Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

Enhancer
Enhancer
  15 maja 2017

Nijaki...badz soba.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 maja 2017

Pytanie czysto teoretyczne, poza tym skierowane do dziewczyn, Ty raczej nigdy nie szukałeś swojego księcia :D

Enhancer
Enhancer
  15 maja 2017

Jeszcze nikomu nie udalo sie tego wszystkiego spisac i opracowac jakiegos streszczenia..powodzenia :)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 maja 2017

To że nikomu się nie udało nie oznacza, że mi też się nie uda :D Nie ma rzeczy niemożliwych :D

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  15 maja 2017

Każdy ma inny gust. Jednym podobają się blondyni, innym bruneci. Jednym podobają się energiczne osoby, a innym przymulone. Tak samo z tymi rubryczkami. Czasami lepiej samemu sie dowiedzieć czegoś o drugiej osobie pytając niż czytając to co w profilu, bo w dużej części jest tam pozaznaczane cokolwiek. Byle by było. Nie każdy szuka tutaj kogoś do związku czy bliższej znajomości, więc to też nic nowego. :) A znalezienie tu drugiej połówki też nie jest niemożliwe.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 maja 2017

Oczywiście pytać dopiero po pewnym czasie, nie od razu w pierwszej wiadomości bo prawdopodobieństwo, że Ci odpisze jest bliskie zeru :D

GRADEK83
GRADEK83
  15 maja 2017

Krzysiek pamietaj jedno jobiety to u j e XD

GRADEK83
GRADEK83
  15 maja 2017

...k

xUrsus
xUrsus
  16 maja 2017

Kto szuka ten znajdzie, dla tej jednej jedynej czasami trzeba odbyć szereg rozczarowujących randek. Ważne by nie ogranicza się do internetu. Współczuję kobietom , którym nie bardzo wypada jako pierwszej wyjść z inicjatywą.

CuteNinja
CuteNinja
  16 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: jestem ideałem :D

Gratulacje! :D
Adrian3303
Adrian3303: jaki powinien być taki książę z bajki ^^

Nie ma na to reguły przecież. Ile osób, tyle gustów ;) Takie szczegóły i drobiazgi zawsze są kwestią indywidualną. Już gdzieś o tym pisałam, że jedna woli samców alfa, a inna samców omega :D Swoją drogą, wcale nie musisz być czyimś ideałem, żebyście mogli się nawzajem uszczęśliwiać ;>
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

I tako rzecze matka której się nie udał związek. No brawo!

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Śmieszne, że nasi rodzice w trudnych czasach wiązali się do końca, wchodzili w związki małżeńskie już do śmierci, rodzili dzieci i tworzyli rodziny z mniejszym badz wiekszym szczesciem. Szkoda, że teraz jest tyle rozwodów.

CuteNinja
CuteNinja
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I tako rzecze matka której się nie udał związek.

Mylisz mnie z kimś. Mój związek ma się doskonale. Jak zawsze d83dde0f
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Heh może nie sprawdzałem. d83dde09 To gratuluje w takim razie zwracam honor. Bo myslałem, że w sprawach sercowych doradza rozwódka.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I tako rzecze matka której się nie udał związek. No brawo!

Jozefie, Ty ofensywny brutalu, co się z Tobą dzieje? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo myslałem, że w sprawach sercowych doradza rozwódka.

Nawet gdyby tak było to złe doświadczenie również jest doświadczeniem. Być może nawet cenniejszym, bo przecież najwięcej wniosków wyciąga się z własnych błędów. Nie widziałbym w tym nic złego, jeśli rozwódka chciałaby udzielić komuś wskazówek na podstawie własnych doświadczeń.
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.