Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Ja i brutal:) wiesz że staram się zachować równowagę, zgodnie z kodeksem bushido :).
Nie którzy nie wyciągaja wniosków z własnych błędów, a zwłaszcza z tego co widzę tutaj. :) Ja już nie pamietam jej profilu, tak dokładnie, wiedziałem, że ma dziecko, teraz sobie przypomnialem ze chyba cos wyszczególniła w rubryce ideał. :) Dlatego zwróciłem honor. :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

a w ogole bushido, hugo boss piekny zapach :) taki z poznej młodosci, pamietam go

Panthera
Panthera
  16 maja 2017

Moze zadna z nich nikogo nie szuka.

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmieszne, że nasi rodzice w trudnych czasach wiązali się do końca, wchodzili w związki małżeńskie już do śmierci, rodzili dzieci i tworzyli rodziny z mniejszym badz wiekszym szczesciem. Szkoda, że teraz jest tyle rozwodów.


ale kiedys rozwod to byl wstyd. Maz lal i zdradzal zone, ona miala dziecko z innym... Ale rozwod? Przeciez bog by pokaral pieklem... Wiec trwali tu na ziemi w piekle. Czasem tez dla dobra dzieci.
Panthera
Panthera
  16 maja 2017

Ksiaze z bajki?

cieply serdeczny, wspierajacy, madry wyrozumialy cierpliwy, pomocny, z poczuciem hunoru, wesoly, z zainteresowaniami troche szalony, kulturalny ale dla smiechu wrednawy, nie leniwy, nie czyscioch, nie majacy wszystkiego w dupie, starajacy sie, wierny.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Nie trwali, towrzyli rozne rodziny, rzadkoscia byla zdrada, to bylo piekne w tych czasach. Dla dzieci bycie z kims to piekna sprawa, poswiecenie, milosc do dziecka. :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

a dzisiaj co Ci sprzedały media, film, rozni dzialacze? Ze rozwod dla dobra kogos tam jest dobry, tak? Bzdura, burzą nierozerwalną część w obliczu Boga, jako żona i mąż, na dobre i na złe, bo miłość...tutaj sobie przytocz list św Pawła

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

dla mnie ideał, żona poczatkowo ladna ( wiadomix), ale pozniej dojrzewajaca, czasem nabierajaca cialka, brzydka, ale nadal kochajaca matka, czula to dla mnnie ideal. Czy dzisiaj mlodzi to wiedza?

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze rozwod dla dobra kogos tam jest dobry, tak? Bzdura, burzą nierozerwalną część w obliczu Boga, jako żona i mąż, na dobre i na złe, bo miłość...tutaj sobie przytocz list św Pawła


ale jesli komus jest zle dlaczego ma na sile tkwic z ta osoba?

a co z kobietami ktore nie chca dzieci?
CuteNinja
CuteNinja
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie którzy nie wyciągaja wniosków z własnych błędów

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już nie pamietam jej profilu

Miejmy więc nadzieję, że chociaż z tego swojego faux pas wyciągniesz wnioski - jak nie jest się czegoś pewnym, to zawsze można wejść na profil i się doinformować, zamiast rzucać fałszywymi oskarżeniami d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba cos wyszczególniła w rubryce ideał

A i owszem, w mojej rubryce ideał widnieje "już mam" :D
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

No to przepraszam Cute. :) Ja zapamietałem, że w miejsce religia wstawiłas New Age, ale dla mnie to zboczenie. :)
Co myśle o kobietach które nie chcą dzieci Panthera? A myśle, że dziecko scala, powoduje niesamowitą jedność. Jak widzę jak małe dziecko mówi do mamy "mamusiu" pomóż, to mi serce sie kraja, to piękny widok, Tata wiadomo ostoja bezpieczeństwa rodziny, wszyscy budują harmonię.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Pamiętam, że nie chcesz mieć dzieci, ja też nie chce, ale to wynika z mojego braku odpowiedzialności, bo dzieci ako same sobie lubie.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Dziecko niesamowicie scala, budzi pokłady miłości, nie pozwala myslec egoistycznie. Same plusy.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  16 maja 2017

Nie zawsze dziecko "scala" więź i związek. Wierz mi. Patrzyłam na to całe moje dzieciństwo i dzieciństwo mojego rodzeństwa. Dziecko nie scaliło ani pierwszego związku ani kolejnych związków. Nie możesz więc mówić, że tak jest, bo owszem tak się zdarza, ale nie zawsze. Wszystko zależy od człowieka i od tego jaki jest. A rozwód to czasami jedyny sposób na to by zacząć żyć normalnie. Wiesz ile w dzisiejszym świecie jest agresji psychicznej i fizycznej? Ile nienawiści? Przemocy wobec dzieci? Przemocy w związkach? Nie każdy jest stworzony do wychowywania dzieci tak jak i nie każdy jest stworzony do życia z kimś. Wiele zachowań zauważamy dopiero z czasem, bo człowieka nie przejrzysz na wylot przy pierwszym spotkaniu.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Dziwne, że kiedyś tego nie było w takiej skali? Dzisiaj ludzie rozstaja sie bo pani w Claudi tak powiedziała, badz przez własne wygodnictwo.
No chyba nie wiażesz sie z człowiekiem po pierwszym spotkaniu? :) Tak starczy pare miesiecy starczy, bez seksu z drobnymi czulosciami.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.