Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

Bo oni nie mają żadnych argumentów. Jakie argumenty można mieć widząc zdjęci na portalu SPOŁECZNOŚCIOWYM ?! zagubieni w świecie sieci d83dde02 liczyli na cud. Nie ma qur cudów:) na cuda ciężko się pracuje d83dde02

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Na pewno więcej niż twoje głupie żale dojrzałego mężczyzny, któremu nie układa się z kobietami. Coś ci zdradzę. Łańcuch na szyi byczka fernada z ciebie nie zrobi :)))


i oto mamy przykład jak faceci zniżają się do waszego poziomu ,dziewczyny zamiast wyciągnąć z naszych postów konstruktywne dla was informacje byście mogły skonfrontować je z waszym światopoglądem i charakterem i tym samym popracować nad sobą to zaczynacie szczekać .... poza tym samo można by napisać o Tobie ... a mianowicie sądząc po wystawianiu dupy na profilu to raczej nie zrobi z ciebie Sashy Grey :) chociaż kto wie...bo jak widać jesteś na dobrej drodze ;)
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: i oto mamy przykład jak faceci zniżają się do waszego poziomu ,dziewczyny zamiast wyciągnąć z naszych postów konstruktywne dla was informacje byście mogły skonfrontować je z waszym światopoglądem i charakterem i tym samym popracować nad sobą to zaczynacie szczekać .... poza tym samo można by napisać o Tobie ... a mianowicie sądząc po wystawianiu dupy na profilu to raczej nie zrobi z ciebie Sashy Grey :) chociaż kto wie...bo jak widać jesteś na dobrej drodze ;)


zgorzkniały facet po przejściach pastwi się nad nastolatką która ani wiekowo ani podobno rozumowo mu nie dorówna. Mam nadzieję że da ci solidny wycisk. Ona ma nad sobą pracować czy ty?!
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

Szczekasz na wszystkie jak wściekły pies i oczekujesz za to szacunku? Za to kop i bilet w jedną stronę i wiek nie ma tutaj nic do rzeczy,bo ani 70 letnia babcia która już trochę w życiu przeżyła i wie, jak się to kręci -tolerować nie będzie, a tym bardziej laska pokroju Wisienki która takich jak ty ma na skinienie paluszkiem. Idź się utop, albo idź do lasu niech cię wilki zjedzą

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo oni nie mają żadnych argumentów. Jakie argumenty można mieć widząc zdjęci na portalu SPOŁECZNOŚCIOWYM ?! zagubieni w świecie sieci liczyli na cud. Nie ma qur cudów:) na cuda ciężko się pracuje


w Twoim przypadku doskonale się sprawdza powiedzenie, jak Cie widzą tak cię piszą :) masz pusto w profilu ... tym samym można pokosić sie o stwierdzenie że pusto pusto w głowie ... czytaj miedzy wierszami czyli brak pomysłu na przedstawienie swojej osoby , brak kreatywności , lub tez świadczyć to może o bardzo dużym lenistwie i zaniedbaniu swojej osoby całkiem możliwe że jedyna forma twojej aktywności to wypad do sklepu po pączki i inne łakocie , co dla wartościowego faceta takie zachowanie jest nie do zaakceptowania bo od kobiety oczekuje czegoś więcej niż pasywnego trybu życia i wylewania swoich żalów względem facetów na forach internetowych :P
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: w Twoim przypadku doskonale się sprawdza powiedzenie, jak Cie widzą tak cię piszą :) masz pusto w profilu


Puste biurko oznaką pustki w głowie a zabałaganione? wystarczającym chyb będzie stwierdzenie tego, że na takich gogusiów jak ty nie mam zamiaru tracić swojego czasu, a tym bardziej się wysilać
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: i oto mamy przykład jak faceci zniżają się do waszego poziomu


Powiedz mi proszę, kto cię w ogóle tak okrutnie okłamał, że ty reprezentujesz jakikolwiek poziom byś musiał się zniżać do czyjegoś? Bo już zakładając ten temat udowodniłeś tylko, że Twój poziom jest tam gdzie zaczyna się muliste dno. A styl wypowiedzi i używanie interpunkcji przez ciebie potwierdza, że jeszcze długa, długa droga przed tobą by jakikolwiek poziom reprezentować. :)) Jedyny wysoki poziom jaki prezentujesz to twoja frustracja, która wzbija się na wyżyny. :)))
CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: masz pusto w profilu

Zajrzałam na Twój i nie mogę wyjść z ciężkiego szoku. Ile dajesz, tyle wraca. Multum zbliżeń na twarz, łańcuch na szyi, zdjęcie fury - nic dziwnego, że zainteresowane Tobą są jedynie kobiety, których tak się chcesz wystrzegać. Może na dobry początek zmień coś w sobie, a potem mów, że czegoś "oczekujesz" :)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: w Twoim przypadku doskonale się sprawdza powiedzenie, jak Cie widzą tak cię piszą :) masz pusto w profilu Puste biurko oznaką pustki w głowie a zabałaganione? wystarczającym chyb będzie stwierdzenie tego, że na takich gogusiów jak ty nie mam zamiaru tracić swojego czasu, a tym bardziej się wysilać


czyżbyś porównywała siebie do biurka ? do przedmiotu ?:) i widzisz tym samym dajesz ukłon i przyznajesz racje swojemu wcześniejszemu rozmówcy który sprowadził was kobiety do formy przedmiotu .... :)
brawo Ty ;)
Zabłysłaś...:D ale jak się można domyśleć to całe Twoje życie jest oparte na błędnym rozumowaniu , gdzie to manipulujesz faktami i zasadami wedle swoich upodobań i naginasz swoje zasady w zależności kiedy i do czego ci pasują . A dla mnie kobieta bez zasad i kręgosłupa moralnego jest bez wartościowa , bo na co i po co komu kobieta niestabilna na której nie można polegać i ufać ....
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017

Koledze, autorowi wątku chodziło o to że wymaga czegoś więcej niż świecenia tym i owym na fotkach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej niech sobie worek na głowę założy i z domu nie wychodzi, bo jest atrakcyjna d83dde02


A Wisienka nie jest atrakcyjną osobowością tylko ma atrakcyjne opakowanie. Takie pewnie odniósł wrażenie wchodząc na jej profil. Niczego o swej osobowości nie zaznaczyła a jedynie dodała milionpięćsetstodziewięćset zdjęć.

Generalnie muszę się przychylić do jego opini. Gdy wchodzę sprawdzić na profil kto dał mi NIE z reguły są to "puste" osobościowo profile kobiet, albo niedawno założone jedynie ze zdjęciami. Zdjęcie łatwiej dodać niż wpisać coś o sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na krótko to się nie opłaca nawet spodni ściągać


Dlatego macie spódniczki a facetom zawsze się opłaca ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: czyżbyś porównywała siebie do biurka ? do przedmiotu ?:)


Tylko nie to ...... matko kochana, cycki mi opadły:))))

DarekRiddle
DarekRiddle: bez wartościowa


BEZWARTOŚCIOWA

PS niepewna czy troll
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Niczego o swej osobowości nie zaznaczyła a jedynie dodała milionpięćsetstodziewięćset zdjęć.


Tak. bo mam zaznaczać takie pierdoły jak: całuśna, kochliwa, romantyczna, inteligentna i inne brednie, które można tam pozaznaczać. Puknij się. A zdjęć mam na profilu tyle ile mi się podoba i wałek ci do tego. Jak się nie podoba nie musisz przewijać całej strony i ich oglądać tylko iść sobie na inny profil. Ktoś ci za karę karze przeglądać mój profil czy jak?
CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Koledze, autorowi wątku chodziło o to że wymaga czegoś więcej niż świecenia tym i owym na fotkach.

I można to było ująć w jednym zdaniu, a nie wylewać z siebie potok przetrawionego wielokrotnie żalu.
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wisienka nie jest atrakcyjną osobowością tylko ma atrakcyjne opakowanie

Atrakcyjne osobowości też mają atrakcyjne opakowania. Wiem z autopsji.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Tak. bo mam zaznaczać takie pierdoły jak: całuśna, kochliwa, romantyczna, inteligentna i inne brednie, które można tam pozaznaczać. Puknij się.


Nie, no wpisała "wzrost 2 cm" to rzeczywiście interesująca lektura czyjejś osobowości.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017

widzę tutaj dalej pełna para wymiana zdan leci :) szkoda ze jak jedni tak i drudzy nie mogą się dogadać :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.