Krzychu3309
Krzychu3309
  15 maja 2017 (pierwszy post)

Cześć. Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe bo każdy jest tu zakłamany na tym portalu, niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie. Ja miałem okazję dziś się spotkać z ideałem chodzącym po ziemi, ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt. Posądziła mnie że mogę ją skrzywdzić, jak nawet się nie widzieliśmy. Nie wiem czego szukasz na tym portalu ale na pewno nie miłości.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  15 maja 2017

nie ma ideałów, a tutaj Aniołów nie ma, wierz mi:) nikogo nie szukaj, traktuj to po swojemu :)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  15 maja 2017

mój w miare ideał to:
- bez dziecka,
- nie meżatka lub była
- w dostępnym wieku, nie młdoociana, aby zbyt dorosła,
I co i lipa? ale mam to gdzieś,

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  15 maja 2017

I nikogo nie odtrąciłeś, nie bierz do siebie porażek, ja wchodzę np na profile które mnie z nazwy zaciekawia lub patrzę na wiek. :) Każdy ma jakieś kryteria, ideałów nie ma:) ale czasami poprzez tą "niefajność" może być coś bardzo ludzkiego...:)

CuteNinja
CuteNinja
  15 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jest prawdopodobieństwo, że chłopak znajdzie tu drugą połówkę ? Otóż prawie zerowe

Naturalnie masz opracowane statystyki... d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy jest tu zakłamany

...i w tej kwestii również.
Konto usunięte
Konto usunięte: niby mają wypisane kategorię swojej drugiej połówki ale jak się zapytać czy szukają chłopaka to każda odpowiada, że nie

Może rzeczywiście nie szukają, a wypełniły sobie rubryczki z nudów, dla draki, żeby było coś wynotowane. A może im się nie podobasz, a nie chcą Cię urazić pisząc wprost, że nie jesteś w ich typie?
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak zwykle musiałem coś zepsuć i zerwała kontakt

Skoro to Twoja wina, to po co te wszystkie żale? Skończ biadolić i weź się w garść. Kobiety nie lubią takich marudnych typów.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 maja 2017

Ninja to może powiedz jakich lubią, może dowiemy się czegoś nowego ^^

PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu
  15 maja 2017

Ja Ci powiem, ze na pewno nie marudnych ;) Dziewczyna chce wyjsc do parku z wesołym facetem, a nie lezec z nim w domu bo mu kurde smutno ;) Chce być uśmiechnięta przez to, ze powiedział cos fajnego i tez sie smieje, a nie smutna bo on ma mine jakby go wydymalo arabów.

CuteNinja
CuteNinja
  15 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Ninja

Cześć Adi! :) Już Ci kolega podpowiedział, że:
PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu: na pewno nie marudnych ;)


Mężczyzna powinien być optymistyczny, wesoły. Kto lubi spędzać czas w towarzystwie jakiegoś ponurego smutasa? Takie problemy pierwszego świata typu "dziewczyna mnie nie chce" są... niemęskie ;) Porażki trzeba przyjmować na klatę, a nie biadolić i szukać winnych dookoła. I ja rozumiem, że faceci też mają uczucia, też mają prawo być smutni z jakiegoś powodu czy mieć gorszy dzień. Ale nie trzeba być od razu przy tym taką mameją, nie? :D
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  15 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie? :D

nie. wielce pani optymistyk fantystik. plastk fantastik
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  15 maja 2017

idz sie schowaj z tymi smiesznymi twoimi radami,

PanSwojegoLosu
PanSwojegoLosu
  15 maja 2017

You lose d83dde02

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
wpis jest ukryty
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 maja 2017

Haha według tego co piszecie to ja jestem ideałem :D nie chodziło mi o rzeczy tak oczywiste, ludzi marudnych, wiecznie niezadowolonych, sfrustrowanych to ja omijam niezależnie od płci :D

Enhancer
Enhancer
  15 maja 2017

...wiekszosc czeka na ksiecia z bajki...i czym sie przejmowac? Robcie swoje :)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 maja 2017

No właśnie o to mi chodzi, jaki powinien być taki książę z bajki ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.