Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co wykorzystają :


Wykorzystałam swój limit znaków. Więcej nie mogę d83dde0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017

Wisienka. My się chyba znamy a może to pierwsze Twoje wcielenie?

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze proszę Pani :) tylko nie wiem czy tak mogę pisać bo na to tez trzeba zasłużyć :)


Zwracaj się loginem jak do pozostałych. Proste? Proste jak konstrukcja cepa
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wykorzystałam swój limit znaków. Więcej nie mogę

szkoda ze ten limit nie został dobrze wykorzystany :)
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwracaj się loginem jak do pozostałych. Proste? Proste jak konstrukcja cepa

Proste jasne i zrozumiałe :) bez odbioru
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda ze ten limit nie został dobrze wykorzystany :)


Pamiętaj, że tylko połowa przyjemności należy do mnie. Druga polowa do Ciebie
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę tutaj dalej pełna para wymiana zdan leci :) szkoda ze jak jedni tak i drudzy nie mogą się dogadać :)


Jedni i drudzy ? jak sądzę masz zapewne na myśli , Kobiety i Mężczyźni :) wiesz od ponad 2tyś lat jest z tym problem i raczej na tym forum nie uda się nam go rozwiązać ale było by miło gdyby kobiety choć trochę z tego zrozumiały i tą energie którą wkładają w pyskówkę ,choć trochę przeznaczyły na konstruktywne myślenie i zaczęły doceniać facetów za wnętrze osobowość... a nie pobieżnie oceniać który dostarczy im lepszej rozrywki i zaproponuje lepszy wyjazd czy przygodę . Dziewczyny zacznijcie pracować nad sobą a nie mówcie nam jacy powinniśmy być , my doskonale wiemy ... podkreślę raz jeszcze faceci teraz są na bardzo wysokim poziomie rozwoju ,sprawdźcie sobie niezależne statystyki że to mężczyźni częściej sięgają po materiały związane z rozwojem osobistym ... kobiety nie maja zazwyczaj na to czasu i nie ubliżając wam bardzo często jesteście w tych tematach do tyłu , świat bardzo szybko idzie do przodu wystarczy ze tylko stoicie w miejscu i tym samym już się cofacie, a spowodowane jest to prostymi sprawami takimi jak ze macie np.dzieci i nie macie już czasu na pracowanie nad rozwojem osobistym , lub tez często tym ze musicie z siebie o wiele więcej dawać na polu kariery zawodowej bo pewne sprawy ciężko wam na tej płaszczyźnie zrealizować i musicie dwa razy lub więcej dawać z siebie i już nie macie czasu na inne aspekty życia ... Myślę że na początek dobrym krokiem dla kobiet które chcą zmienić coś w swoim życiu i chcą znaleźć odpowiedniego partnera na poziomie , będzie prosta zasada , mianowicie - Traktujcie każdego faceta jak sama byś chciała być traktowana , wliczając w to na dzień dobry szacunek i szczerość ,(niby takie proste ale jak dla was kobiet czasami jakie ciężkie:) jest to bardzo dobry fundament do przyjaźni czy związku :)
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętaj, że tylko połowa przyjemności należy do mnie. Druga polowa do Ciebie

zanotowałem i zapamiętałem :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017

Nie wiem jak Wy, ale ja nie wylewam żali że jest tak a nie inaczej. Po swoich doświadczeniach mogę założyć post, gdzie stwierdzę że wszyscy faceci to "zdradliwe świnie", jednak tego nie robie. Drodzy Panowie...zróbcie coś z sobą bo żal czytać. Współczucie dla takich uogólniających nawet nie przechodzi mi przez myśld83dde0f Ogarnia mnie pusty śmiech tylko i wyłącznied83dde02

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Nie bylo mnie przez moment i juz zrobiono ze mnie geja:D Panowie jak widac o merytoryczną rozmowe trudno, bo juz zaczynaja sie personalne zaczepki ze strony urazonych "dam" ;)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Jedni i drudzy ? jak sądzę masz zapewne na myśli , Kobiety i Mężczyźni :) wiesz od ponad 2tyś lat jest z tym problem i raczej na tym forum nie uda się nam go rozwiązać ale było by miło gdyby kobiety choć trochę z tego zrozumiały i tą energie którą wkładają w pyskówkę ,choć trochę przeznaczyły na konstruktywne myślenie i zaczęły doceniać facetów za wnętrze osobowość... a nie pobieżnie oceniać który dostarczy im lepszej rozrywki i zaproponuje lepszy wyjazd czy przygodę . Dziewczyny zacznijcie pracować nad sobą a nie mówcie nam jacy powinniśmy być , my doskonale wiemy ... podkreślę raz jeszcze faceci teraz są na bardzo wysokim poziomie rozwoju ,sprawdźcie sobie niezależne statystyki że to mężczyźni częściej sięgają po materiały związane z rozwojem osobistym ... kobiety nie maja zazwyczaj na to czasu i nie ubliżając wam bardzo często jesteście w tych tematach do tyłu , świat bardzo szybko idzie do przodu wystarczy ze tylko stoicie w miejscu i tym samym już się cofacie, a spowodowane jest to prostymi sprawami takimi jak ze macie np.dzieci i nie macie już czasu na pracowanie nad rozwojem osobistym , lub tez często tym ze musicie z siebie o wiele więcej dawać na polu kariery zawodowej bo pewne sprawy ciężko wam na tej płaszczyźnie zrealizować i musicie dwa razy lub więcej dawać z siebie i już nie macie czasu na inne aspekty życia ... Myślę że na początek dobrym krokiem dla kobiet które chcą zmienić coś w swoim życiu i chcą znaleźć odpowiedniego partnera na poziomie , będzie prosta zasada , mianowicie - Traktujcie każdego faceta jak sama byś chciała być traktowana , wliczając w to na dzień dobry szacunek i szczerość ,(niby takie proste ale jak dla was kobiet czasami jakie ciężkie:) jest to bardzo dobry fundament do przyjaźni czy związku :)

i vice versa :)
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogarnia mnie pusty śmiech tylko i wyłącznie


To jest nas dwie, ale dopiero to ich rozsierdziło d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Nie bylo mnie przez moment i juz zrobiono ze mnie geja:D Panowie jak widac o merytoryczną rozmowe trudno, bo juz zaczynaja sie personalne zaczepki ze strony urazonych "dam" ;)

Poczułeś się urażony bo sam obrażasz chyba nieświadomie...ale Twoja dedukcja to osobny temat.Z nikogo nie robię geja.d83dde31
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Nie bylo mnie przez moment i juz zrobiono ze mnie geja:D


W większości autorzy tego typu tematów właśnie wyglądają jak psychopaci i inni pedofile albo uciekinierzy z zakładów psychiatrycznych. Jeszcze się nie zdarzyło by taki temat założył jakiś przystojny młody bóg. Więc to nie jest przypadek, że zjadają was kompleksy i jedyny sposób wylania frustracji to właśnie taki sposób jak pojeździć sobie po dziewczynach na forum publicznym bo na was nie zwracają uwagi.
XXXjokerFaceXXX
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.