na twoim stwierdzeniu, ze skoro ma takie zdjecia to ma takie a nie inne wiadomosci i nie powinna narzekac.
Bo takie same posty dostaja laski i bez takich zdjec, jak i takie z takimi zdjeciami, ale normalne, nie oceniające po wlosach, nie chamskie, nie zberezne i nie dwulicowe. Ale ty bys je z gory tez okreslil jako koorvvy, nie patrzylbys na charakter na osobowosc, z gory bys ją zle ocenil, przez zdjecia. O TO MI CHODZILO, by ci wytknąć, ze pochopnie oceniasz ludzi po zdjeciach (moze w tym przypadku slusznie, ale nie zawsze tak bedzie).

BTW 2

W trakcie klotni napisales mi cos o niej jeszcze, cos czego w swoim poscie tym pierwszym nie bylo, dodatowa informacja o niej. Cos chyba ze cos tam jeszcze pisala i ze w ulubionych miala samych pakerów.
OTOŻ ja bazuję na tym co miałam w poście, nie wiedzialam ze ma pakeró w znajomych. Zaczelam ją bronić przed pochopnym ocenianiem a ty mi wyskakujesz ze ma pakerów w znajomych. Czyli dodajesz kolejny argument PO TYM jak odniosłam się do posta i zaczęłam ją bronić. Powinieneś NAJPIERW wszystko napisać, bysmy mieli pełen obraz, a nie przytaczasz część, ktoś sie do tego odnosząc zaczyna ukladac sobie w glowie obraz danej osoby ktorej dupe obrabiamy, a gdy ci go przedstawia ty dodajesz kolejne cechy ktore zmieniają juz ten obraz.
To tak jakbys cały czas opowiadał znajomym o wadach swojej partnerki i tym co zrobiła złego, pomijając dobre, a potem gdy ktoś ci powie byś z nią zerwał, bo jest suką, ty byś sie obraził no bo "ale jak to przeciez jest dla mnie taka dobra, robi to to i tamto, a ty chcesz bym z nia zerwał? no jak mozesz!"
Tak samo tutaj: napisales ze laska ma wyzywające zdjecia tj ciasne ubrania i pępek (a to nie jest wyzywające) choc moze miec zdjęcia w stringach, ale to ukryłeś, Potem gdy napisałam, że laska moze chce normalnych facetow, a nie jakies gole klaty czy cos takiego to stwierdziles, ze ona ma w znajomych gości z gołymi klatami robiąc ze mnie idiotke, ze bronie laski mowiac ze jest taka i taka a okazuje sie ze jest zupelnie inna bo ty przemilczales polowe faktow. TO sie nazywa manipulacja.

BTW 3

Jak mowilam zdjęcia moze miec jakie chce, a wymagania inne. Mowisz o fakcie - ok, moze i faktycznie zboczencow skusiły pozy (choc i normalne laski tez takie dostaja)
Ale czy to znaczy ze nagle ma od ciebie zakaz czepiania sie takich zdjec?
Nie przedstawiles tego tak, ze to moze wina zdjec. Ty to napisałeś tak, ze to na pewno jest wina zdjęć a ona nie ma prawa sie o to złoscic. Ze te wiadomosci jakie dostaje są normą (AKCEPTOWANĄ PRZEZ WSZYSTKICH) w sytuacji gdy laska wrzuca takie a nie inne zdjecia, a z kolei jej zdjecia sa krytykowane a ona przez to traktowana nie jak ofiara ale jak prowokator. W stylu "zasłuzyła sobie na to".

Dlaczego laska nie moze nie chcieć dostawać takich wiadomości przez swoje zdjęcia?

Wedlug mnie powinna byc mozliwosc taka, aby zboczency nie mogli wyslac wiadomosci do kogos. No ale sie nie da...

BTW 4
tak jestem na kompie wiec mam czas odpisac.

BTW 5
Jak o czyms zapomniałam, to sory.
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: kazdy wylewa tu gorzkie zale a najwiecej


Pantera i jej podobne :)))
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: ale mnie tylko dobiło to ze kolejny płaczek ktory marudzi na kobiety.


Byłoby dobrze, gdyby skutecznie:D Si, si panterka on płacze tutaj a ty i "panienka z twixami" w innym dziale, a okularnice w innym temacie i dzięki takim jeszcze się ten szit kręci. Forum powinno zmienić nazwę na "qur.... dołek", bo każdy temat sprowadzony jest do poziomu szamba
nightkin
nightkin
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: on płacze tutaj

sama płączesz - zmarnować lata swojego życia na walkę a adminami

dwa chodzące niedorżnięte babsztyle :)

i nie marudze na kobiety tylko na idiotki a to zasadnicza roznica - taka odskocznia od zycia w weekendy miedzy praca a odpoczynkiem
nightkin
nightkin
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: ty dodajesz kolejne cechy ktore zmieniają juz ten obraz

niczego nie dodałem - od razu wiedziałem że to pustak

ona tylko to potwierdziła. Broniłas idiotki i dalej bronisz twoja sprawa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.