Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

Ksawiera
Ksawiera
  25 maja 2017

Bredni?! O.o to jakieś novum. To ty żyjesz w jakimś urojonym świecie, bo to klasyczny model związku i to w bardzo wielu polskich domach. Przy zderzeniu z szarą rzeczywistością, nie daje waszej łajbie żadnych szans :)

marc88
marc88
  25 maja 2017

Mam gdzieś klasyczny model związku.

marc88
marc88
  25 maja 2017

Że jestem chory i nic tylko leżę sobie i odpoczywam, to zaczyna mi się nudzić i nawet z tobą podyskutuję. To o tej słynnej już lasce z tym słynnym idiotycznym tekstem, to myśmy tego nie zmyślii, to nie jest jakaś opowieść. Sama tutaj z tym wyskoczyła, można zobaczyć sobie.. A ty wyskakujesz z tektem "a wy to..." i tu jakieś z dupy rzeczy. Jacy "wy"? Że ja i kto jeszcze? Ja nic takiego nie pisałem i nie robiłem co bredziłaś. Imputujesz jakieś rzeczy jak panterka "a wy to, a wy tamto". We łbie sie poprzestawiało. Ogarnijcie sie.
Co do "klasycznego modelu związku" - to proponuję ten związek zakończyć jak sie nie podoba i już. Ja tam nie chcę z nikim mieszkać więc takie problemy mam z głowy dożywotnio

Ksawiera
Ksawiera
  25 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Uchowaj panie. Daleka jestem od tego, by ci coś zarzucać, ale .....:))

Konto usunięte
Konto usunięte: To o tej słynnej już lasce z tym słynnym idiotycznym tekstem, to myśmy tego nie zmyślii,


Wy jacy wy? Działacie w duecie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Że ja i kto jeszcze?


No właśnie, że ty i kto jeszcze? No ty nam powiedz, bo zaraz zarzucisz mi że uogólniam, ale sam o sobie piszesz w l.m?!

Konto usunięte
Konto usunięte: Że jestem chory i nic tylko leżę sobie i odpoczywam,


Może zacznij pisać jak wyzdrowiejesz, bo ewidentnie masz gorączkę, zaczynasz widzieć kwadratowe jaja, a co gorsze, szukać ich :)
marc88
marc88
  25 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

--------------

marc88
marc88
  25 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: "To o tej słynnej już lasce z tym słynnym idiotycznym tekstem, to myśmy tego nie zmyślii" Wy jacy wy? Działacie w duecie?

No osoby co o tym piszą tutaj przecież. Między innymi ja i nighthkin. My przecież o niej tak pisaliśmy.

EDIT. Przeczytałem dalej, i reszta to to już taki bełkot że no sie nie da, odpuszczam.
Ksawiera
Ksawiera
  25 maja 2017

No to mój post również odnosił się do ciebie i naightkina. Proste jak konstrukcja cepa

marc88
marc88
  25 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Że ja i nightkin każemy kobietom z którymi mieszkami pracować, robić zakupy, sprzątać i podawać śniadanie do łóżka?

No to już ci odpowiedziałem - brednie to są. Tyle w dyskusji.

Ksawiera
Ksawiera
  25 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sorry, ale mnie nie nudzi się tak jak tobie. Kolejna hipokryzja zaorana i dziękuje, do następnego. Nie macie co robić to latacie po profilach jak sunie i czepiacie się byle g**a i dziwicie się że inni robią to co wy. A sumie "G" powinno cię to obchodzić co tu kto ma

marc88
marc88
  25 maja 2017

Mie sie zdaje że ona już tak butelkę wina wypiła o tej porze.

nightkin
nightkin
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No ba, Ty wszystkich umiesz zbawić tylko nie siebie.

jakich wszystkich i niby czemu ja potrzebuje zbawienia ??? Zakonnica na etacie fotki pilnuje czy ludzie nie grzesza ????

Konto usunięte
Konto usunięte: ubolewasz nad bidnymi chłopam

nie ubolewam w liczbie mnogiej nigdzie - czytaj ze zrozumieniem - i podałem swój życiowy przykład że wlaśnie te teorie o związkach i kobietach itd są z książki wzięte

Konto usunięte
Konto usunięte: A ta normalna powinna być nadczłowiekiem i .... iść do pracy, ogarnąć wszystko po drodze z niej i jeszcze kilka zleceń waszych, posprzątać, przygotować kolacje ze świecami i z uśmiechem umieć podać talerz dupy ups zupy wieczorem i koniecznie rano, podać panu śniadanie do łóżka plus kanapeczki do pracy. Od was absolutnie niczego wymagać nie powinna poza założeniem spodni i odbębnieniem 12 godz w pracy


nic takiego nie powiedziałem - to twoja chora feministyczna interpretacja.
Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to twoja chora feministyczna interpretacja.


Z tym feminizmem, to trafiłeś jak kulą w płot, ale jeszcze lobotomii na mnie, nie przeprowadzili jak na Tobie :)
nightkin
nightkin
  26 maja 2017

nikt nie przeprowadził na mnie żadnej lobotomii.Typowa zmiana tematu.Wskaż mi miejsce GDZIE napisałem to co próbujesz mi przypiąć. Konkretnie chociaz raz

Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017

Nie mam teraz na to zbyt wiele czasu, ale wyobraź sobie, że owszem pisałeś (może w innym temacie) nazywając przy okazji inną feministką. Ja wykorzystałam Twoje posty, Twoje zdanie i opinię tutaj. Przy okazji kolejnej Twojej tyrady....To jak się ten wasz ruch nazywa?! Mój podobno feministyczny a wasz?! Pisząc "wasz" mam na myśli Ciebie i kolegę marc88, bo jakoś tak mu to wyszło, że dopisał się do tej "wycieczki"

marc88
marc88
  26 maja 2017

Mnie prosze w to nie wciagac :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.