Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

[quote=XXXjokerFaceXXX]
WisienkaNaTorcie: DarekRiddle: a Ty ciągle tylko tych kompleksach
Bo wszyscy jesteście zakompleksieni, Gdybyście nie byli to nie wylewalibyście żali tylko cieszyli się z życia, chodzili na randki, umawiali się z dziewczynami, rzucali je i poznawali nowe.

dziewczynko Ja ciągle tak niestety muszę robić ,bo jak zaczynacie po pewnym czasie byc sobą i zrzucacie maskę osoby jaka byscie chciały byc i pokazujecie jakie jesteście naprawdę to odechciewa się z wami jakiego kolwiek kontaktu i juz nie szukam zadnej barbi czy mordeczki bo znam z własnego doświadczenia ze macie takie płytkie wartosci ze szok

Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po co mieszasz w to politykę ??


Chcesz czy nie to jest to ściśle ze sobą powiązane. Nie śpij bo nie dość że Cię okradną to jeszcze i zamoczyć ći nie dadzą d83dde02
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: dziewczynko


Nie czytam cie chłopczyku z krowim łańcuchem na szyi i z majtkami na oczach. Dotarło??????
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce mi się wałkować durnego tematu który nie doprowadzi w rezultacie do żadnego konsensusu Wojna toczy się od kiedy istnieje świat i nikt jeszcze lekarstwa na to nie wymyślił:) Bijcie się beze mnie


nikt tu sie nie bije , ale skoro uważasz inaczej , to świadczy jedno ze dla Ciebie życie to jedna wielka walka ... i po co ci to ? nie lepiej żyć w zgodzie i wyznawać zdrowe wartości a nie siać tylko jadem ?:)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Ale tu nie chodzilo o wojne facetow z kobietami, tylko o te puste panienki co swiata poza czubkiem wlasnego nosa nie widzą. I swiecą dupami na kazdej fotce, a w glowie trociny.

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: DarekRiddle: dziewczynko Nie czytam cie chłopczyku z krowim łańcuchem na szyi i z majtkami na oczach. Dotarło??????


to nie musisz wchodzić na moje forum jak ci się coś nie podoba , ale z grzeczności i kultury nie będę Cie blokować .
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017

Hmm...zauważyłam jedno. Faceci nie wyciągają wniosków. Kobieca część tego posta wyraziła częściowo czego oczekują, ale nie.. dalej trzeba iść w zaparted83dde0c Jak będziecie potrafili przyznać się do błędu, że wrzucanie do jednej paczki wszystkich kobiet jak twórca posta jest obleśne, to zapraszam do dyskusji....

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Ale tu nie chodzilo o wojne facetow z kobietami, tylko o te puste panienki co swiata poza czubkiem wlasnego nosa nie widzą. I swiecą dupami na kazdej fotce, a w glowie trociny.

To trzeba było tak od początku...chyba musisz coś sprostowaćd83dde12
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: nikt tu sie nie bije , ale skoro uważasz inaczej , to świadczy jedno ze dla Ciebie życie to jedna wielka walka ... i po co ci to ? nie lepiej żyć w zgodzie i wyznawać zdrowe wartości a nie siać tylko jadem ?:)


nie chce mi się z tobą gadać/ pisać. Majtki na głowie, łańcuchy na szyi i samochody bezpowrotnie cię dyskwalifikują. To ty masz być ozdobą samą w sobie a nie twoje zabawki. Wróć do przedszkola może tam znajdziesz godną siebie partnerkę. Ja oczekuję od faceta, by wyglądał jak facet a nie jak pół pisssssdy zza krzaka. Dobranoc.
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017

pokrzyczeli, każdy się wyżył to idziemy spac :D Dobranoc miłych snów

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

hahaha i nagle się okazuje ze na fotce są same wartościowe kobiety ,dobre ... przestańcie kłamać ...jutro i tak wrócicie do swoich nawyków ...
a ty czego oczekujesz od faceta.... jestdobrze1994..... ? widzę ze swiecisz cyckami i umalowana jak lalka ,znam takie wielokrotnie sie z takimi spotkałem ... powiedzieć ci co mówi twoje ukryte ja ... uważasz ze skoro włożyłaś tyle wysiłku w cycki ,tipsy ,włosy ,dupe to juz nic nie musisz robić i masz tylko wyglądac i to facet ma na ciebie robic tak ?:)

amarettoUK
amarettoUK
  8 stycznia 2017

Jedna z kobiet uważa "

Konto usunięte
Konto usunięte: wrzucanie do jednej paczki wszystkich kobiet jak twórca posta jest obleśne

..za to inna
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Do jednego wora wkładam wszystkich podobnych z gęby do
. Ale to przecież logiczne:):):)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: pokrzyczeli, każdy się wyżył to idziemy spac :D Dobranoc miłych snów

Fakt. Jutro do pracy. Dobranoc wszystkimd83dde18
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: WisienkaNaTorcie: Do jednego wora wkładam wszystkich podobnych z gęby do Jedna z kobiet uważa "jestdobrze1994: wrzucanie do jednej paczki wszystkich kobiet jak twórca posta jest obleśne ..za to inna WisienkaNaTorcie: Do jednego wora wkładam wszystkich podobnych z gęby do. Ale to przecież logiczne:):):)


sztosik chłopie :D
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

[quote=jestdobrze1994]

czym sie zajmujesz jakie masz plany na życie ,jaki masz cel do czegoś dążysz ,zaczęłaś już coś robić w tym kierunku ? czy jest tak jak napisałem ze uważasz ze to facet ma przy tobie skakac ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.