Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Mysle ze niewiele z tego rozumiesz ale masz jakies parcie, zeby sie wypowiedziec.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  8 stycznia 2017

A to głupi nie może być już biednym ?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Wisienka na torcie. Tak sobie przejrzalem przed chwila Twoj profil i co widze? Zero informacji o Tobie natomiast mnostwo fotek pod ktorymi wyczekujesz ociekających lukrem komentarzy.


A co ja widzę u ciebie na profilu? smutną szarą twarz żalącą się na to jakie to kobiety są złe i dlaczego ja ich nie bzykam :)))))
styka51
styka51
  8 stycznia 2017

Sam sobie takie dziewczyny znajdujesz...

KrakowskiPrecel
KrakowskiPrecel
  8 stycznia 2017

Dobrze ze mam popcorn i piwo :). Zale takie jak wojna debilnych ludzi na ulicy popierajacych kod ;). Zal mi was trochu :D

Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

Bóg ci zesłał mnie
Byś miał kogoś w noc i dzień
Bóg ci zesłał mnie
I sie z tego tylko ciesz
Z woli nieba jestem tu
Z woli nieba jestem tu
Więc się do mnie módl d83dde02

https://www.youtube.com/watch?v=IMMLenVfGuU

GRADEK83
GRADEK83
  8 stycznia 2017

Z babami trzeba krótko nie możesz sobie pozwolić aby ci taka wlazła z buciorami w twoje życie to ona musi być na twoje zawołanie a nie żebyś ty musiał się jeszcze stresować przez nią pamiętaj kto był pierwszy na ziemi i dla kogo kto został stworzony...:ziober2:

CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z babami trzeba krótko

Na krótko to się nie opłaca nawet spodni ściągać d83dde02
GRADEK83
GRADEK83
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Na krótko to się nie opłaca nawet spodni ściągać

Dlatego kobiety powinny się śpieszyć powoli d83dde0f
ramtamtam27
Posty: 3 (po ~448 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
ramtamtam27
  8 stycznia 2017

kobiety... to rzecz obok której powinno się przejść obojętnie i bezinteresownie... a najlepiej w razie czego, zapodać takiego kopa w cztery litery aby wylądowała na zbitym r****u i by już nigdy się z tego nie podniosła... Stroją się, malują się, kokietują facetów, wymyślają nie wiadomo co, czegoś chcą ale nie wiedzą same czego, najlepiej aby mama i tatuś nadal się obchodzili koło swojej córeczki, najlepiej jeszcze po śmierci... to mi daj tam to mi daj, a co ja jestem???? caritas?? PCK?? sama sobie zarób a nie tylko rozłożyć kopyta na za pięć dwunasta i czekać...

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
ramtamtam27
ramtamtam27: kobiety... to rzecz obok której powinno się przejść obojętnie i bezinteresownie... a najlepiej w razie czego, zapodać takiego kopa w cztery litery aby wylądowała na zbitym r****u i by już nigdy się z tego nie podniosła


Wyglądasz jak pedofil. :)
Co w sumie tłumaczy twoją agresję do kobiet. :) Spokojnie twoja twarz mogłaby być na plakacie tego polskiego filmu "Jestem mordercą"
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  8 stycznia 2017

Kobiety to rzecz .....
ja Cię błagam ,ja Cię proszę powiedz to swojej mamie prosto w oczy . To i ciąg dalszy tego co napisałeś .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
ramtamtam27
ramtamtam27: w razie czego

Biorąc pod uwagę Twój tok myślenia do spółki z Twoją twarzą - nic Ci nie grozi ze strony kobiet. Zaręczam d83ddc0d
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)


Corleone, żebyś ty jeszcze wyglądał jak facet, a ty masz na sobie więcej biżuterii jak przeciętna kobieta haha
ramtamtam27
Posty: 3 (po ~448 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
ramtamtam27
  8 stycznia 2017

jednak trzy poprzednie posty potwierdzają to co napisałem wyżej iż akuratnie odezwały się panienki które właśnie na coś takiego zasługują, właśnie tak działają i tak myślą... ciekaw jestem tylko ile tu takich jest i co jeszcze te panienki są wstanie z siebie wydusić na ten temat...z pewnością za chwilę posypie się cała lawina komentarzy na temat matki, którą tam oczywiście będą musiały wmieszać bo bez tego się nie obejdzie, będą różne wyzwiska, niestosowne porównania, nie mające nic wspólnego z tematem. Oj biedne jesteście... wasze odpowiedzi i porównania są adekwatne do tego jak się zachowujecie, jak myślicie, kim jesteście...itp itd...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.