nightkin
wpis jest ukryty
nightkin
nightkin
  22 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Założyła temat, w którym napisała jeden jedyny post. Później już nie udzieliła się ani razu. Wydaje mi się, że to jednak wy robicie z tego większy problem niż ona ;


masz rację wydaje ci się - ja też odpowiedziałem jej tam raz - teraz rozmawiam z kompletnie inną osobą która nie rozumie istoty problemu i wmawia mi rzeczy których nie powiedziałem lub nie zrobilem
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  22 maja 2017

Aa szkoda strzępić ryja... Gryźcie się dalej, chyba nie ma takiego faceta na forum, który nie przechodził przez gównoburzę z Pantherą :D

nightkin
nightkin
  22 maja 2017

pare zdań i buzię zamknęła. Saby przeciwnik - w ogole sie nie odniosła do wielu przykładów i tego co napisałem - a trzymałem się faktow.

marc88
marc88
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: po czym poznajesz ze to ameba z niskim IQ? Po zdjeciach?

Po tym że będąc dziewczyną a więc płeć mającą duże pole wyboru jeszcze wybrzydza. W dodatku ładną dziewczyną,i w dodatku w najgłupszy możliwy sposób - dając ładne zdjęcia i narzeka że sie podoba.
A tobie to jak mantrę można, i tak nie kumasz o czym mowa.

Panthera
Panthera: wy tez chldzicie po miescie wyzywajaco - klata na wierzchu, suty dyndaja bo goraco. I co taki facet nie zachowuje sie wyzywajaco pokazujac wszystkim swa napakowana klate czy to na miescie czy to na zdjeciach?

Ale my nie narzekamy że potem laski przychodzą i proponują seks hahaha

Panthera
Panthera: czy takie zdjecia musza od razu wiazac sie z tym ze szuka bolca na kase? To wy tak to sobie tlumaczycie, dla was tak sie takie zdjecia kojarza a nam nie bo jeszcze nie sa wyzywajace.

Jacy my? Ja nic takiego nie pisałem, chociaż to bardzo możliwe i najbardziej logiczne wyjaśnienie. Są też takie co po prostu łechcą swoje ego tym że są ładne i dostają masę komplemetów i zainteresowania. Ale ciągle im mało więc chcą więcej, niestety nic poza urodą w wielu takich przypadkach nie ma.

Panthera
Panthera: czepiasz sie jej zdjex ktore, porownujac do waszych GOLYCH CALKOWICIE I NAPAKOWANYCH KLAT, sa wrecz niewinne.ona ma na sobie ubrania, wiec gdzie tu wyzuwajacy stroj?

Ona ze 7 pierwszych widocznych profili które dodała sobie do znajomych i ulubionych 2 to są gocie z gołyi torsami w awatarze. Jeden na sterydach. Jakoś takich sobie wybiera.
Arecki88
Arecki88
  22 maja 2017

Solidarność jajników gorsza od faszyzmu. :D

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: pare zdań i buzię zamknęła. Saby przeciwnik - w ogole sie nie odniosła do wielu przykładów i tego co napisałem - a trzymałem się faktow.


mowisz o mnie czy o tej lasce ktora "miała wyzywające zdjecia i narzekała na propozycje seksu" ?
nightkin
nightkin
  23 maja 2017

o tobie - kompletnie nie odniosłaś się do wielu aspektów które przytoczyłem - przeczytaj raz jeszcze co Ci odpowiedziałem

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: o tobie - kompletnie nie odniosłaś się do wielu aspektów które przytoczyłem - przeczytaj raz jeszcze co Ci odpowiedziałem


sory nie mam czasu - jak znajde czas to ci tak przytocze ze az zaplaczesz od nadmiaru argumentow.
no ale lepiej zapracowana kobiete uznac za slaba w rozmowie :)
wasze ego panowie to niestety przetost formy nad trescia.
nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Panthera
Panthera: sory nie mam czasu - jak znajde czas to ci tak przytocze ze az zaplaczesz od nadmiaru argumentow. no ale lepiej zapracowana kobiete uznac za slaba w rozmowie :)


To wytłumacz mi jak to jest - masz czas na odpowiedzi i siedzisz tu na forum ale nie masz czasu na logiczne odpowiedzi ?? Skoro już klepiesz w tą klawiaturę i poświęcasz czas ( którego ponoć nie masz ) to dlaczego nie odpiszesz czegoś merytorycznie ? Klepać nie na temat masz czas ale tak ogólnie to nie masz czasu gdy ktoś zadaje ci konkretne pytania ?????

No bądź inteligentna i zastanów się co ty do mnie piszesz
Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No bądź inteligentna i zastanów się co ty do mnie piszesz


jestem inteligentna wiec nie musze sie zastanawiac co pisze
widac ty masz jesdnak problemy z myslenien bo nie umiesz sie domyslec
otoz nie mam czasu by wejsc na kpmpa i odpisac DLUGI post
natomiast mam co jakus czas chwilke czasu by NA TELU napisac pare ktitkich postow
5-10 minut to za malo by ci dac konkretne rozpisane argumenty ale wystarczajaco by odpisac ci krotkimi zabawnymi zdaniani.
trudno bylo na to wpasc?
nightkin
nightkin
  23 maja 2017

ale tu nie chodziło o jakiś kosmiczny elaborat - jprdl..... zadalem ci konkretne pytanie - skoro masz rację to czemu dziewczyna jest tak sfrustrowana propozycjami seksu - twoja teoria nijak ma się do praktyki i rzeczywistoci

cos tam w głowie masz ale na pewno nie doswiadczenie zyciowe a na pytanie czy mieszkasz sama i sie utrzymujesz na wlasny koszt w ogole nie odpowiedzialas

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro masz rację to czemu dziewczyna jest tak sfrustrowana propozycjami seksu


bo moze ich nie chciec!
ma gdzies napisane "wysylajcie mi zdjecia, proponujcie sex"?
ma zdjecia prawie nago, wypieta tylkiem w stringach? Pisze zberezne teksty pod zdjeciami? Pisze ze jest napalona i szuka ogiera?
Niezaleznie od zdjec jakie ma na profilu MA PRAWO byc wkurzona ze jej takie rzeczy pisza.
i jako dowod podalam siebke - ja mam normalne zdjecia ale takie same propozycke w wiasomosciacj dostaje i takie same zdjecia mi faceci wusylaja. Juz ci to pisalam widac nie czutales.
a dluzszy aefument tyczyl sie innego posta.
niestert w innym temacie a chxialam oba zawrzec w jednym moim komentarzu a na telu mam uposledzone kopiowanie tekstow.
a nie mam czasu wejsx na kompa.
dodam ze jak muszw zalatwic cos na miescie i jade autobusem to tez mam chwile czasu by wejsc
a kiepsko mi sie pisze w bujajacym sie aitobusie wiec oduszczam sobie by napisac jak bede w domu i miec czas.
to takie proste...
nightkin
nightkin
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: ma zdjecia prawie nago, wypieta tylkiem w stringach? Pisze zberezne teksty pod zdjeciami? Pisze ze jest napalona i szuka ogiera?


obraz zastępuje tysiac słów - chcesz zmienic świat i facetów ??? Wyczuwam jakś feministyczną batalię z samczym rodem.

określiła jednocześnie że szuka NORMALNEGO - tak naprawdę nie mówiąc NIC co to znaczy wg niej normalny. Podałem tylko przyczynę dla których dostaje taki a nie inny odzew. Jak większość same nie wiedzą czego chcą

Ty mówisz o sytuacji że coś nie powinno być - ja o fakcie zastanym.

aja Ci powiem jak to wygląda naprawdę - jeśli facet sposoba się kobiecie wizualnie to może być największym ,,zboczeńcem" i wyuzdańcem - wtedy to już jej nie przeszkadza. Przeszkadza tylko jak piszą goście w nie jej typie
Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty mówisz o sytuacji że coś nie powinno być - ja o fakcie zastanym.


ja mowie o tym ze ma prawo sie zloscic na taki odzew bo ty twierdzisz ze nie powinna.
ofiare gwaltu tez bys obwinil za gwalt ze to jej wina ze nosi takie ubrania?
siebie tez bys obwinil jakbys dostal wpi***dool od jakiegos kibola ze to twoja wina ze ci wpieprzyl bo jestes kibicem innego klubu niz on?
to ze ma takie zdjecia nie znaczy ze chce takich facetow. Jest jak jest, tacy sie nia interesuja. A ona ma prawo na to narzekac. A ty jej chcesz wmowic ze nie ma praws sie zllscic bo ma takie zdjecia.
jakby zdjecia mialy moc dawania i odbierania prawa do oczekiwania nornalnego faceta.

fakt nie okreslia normalnego, ale widzac po tym na jakich narzeka mozna wywnioskowac, ze normalni nie wysyaja na dzien dobry penisow i nie proponuja kasy za sex.
Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli facet sposoba się kobiecie wizualnie to może być największym ,,zboczeńcem" i wyuzdańcem - wtedy to już jej nie przeszkadza


mowisz o sobie teraz ;]
przystojny facet zboczeniec odpycha moze mniej niz oblesny, ale wkurza bardziej.
raz ze jest zboczony a dwa ze taki przystojniak sie marnuje na bycie takim debilem. Unikam jak ognia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.