nightkin
wpis jest ukryty
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no przecież napisałem że jesteś idiotką to odbierasz to jako obelgę - a od kiedy powiedzenie prawdy jest obelgą ????


bo to pbelga byla!
ty serio jestes jakis dziwny
laska wrzuca takie zdjecia jakie chce i ma prawo oczekiwac rozmowy na poziomie.
jeszcze jakby miala nagie zdjecia jak seksownie lize loda to spoko
ale ma zwyczajne zdjecia
pepek? I to ma byc wyzywajace?
dla was wyzywajaca jest laska w golfie, bo jej sie cycki odcinaja.
sory kobieta jest yak zbudowana ze wszystkie jej ksztalty widac chyba ze zalozy burke.
juz nie przesadzaj z ta wyzywańczością.

Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego wole być sam bo nie ma wolnych kobiet umiejacych docenić pracowitość opiekuńczość nie picie nie ćpanie.


są. Zmyslaj sobie dalej i dalej wierz w swoj urojony swiat.
ciebie nie chva laski nie za bycie ptacowitum opiekunczym tylko za bycie o takim - czepliwym wyzywajacym sfrustrowanym chamem.
tacy zawsze sie maja za mych dobrych i przez to odrzuconych.
marc88
marc88
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: nightkin: no przecież napisałem że jesteś idiotką to odbierasz to jako obelgę - a od kiedy powiedzenie prawdy jest obelgą ????bo to pbelga byla! ty serio jestes jakis dziwny laska wrzuca takie zdjecia jakie chce i ma prawo oczekiwac rozmowy na poziomie.

Nie. Ameba nie powinna mi stawiać wymagać co do poziomu rozmowy. A taka jest jej inteligencja.

Panthera
Panthera: jeszcze jakby miala nagie zdjecia jak seksownie lize loda to spoko ale ma zwyczajne zdjecia pepek? I to ma byc wyzywajace? dla was wyzywajaca jest laska w golfie, bo jej sie cycki odcinaja. sory kobieta jest yak zbudowana ze wszystkie jej ksztalty widac chyba ze zalozy burke. /i]

Nie jest tak zbudowana, tylko chodzi w obcisłych ubraniach. Zobacz sobie. Obcisłe spodnie... co powiesz na obcisłe krótkie spodenki? Też to wina jej budowy że wszystkie kształty jej widać?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 maja 2017

Jeezu, jak chce sobie pokazywać to niech pokazuje. Nikomu tym krzywdy nie robi, po co ta nagonka? Robisz jej tylko w ten sposób reklamę ^^

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. Ameba nie powinna mi stawiać wymagać co do poziomu rozmowy. A taka jest jej inteligencja


a po czym poznajesz ze to ameba z niskim IQ? Po zdjeciach?
jak dla mnie jestescie na tym samym poziomie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest tak zbudowana, tylko chodzi w obcisłych ubraniach. Zobacz sobie. Obcisłe spodnie... co powiesz na obcisłe krótkie spodenki? Też to wina jej budowy że wszystkie kształty jej widać


a jej wina ze ma ksztaty? Ma chodzic w worku po ziemniakach?
w upaly najwygodniej sie cjodzi w krltkich spodenkach.
wy tez chldzicie po miescie wyzywajaco - klata na wierzchu, suty dyndaja bo goraco. I co taki facet nie zachowuje sie wyzywajaco pokazujac wszystkim swa napakowana klate czy to na miescie czy to na zdjeciach?
Arecki88
Arecki88
  22 maja 2017

Ewidentnie pragnie bolca. Czuję to w kościach. Gadka o braku normalnych to próba usprawiedliwienia siebie. Poleciałam z tym i tamtym bo normalnych facetów brak. d83dde18

nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: a po czym poznajesz ze to ameba z niskim IQ? Po zdjeciach?


po tym że nie rozumie związku przyczynowo skutkowego umieszczania fot w wyzywających pozycjach z odsłoniętymi partiami wzbudzającymi u facetów pożądanie a kiedy jej to ktoś wykłada i tłumaczy wyzywa go ???? Widac że Ty też tego nie rozumiesz i jesteś na takim samym poziomie jak ona

Panthera
Panthera: laska wrzuca takie zdjecia jakie chce i ma prawo oczekiwac rozmowy na poziomie.


i napisała że ja też mogę pisac co chcę - CZEGO w tym nie rozumiesz ????????
Ty w ogóle nie kumasz istoty problemu - ja mam w dupie jej zdjęcia itd co robi co pokazuje - moze nawet na golasa latać tylko po co zdziwienie że jest odbierana jako obiekt seksualny ?????. Ty mówisz o tym jak powinno być a ja mówię jak jest - rozmawiamy o zupełnie dwóch innych rzeczach

Albo inaczej bo widzę że nie rozumiesz - skoro masz rację to czemu ma non stop propozyjce seksu i nikogo nie może poznać ????
nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: wy tez chldzicie po miescie wyzywajaco - klata na wierzchu, suty dyndaja bo goraco. I co taki facet nie zachowuje sie wyzywajaco pokazujac wszystkim swa napakowana klate czy to na miescie czy to na zdjeciach


ale my nie narzekamy na propoycje seksu a ona tak - nosz kurcze - Ty naprawdę jesteś średnio rozgarnięta
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po tym że nie rozumie związku przyczynowo skutkowego umieszczania fot w wyzywających pozycjach z odsłoniętymi partiami wzbudzającymi u facetów pożądanie


a czy takie zdjecia musza od razu wiazac sie z tym ze szuka bolca na kase? To wy tak to sobie tlumaczycie, dla was tak sie takie zdjecia kojarza a nam nie bo jeszcze nie sa wyzywajace.
powiem wiecej - tez nie mam wyzywajacycj zdjec a dostaje takie same wiadomlsci jak ona. Jak to wytlumaczysz hm?

Konto usunięte
Konto usunięte: po co zdziwienie że jest odbierana jako obiekt seksualny ?????.


bo kobiety inaczej patrza na takie zdjecia niz wy i dla nas nke sa wyzywajace a dla waa juz tak
kierujecie sie penisem, myslicie jak zwierzeta. Ale nie kazda kobieta wie ze jej zdjecie dla niej niewinne dla niego jest wyzywajace. Z reszta atrz wyzej. Nawet bez wyzywajacyxh zdjec dostaje takie posty wiec to nie wina zdjec
nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro masz rację to czemu ma non stop propozyjce seksu i nikogo nie może poznać ????


Albo inaczej bo nie doprecyzowałem pytania a nie można edytować posta starszego niż 5 minut ale naprawde widzę że nie rozumiesz - skoro masz rację to czemu laska narzeka że ma non stop propozyjce seksu i nikogo ,,normalnego" ( oczywiście w ogóle nie zdefiniowała co to znaczy wg niej normalny czyli sama nie wie czego chce albo ma tak ubogi zasób słownictwa że nie umie zwerbalizować swoich myśli ) nie może poznać ????

ja mowię o FAKTACH - ty o wyimaginowanym świecie z jakichś komedii romantycznych
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale my nie narzekamy na propoycje seksu a ona tak - nosz kurcze - Ty naprawdę jesteś średnio rozgarnięta


czepiasz sie jej zdjex ktore, porownujac do waszych GOLYCH CALKOWICIE I NAPAKOWANYCH KLAT, sa wrecz niewinne.

ona ma na sobie ubrania, wiec gdzie tu wyzuwajacy stroj?
Panthera
Panthera
  22 maja 2017

Ja tez dostaje takie wiadomoscj i zdjecia penisa a nie mam wyzywajacycj zdjec wiec wniosek jest prosty - TO NIE WINA ZDJEC TYLKO TYCH FACETOW
oni pisza tak do kazdej w miare ladnej bo sa frustratami i nie liczy ske dla nich z kin wazne zeby zrobic.
i licza ze jakas sie odezwie.

nightkin
nightkin
  22 maja 2017

nie obchodzi mnie co robią ONI czy ONA

Ja nie bronie sebixów i ich klat itd. Ty za to bronisz tej dziewczyny. Kompletnie ,,zapomniałas" jakie szydło z wora wyszło - bluzgi jak z ulicy i przyczepienie się do kogoś za kolor włosów ??? Litości

nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: czepiasz sie jej zdjex ktore, porownujac do waszych GOLYCH CALKOWICIE I NAPAKOWANYCH KLAT, sa wrecz niewinne.


kompletnie nie rozumiesz że to ona robi z tego problem. I nie wiem po co mowisz WASZYCH -czy ja mam takie foty w swoim profilu i na dzieńdobry to pokazuje ????

nie czepiam się tylko tłumaczę skutek przyczyny

skoro nie mam racji to czemu jest jak jest ????
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kompletnie nie rozumiesz że to ona robi z tego problem.

Założyła temat, w którym napisała jeden jedyny post. Później już nie udzieliła się ani razu. Wydaje mi się, że to jednak wy robicie z tego większy problem niż ona ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.