Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

wojteczek12
wojteczek12
  20 maja 2017

Odwiedzam fotkę tylko i wyłącznie dla zabawy zabicia czasu i poznać zainteresowanie kobiet czego kogo tu szukają

Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Adrian3303
Adrian3303: No właśnie, to co napisałaś w 100% oddaje mój pogląd na wiarę. Dlatego właśnie nie widzę potrzeby należeć do żadnej tego typu "organizacji", dla mnie Bóg to Bóg, nie czuję potrzeby wertowania Biblii ani słuchania co tydzień tych samych opowieści. To trochę takie życie przeszłością, wspominanie tego co było 2 tysiące lat temu i jeszcze dawniej. Nie zapominajmy, że żyjemy w teraźniejszości i tylko w teraźniejszości da się nawiązać kontakt z Kreatorem ;)


Oczywiście, że masz takie prawo i nikt Cie do niczego nie zmusza. To czy Ty pójdziesz do kościoła, na dyskotekę, czy mecz,to Twoja wolna wola i Twój wybór. Jeżeli nie pójdziesz, to nikt Cię tam na siłę końmi nie zaciągnie i karał za to więzieniem nie będzie. Jednak wytłumacz mi taką rzecz.... Jeżeli ktoś nie chce żyć zgodnie z kanonami kościelnymi, chce się wzorować tylko na prawie, to skąd "czarne protesty? Manifestacje za prawem do aborcji, skoro konstytucja wyraźnie mówi, że prawo do ochrony życia, ma każdy obywatel od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Skąd rozbieżność w kwestii chociażby przyjmowania uchodźców? Rozumiem, że ateiści wybierają z prawa kanonicznego tylko to, co im w danej chwili pasuje i odpowiada Według mnie, albo odrzucam wszystkie wartości jakie dana wspólnota sobą reprezentuje i w danej chwili nie zasłaniam się nimi jak obronną tarczą, albo akceptuje je w całości. Poza tym, skoro przeszkadza Ci wspominanie tego co było jakiś czas temu, to po co ateiści chodzą w dniu zmarłych na cmentarze, palą znicze itd?! Po co to kultywują? Po co z takim utęsknieniem czekają na katolickie święta, jednocześnie deklarując, że ich nie świętują?! Powinni zamienić się z kolegą w pracy i pracować 24/24 skoro z taką pogardą wypowiadają się o całej reszcie.
Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017

Czemu nie mają swoich wydzielonych cmentarzy, jak np w Stanach maja dla psów i tam nie każą się po śmierci chować tylko korzystają bez skrupułów z poświęcanej ziemi?! Nie parzy ich po śmierci w zadki?! Dość dziwna i wybiórcza ta wasza niewiara :)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  21 maja 2017

Zacznijmy od tego, że nie jestem ateistą, co chyba dosyć wyraźnie zaznaczyłem. Po drugie nie przeszkadza mi żadne wspominanie czegokolwiek, to że żyję w ten sposób nie znaczy, że przeszkadza mi jak ktoś żyje inaczej. Po trzecie jestem zdecydowanie przeciwnikiem aborcji i przyjmowania uchodźców (właściwie to czy katolicy nie powinni być za? W końcu Jezus w dzieciństwie też był uchodźcą). Jeśli chodzi o tzw ateistów to większość z nich wierzy w Boga tylko ma do Niego jakiś uraz, często z dzieciństwa i podwiadomie chcą Mu w ten sposób zrobić na złość. Prawdziwy ateista nie atakuje Boga bo nie wierzy w Jego istnienie więc ma to gdzieś. Tak ja to widzę.

Ksawiera
Ksawiera
  21 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: (właściwie to czy katolicy nie powinni być za? W końcu Jezus w dzieciństwie też był uchodźcą)


Może zacznę od tego.... Właściwie, to głównie Polscy tatarzy którzy są wyznania islamskiego, powinni być za, a są przeciw! Czy to nie oni jako Ci którzy znają i kultywują tę religię, powinni być pierwsi za?! Czemu więc są przeciw? Czyżby wiedzieli,że jest to religia, kultura, cywilizacja która zagraża nawet im?! Czy Polska nie powinna najpierw zadbać o interesy swoich obywateli zesłanych na daleką Syberię i to ich ściągnąć zamiast ściągać obce sobie kultury i wrogie religie?! Dodać wypada, że te same środowiska które kiedyś zajmowały się zsyłką Polaków na wrogie im tereny, dzisiaj głosują za przyjęciem uchodźców. Według Ciebie to jest ok?!

Adrian3303
Adrian3303: Jeśli chodzi o tzw ateistów to większość z nich wierzy w Boga tylko ma do Niego jakiś uraz, często z dzieciństwa i podwiadomie chcą Mu w ten sposób zrobić na złość.


Ma do "Niego" jakiś uraz? Sorry Gregory, ale mogę mieć uraz do konkretnego człowieka który dokonał takiego, a nie innego wyboru i zamiast kierować się dobrem człowieka wyrządził mu krzywdę? Religia katolicka nie jest niestety monolityczna i istnieją również różne jej odłamy i sekty i trzeba naprawdę uważać komu i w co się wierzy.

Adrian3303
Adrian3303: Prawdziwy ateista nie atakuje Boga bo nie wierzy w Jego istnienie


Z wiarą w Boga jest jak z wiarą w człowieka/użytkownika bez zdjęcia. Nie widzisz mnie, nie wiesz jak wyglądam, ale mimo to zgadzasz się z moimi poglądami i wiesz że istnieje, bo ktoś w klawiaturę stuka. Nie że jestem arogancka, ale obrazowo rzecz ujmując....

Jedni za kościół uważają dyskotekę, bo latają tam co tydzień. Inni stadion, bo sa na nim 3x dziennie inni budynek w którym kultywują coś innego. Każda z tych grup solidaryzuje się z uczestnikami danej nazwijmy to umownie "imprezy", bo akurat te wartości są im bliższe. Nie rozumiem skąd taka ogólnie panująca pogarda względem akurat katolików?!
krystian2131989
krystian2131989
  21 maja 2017

Dziewczyny, Kobiety, Panie, Panny, każda inna, każda wyjątkowa każda bezwzględna w to czego doświadcza lub doświadczyła, ukojenie ciała, sentyment spokoju sumienia czy duszy, piekło dla tożsamości emocjonalności i męskiego ego

marc88
marc88
  21 maja 2017
Panthera
Panthera: Ksiaze z bajki?cieply serdeczny, wspierajacy, madry wyrozumialy cierpliwy, pomocny, z poczuciem hunoru, wesoly, z zainteresowaniami troche szalony, kulturalny ale dla smiechu wrednawy, nie leniwy, nie czyscioch, nie majacy wszystkiego w dupie, starajacy sie, wierny.


Największe powodzenie ze wszystkich facetów jakich poznałem, na kontach typu fotka ma gość co pije, pali, jest uzależniony od sterydów, były bandzior, przesiedział 7 lat za zatłuczenie człowieka na śmierć, kobiety nazywa "dziwkami".
Miał w życiu ok 300 kobiet. Ciągle sie spotyka z takimi co mówią jakie to są porządne cnotki i jakiego to kochającego chłopaka szukają. Rucha je jak leci. [
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  21 maja 2017

To ciekawych ludzi poznajesz :D jedna sprawa to czuły i kochający książę z bajki do stałego związku a inna taki samiec alfa do jednarozwej przygody.

Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Największe powodzenie ze wszystkich facetów jakich poznałem, na kontach typu fotka ma gość co pije, pali, jest uzależniony od sterydów, były bandzior, przesiedział 7 lat za zatłuczenie człowieka na śmierć, kobiety nazywa "dziwkami".


No i? co to ma wspolnego z moim postem?

Co to ma do rzeczy na jakich facetow lecą inne kobiety? Dla mnie ważne to na jakich ja lece.
marc88
marc88
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Każda tak mówi, że to są te inne.

Padło pytanie o to jaki jest "książe z bajki" więc odpowiedziałem. Znam takiego, jest księciem dla prawie wszystkich lasek (poza tymi co lecą wyłącznie na kasę) - mega napakowanym księciem na dużych dawkach sterydów i z tatuażami.

Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Padło pytanie o to jaki jest "książe z bajki" więc odpowiedziałem. Znam takiego, jest księciem dla prawie wszystkich lasek (poza tymi co lecą wyłącznie na kasę) - mega napakowanym księciem na dużych dawkach sterydów i z tatuażami.


No ale na to pytanie powinny odpowiedzieć kobiety, one lepiej wiedzą.
Moze twoje znajome na takich lecą.
Ja już napisałam na jakiego lece.

Konto usunięte
Konto usunięte: Każda tak mówi, że to są te inne.


Nie napisałam tu że jestem inna, a że każda twierdzi ze na takiego leci... Pewnie mówi prawdę :)
Co w tym złego, ze ja napisałam ze dla mnie książe jest taki jak napisałam? To takie dziwne?
marc88
marc88
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ani trochę. Każda tak mówi.

Panthera
Panthera: No ale na to pytanie powinny odpowiedzieć kobiety, one lepiej wiedzą.

No właśnie te setki dziewczyn z portalów typu fotka, one wszystkie opisywały siebie i swój ideał tak jak ty. Kolega mówi że "to każda takk mówi a jak przyjdzie co do czego to każda chce sie ruchać" (z nim oczywiście)
marc88
marc88
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

------------------------------------

Panthera
Panthera
  21 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie te setki dziewczyn z portalów typu fotka, one wszystkie opisywały siebie i swój ideał tak jak ty. Kolega mówi że "to każda takk mówi a jak przyjdzie co do czego to każda chce sie ruchać" (z nim oczywiście)


No ale to nie znaczy, że ja kłamię. Mam taki ideał, bo taki pasuje do mojego charakteru, z takim wytrzymam. Sory, ale teraz przesadzasz. Czepiasz sie mnie i insunuujesz mi że udaję grzeczną a lecę na sebiksów. Jednak nie wmówisz mi że ty i kolega macie racje.

Może części kobiet sie to dotyczy, ale nie wszystkich.
marc88
marc88
  21 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To nie jest dla ciebie w ogóle. Myśl sobie co chcesz i kreuj sie na kogo chcesz. To napisałem dla facetów.

Po prostu kolega zakładający wątek zastanawiał się co zrobił źle i czego szuka tamta dziewczyna która wpadła mu w oko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

Otóż nic nie zrobił źle.
Naczytał sie tego typu głupt:
Panthera
Panthera: Ksiaze z bajki?cieply serdeczny, wspierajacy, madry wyrozumialy cierpliwy, pomocny, z poczuciem hunoru, wesoly, z zainteresowaniami troche szalony, kulturalny ale dla smiechu wrednawy, nie leniwy, nie czyscioch, nie majacy wszystkiego w dupie, starajacy sie, wierny.

I sie zastanawia - czy może za mało sie starał? nie był wyrozumiały? cierpliwy? pomocny? wystarczająco wesoły? itd

Nie - nic nie zrobił źle. Po prostu są inni. Znajdzie sie taki przystojny paker (jak ten mój kolega) z niebotycznym obwodem ramienia w niesamowitym stosunku do obwodu brzucha i skosi wszystkie laski, z tamtą niestety włącznie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.