Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Więc to nie jest przypadek, że zjadają was kompleksy i jedyny sposób wylania frustracji to właśnie taki sposób jak pojeździć sobie po dziewczynach na forum publicznym bo na was nie zwracają uwagi.

to nie zwracaj uwagi to mu nie wyjdzie :D
CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017

Popcorn to za mało. Niech ktoś odpali grilla!

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: BartekI987: Nie bylo mnie przez moment i juz zrobiono ze mnie geja:D W większości autorzy tego typu tematów właśnie wyglądają jak psychopaci i inni pedofile albo uciekinierzy z zakładów psychiatrycznych. Jeszcze się nie zdarzyło by taki temat założył jakiś przystojny młody bóg. Więc to nie jest przypadek, że zjadają was kompleksy i jedyny sposób wylania frustracji to właśnie taki sposób jak pojeździć sobie po dziewczynach na forum publicznym bo na was nie zwracają uwagi.

d83ddc4f!! Trafiłaś w sedno. Będzie odwet. Frustratów jest zbyt wielud83dde01
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: i vice versa :)


Nie ma vice versa, bo tak naprawdę, to nie jesteście nam niezbędni do życia. Wbijcie to sobie wreszcie do głowy. Żadnej łaski nam nie robicie w żadnej dziedzinie życia. Z wami dobrze, ale bez was jeszcze lepiej i nie wiem czy chciałabym to kiedykolwiek zmieniać patrząc na to co sobą chociażby tutaj prezentujecie
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: Zabłysłaś...:D ale jak się można domyśleć to całe Twoje życie jest oparte na błędnym rozumowaniu , gdzie to manipulujesz faktami i zasadami wedle swoich upodobań i naginasz swoje zasady w zależności kiedy i do czego ci pasują . A dla mnie kobieta bez zasad i kręgosłupa moralnego jest bez wartościowa , bo na co i po co komu kobieta niestabilna na której nie można polegać i ufać .... Moje poglądy zmieniają się w zależności od przeżyć, spostrzeżeń, informacji i sytuacji społeczno- politycznej. Tylko krowa poglądów nie zmienia Petru randkuje,Kijowski szabruje,Schetyna kabluje,Komorowski choruje,Tusk błaznuje,Kopacz czaruje.Sejmowego burdelu nikt nie pilnuje ?!


aha czyli chcesz powiedzieć ze w ciągu parudziesięciu minut przeze Mnie zmieniłaś swój światopogląd i podejście do życia ? :)
Wiesz nasuwają mi się dwa stwierdzenia 1wsze że po 41latach dostrzegłaś że coś jest z Tobą nie tak i postanowiłaś coś z sobą zrobić i popracować nad rozwojem swojej osoby :) lub 2wa jesteś rozchwiana emocjonalnie i zmieniasz podglądy jak chorągiewka na wietrze ... co zresztą się już do tego odniosłem :) no ale subiektywnie podchodząc do tematu to człowiek potrzebuje wiele czasu i wysiłki by zmienić swój światopogląd i charakter wiec w Twoim przypadku kobieto obstawiałbym rozchwianie emocjonalne wynikające z frustracji niemożności znalezienia partnera .... a czas leci , wiec zostaje tylko gorycz i zal do całego męskiego społeczeństwa :)
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma vice versa, bo tak naprawdę, to nie jesteście nam niezbędni do życia. Wbijcie to sobie wreszcie do głowy. Żadnej łaski nam nie robicie w żadnej dziedzinie życia. Z wami dobrze, ale bez was jeszcze lepiej i nie wiem czy chciałabym to kiedykolwiek zmieniać patrząc na to co sobą chociażby tutaj prezentujecie

słyszysz co piszesz ?? no właśnie :) proponuję cofnąć się do czasów licealnych i dowiedzieć się po co ci płeć przeciwna :)
Proszę cię wytłumacz mi co ja sobą prezentuję :)
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: aha czyli chcesz powiedzieć ze w ciągu parudziesięciu minut przeze Mnie zmieniłaś swój światopogląd i podejście do życia ? :) Wiesz nasuwają mi się dwa stwierdzenia 1wsze że po 41latach dostrzegłaś że coś jest z Tobą nie tak i postanowiłaś coś z sobą zrobić i popracować nad rozwojem swojej osoby :) lub 2wa jesteś rozchwiana emocjonalnie i zmieniasz podglądy jak chorągiewka na wietrze ... co zresztą się już do tego odniosłem :) no ale subiektywnie podchodząc do tematu to człowiek potrzebuje wiele czasu i wysiłki by zmienić swój światopogląd i charakter wiec w Twoim przypadku kobieto obstawiałbym rozchwianie emocjonalne wynikające z frustracji niemożności znalezienia partnera .... a czas leci , wiec zostaje tylko gorycz i zal do całego męskiego społeczeństwa :)


Takich pustaków jak ty mam wokół siebie całe stada tylko komu to i do czego potrzebne? wycieczkę zapłacę sobie sama tam gdzie ja chce a nie ty. Samochód kupię sobie sama i taki jak ja chce a nie ty. Robię co chce i co mi pasuje i nikt mnie niczym nie ogranicza, nie kontroluje, nie muszę się tłumaczyć z byle bzdury. Wolność,kocham i rozumiem, wolności, oddać nie umiem :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: XXXjokerFaceXXX: i vice versa :)Nie ma vice versa, bo tak naprawdę, to nie jesteście nam niezbędni do życia. Wbijcie to sobie wreszcie do głowy. Żadnej łaski nam nie robicie w żadnej dziedzinie życia. Z wami dobrze, ale bez was jeszcze lepiej i nie wiem czy chciałabym to kiedykolwiek zmieniać patrząc na to co sobą chociażby tutaj prezentujecie

Więc po co szukacie??d83dde12 Pchacie sie na chama gdzie w sumie tez nie jesteście potrzebni. Zaradna kobieta zarobi sama na siebie i nie będzie musiała liczyć na pomoc faceta i "odwdzięczać" dobrodziejowid83dde09
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc po co szukacie?? Pchacie sie na chama gdzie w sumie tez nie jesteście potrzebni. Zaradna kobieta zarobi sama na siebie i nie będzie musiała liczyć na pomoc faceta i "odwdzięczać" dobrodziejowi

Może pani wytłumaczy mi o czym ta kobieta do mnie rozmawia... Bo nie za bardzo mogę to rozszyfrować pisane chyba kodem kobiecym ;p
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Więc po co szukacie?? Pchacie sie na chama gdzie w sumie tez nie jesteście potrzebni. Zaradna kobieta zarobi sama na siebie i nie będzie musiała liczyć na pomoc faceta i "odwdzięczać" dobrodziejowi Może pani wytłumaczy mi o czym ta kobieta do mnie rozmawia... Bo nie za bardzo mogę to rozszyfrować pisane chyba kodem kobiecym ;p

Polecam powrót do szkoły, dział "czytanie ze zrozumieniem"d83dde0f
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam powrót do szkoły, dział "czytanie ze zrozumieniem"

proponuję to samo :) pisząc to miałem na myśli czy wie Pani o co chodzi, kobiecie która kryje się pod nazwą Tajra :)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Zaradna kobieta zarobi jak facet jej da zarobic... Kobiety na kierowniczych stanowiskach czesto sa tam tylko dlatego ze maja przy okazji inne walory, ktore okazują przelozonym...

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Polecam powrót do szkoły, dział "czytanie ze zrozumieniem" proponuję to samo :) pisząc to miałem na myśli czy wie Pani o co chodzi, kobiecie która kryje się pod nazwą Tajra :)

Nawet Komisja Macierewicza nie snuje takich domysłówd83dde02Wyczuwam brak argumentówd83dde18
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszysz co piszesz ?? no właśnie :) proponuję cofnąć się do czasów licealnych i dowiedzieć się po co ci płeć przeciwna :) Proszę cię wytłumacz mi co ja sobą prezentuję :)

Chyba nie była na tej lekcji biologii. Ale to od niej chciałeś usłyszeć więc siedzę już cicho.

P.S. No cóż, nawet dobrze że niektóre osobniki naszej populacji nie rozmnażają się.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

Kobieca logika i wy którym jej brak. Uważacie się za zbawicieli kobiecego świata, a tymczasem same przez was katastrofy. Wszystkie kobiety powinny wam być wdzięczne za wszystko i mieć rozłożone nogi 24/24 teraz rozumiesz o czym pisała ona i ja

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.