nightkin
wpis jest ukryty
marc88
marc88
  23 maja 2017

To ja jestem i brzydki i zboczeniec. Chyba gorszy niż ogień, co nie?

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja jestem i brzydki i zboczeniec. Chyba gorszy niż ogień, co nie?


no ba.
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: nie ma takiego faceta na forum, który nie przechodził przez gównoburzę z Pantherą :D


Z tobą nie przechodziłam...

Konto usunięte
Konto usunięte: ty o wyimaginowanym świecie z jakichś komedii romantycznych


Nie znam świata z komedii romantycznych. Moze mnie oświecisz?
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: . A ona ma prawo na to narzekac.


Tylko ty i ona macie tutaj takie prawa..... ?!:)) Gdyby miała mózg zamiast papki, to 1 post napisałaby na hyde, ale ona go mija, WYSZUKUJE odpowiednią zakładkę i z PROWOKACYJNYMI zdjęciami, zakłada temat w dziale RANDKA. Powinna założyć w dziale seks:D Byłoby to kompletnie bez znaczenia :)) Może powinni założyć nową zakładkę o tytule "SEKS-RANDKI" wtedy byłoby to już zupełnie naturalne :))
marc88
marc88
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: Niezaleznie od zdjec jakie ma na profilu MA PRAWO byc wkurzona ze jej takie rzeczy pisza.

Oczywiście. Każdy ma prawo być debilem.
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: PROWOKACYJNYMI


gdzie ty widzisz priwkojacyjne zdjecia?
wy wszyscy tu jestescie tacy swietobliwi...
Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście. Każdy ma prawo być debilem.


ty tez masz i widze ze korzystasz :)
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: Z tobą nie przechodziłam...

Przechodziłaś, tylko to była taka nudna gównoburza, bez wyzwisk itp. więc mogłaś zapomnieć
marc88
marc88
  24 maja 2017

Ona o robi tak maszynowo że nawet nie wie gdzie i kiedy. Nawala na oślep bez zastanowienia

Arecki88
Arecki88
  25 maja 2017

Niektórzy muszą się dowartościować i z wściekłością bronić swoich racji. Chyba każda podgrupa na forum ma takiego ananaska. :D

nightkin
nightkin
  25 maja 2017

Masakra z taką babą w domu - seksu nie lubi ale kłapie i kłapie i kłapie. Współczuje temu który ją weźmie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.