Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, no wpisała "wzrost 2 cm" to rzeczywiście interesująca lektura czyjejś osobowośc


Tak, bo najbardziej interesuje Cie to ile mam wzrostu, wagi i moje wymiary. Casting do top-model prowadzisz czy jak? Mnie nie interesuje ile masz wzrostu i jakiej długości masz mazaka.
CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę tutaj dalej pełna para wymiana zdan leci :)

Przyłącz się, podzielę się popcornem pod dyskusję :)
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: Zabłysłaś...:D ale jak się można domyśleć to całe Twoje życie jest oparte na błędnym rozumowaniu , gdzie to manipulujesz faktami i zasadami wedle swoich upodobań i naginasz swoje zasady w zależności kiedy i do czego ci pasują . A dla mnie kobieta bez zasad i kręgosłupa moralnego jest bez wartościowa , bo na co i po co komu kobieta niestabilna na której nie można polegać i ufać ....


Moje poglądy zmieniają się w zależności od przeżyć, spostrzeżeń, informacji i sytuacji społeczno- politycznej. Tylko krowa poglądów nie zmienia d83dde02 Petru randkuje,Kijowski szabruje,Schetyna kabluje,Komorowski choruje,Tusk błaznuje,Kopacz czaruje.Sejmowego burdelu nikt nie pilnuje ?! d83dde02
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

DELETE

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Tak, bo najbardziej interesuje Cie to ile mam wzrostu, wagi i moje wymiary. Casting do top-model prowadzisz czy jak? Mnie nie interesuje ile masz wzrostu i jakiej długości masz mazaka.

A co Ciebie interesuje, zdradź nam?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: XXXjokerFaceXXX: widzę tutaj dalej pełna para wymiana zdan leci :) Przyłącz się, podzielę się popcornem pod dyskusję :)


podzielisz się ?? naprawdę , to dziękuję już wygodnie siadam :)
PS, ludzie w dyskusji trzeba wykorzystywać argumenty :) bo na razie wasza wymiana zdań wygląda tak. jak 2 dzieci w piaskownicy co się kłócą o szpadelek
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Ciebie interesuje, zdradź nam?


Chętnie podzielę się takimi informacjami z osobami prywatnie, które sobie sama wybiorę i znajdziemy nić porozumienia. Ty do takich osób nie należysz.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Tak. bo mam zaznaczać takie pierdoły jak: całuśna, kochliwa, romantyczna, inteligentna i inne brednie, które można tam pozaznaczać. Puknij się. A zdjęć mam na profilu tyle ile mi się podoba i wałek ci do tego. Jak się nie podoba nie musisz przewijać całej strony i ich oglądać tylko iść sobie na inny profil. Ktoś ci za karę karze przeglądać mój profil czy jak?


No wiadomo że niektóre przymioty są niefortunne np. całuśną zaznaczają wszystkie, kochliwa dość niefortunne. Ale co złego jest w byciu romantyczna kobietą?

Niektóre profile oglądam z przyjemnością a inne z obojętnością.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: całuśną zaznaczają wszystkie

Następny, który generalizuje :D Ja nie zaznaczyłam, bo najzwyczajniej w świecie nie jestem całuśna ;)
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiadomo że niektóre przymioty są niefortunne np. całuśną zaznaczają wszystkie, kochliwa dość niefortunne. Ale co złego jest w byciu romantyczna kobietą? Niektóre profile oglądam z przyjemnością a inne z obojętnością.


czasem warto odpuścić dyskusje :)
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

Za patrzenie płaci się i to słono d83dde02 A tak w ogóle panowie, to jak oceniacie waszą wojenkę? Opłaciło się zaczynać? d83dde02

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Skoro nie zrozumialas o co chodzi to nie wiem w jakim celu sie wypowiadasz. Popieram przedmowce. Kobiety na fotce albo szukają sponsora, albo maja tu konta tylko po to aby im slodzic i rozplywac sie nad ich nieskonczoną pieknoscią... Prozne dziewuchy, ktore milosci zaczynaja szukac gdy juz dziecko albo dwojka na utrzymaniu. Wtedy na szybko potrzebny jest samiec, ktory bedzie caly dzien w pracy zapierdzielac na utrzymanie gromadki, a one dorabiaja rogi na boku z innym.

Rozwijając twoja wypowiedź.... jesteś gejem bo pewien procent facetów lubi takie hece? Traktuj dalej tak wszystkie dziewczyny a będziesz na emeryturce narzekał że jesteś sam. Brawo... i dziwisz sie że kobiety na fotce uważają z kim się zadają?? O chama nie trudnod83dde12
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Za patrzenie płaci się i to słono A tak w ogóle panowie, to jak oceniacie waszą wojenkę? Opłaciło się zaczynać?


nie bardzo chcę się zniżać do twojego poziomu :) nie mam ochoty kłaść się na ziemie :)
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwijając twoja wypowiedź.... jesteś gejem bo pewien procent facetów lubi takie hece? Traktuj dalej tak wszystkie dziewczyny a będziesz na emeryturce narzekał że jesteś sam. Brawo... i dziwisz sie że kobiety na fotce uważają z kim się zadają?? O chama nie trudno


BRAWO BRAWO jedyne konkretne pytanie :) kłaniam się nisko :P
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tajra: Za patrzenie płaci się i to słono A tak w ogóle panowie, to jak oceniacie waszą wojenkę? Opłaciło się zaczynać?nie bardzo chcę się zniżać do twojego poziomu :) nie mam ochoty kłaść się na ziemie :)


Tym lepiej dla tych, które przyjdą po mnie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.