Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Tymi okularami probują dodac sobie inteligencji.

tobie nawet wydrukowana wikipedia nie pomożed83dde04 przy pierwszym lepszym pytaniu z wiedzy ogólnej spocisz sie jak pedofil w sklepie z zabawkamid83dde0f najpierw popatrz na swój obraz w lustrze zanim kogoś oceniszd83dde02 Ja nikogo bynajmniej nie oceniam chyba że w odpowiedzi
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyś miał grosz kultury to byś o to zapytał. Mama nie nauczyła Pana kultury to nikt nie nauczy


To prawda, jestem niekulturalnym chamem. A Ty nie zaprzeczasz że nosisz zerówki więc to też prawda.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: WisienkaNaTorcie: Nie masz się do czego przyczepić? No nie mam. Fajna, ładna dziewczyna ale lansiara. A to jest wada jak i wywyższanie się ponad innych. Ale wystarczy zmienić punkt widzenia i najdoskonalszy sufit stać może się podłogą.

To ze lansujesz sie tyłkiem nie znaczy że każda tak robi bez urazy. Podłogę znasz jak nikt?Wytykasz komuś coś co sama robisz?d83dde18
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie mam. Fajna, ładna dziewczyna ale lansiara


Odpowiedz sobie co gorsze? Dziewczyna, która zakłada zerówki czy facet który maluje sobie usta i na oczy zakłada koronkowe majtki. I teraz sobie szczerze odpowiedz kto bardziej liczy na fejm?
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

Ty ciężko pracujesz? nad czym nad zdjęciami by robić z siebie kogoś kim nie jesteś ?
idziesz na siłę tam gdzie nie chcesz być ,ale jeszcze o tym nie wiesz idziesz bo wydaje ci się ze to takie modne , swiecic w necie cyckami i dupą ... nie wolisz by facet dostrzegł w tobie inne wartości , pragnę cie uświadomić że myśląc tymi kategoriami ,na każdą dupę znajdzie się fajniejsza dupa i co wtedy zrobisz gdy facet którego złapałaś na dupę przesiądzie się na tą lepszą dupę ... do czego Cie to prowadzi ?

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: SzczeryJakZloto: No nie mam. Fajna, ładna dziewczyna ale lansiara Odpowiedz sobie co gorsze? Dziewczyna, która zakłada zerówki czy facet który maluje sobie usta i na oczy zakłada koronkowe majtki. I teraz sobie szczerze odpowiedz kto bardziej liczy na fejm?

Ale po co mi ubliżasz? Coś Ci zrobiłam?
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tobie nawet wydrukowana wikipedia nie pomoże przy pierwszym lepszym pytaniu z wiedzy ogólnej spocisz sie jak pedofil w sklepie z zabawkami

Ale jestes elokwentna. Dziwisz sie, ze nie mozemy sie zrozumiec. Szczekasz jak maly ratlerek albo raczej przystrzyzony pudel.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Ty ciężko pracujesz? nad czym nad zdjęciami by robić z siebie kogoś kim nie jesteś ? idziesz na siłę tam gdzie nie chcesz być ,ale jeszcze o tym nie wiesz idziesz bo wydaje ci się ze to takie modne , swiecic w necie cyckami i dupą ... nie wolisz by facet dostrzegł w tobie inne wartości , pragnę cie uświadomić że myśląc tymi kategoriami ,na każdą dupę znajdzie się fajniejsza dupa i co wtedy zrobisz gdy facet którego złapałaś na dupę przesiądzie się na tą lepszą dupę ... do czego Cie to prowadzi ?

A TY co robisz? Popatrz na swój avek. Mięśnie i nic poza. ale fakt pokazujesz kim jesteśd83dde03
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017

a ci dalej swoje że wam klawiatur nie szkoda :D

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Odpowiedz sobie co gorsze? Dziewczyna, która zakłada zerówki czy facet który maluje sobie usta i na oczy zakłada koronkowe majtki. I teraz sobie szczerze odpowiedz kto bardziej liczy na fejm?


dziewczyno hahaha udowadniasz tym Twój brak spostrzegawczości lub problem z szarymi komórkami ,inaczej mówiąc .... nie chce użyć słowa ze jestes tępa ale jak nie widzisz ze to filtr ze snapchat-a to jest z tobą gorzej niż myśleliśmy ...P)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: jestdobrze1994: tobie nawet wydrukowana wikipedia nie pomoże przy pierwszym lepszym pytaniu z wiedzy ogólnej spocisz sie jak pedofil w sklepie z zabawkami Ale jestes elokwentna. Dziwisz sie, ze nie mozemy sie zrozumiec. Szczekasz jak maly ratlerek albo raczej przystrzyzony pudel.

To czytaj co inni piszą
i zrozum
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: a ci dalej swoje że wam klawiatur nie szkoda :D


Bo się pan krzaczaste brwi do dziewczyny dopierdzielił, że okulary założyła. Przecież to jest tak płytkie, że nie można tego zignorować. Okulary w dzisiejszych czasach to biżuteria nie nosi się ich wyłącznie w celach zdrowotnych czy poprawienia jakości wzroku ale po to by ładnie wyglądać.

DarekRiddle
DarekRiddle: dziewczyno hahaha


Milcz dziwolągu z majtkami na oczach.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a ci dalej swoje że wam klawiatur nie szkoda :D

Ja pracuje na klawiaturę czy klawiatura na mnie?
d83dde09
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wytykasz komuś coś co sama robisz?

Jak można tak napisać do faceta? Nie wiem co sama robię bo nic sama nie robię.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Odpowiedz sobie co gorsze? Dziewczyna, która zakłada zerówki czy facet który maluje sobie usta i na oczy zakłada koronkowe majtki. I teraz sobie szczerze odpowiedz kto bardziej liczy na fejm?


Myślę ze nikt nie uwierzy że facet chodzi z majtkami na głowie na co dzień. Robi to dla beki. A okularki, no cóż to wizerunek niemal publiczny, jak kupowanie drogich samochodów na pokaz.

Ale ponieważ nie takiej odpowiedzi się spodziewałaś dodam że przykro że Cie rozczarowałem.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: XXXjokerFaceXXX: a ci dalej swoje że wam klawiatur nie szkoda :D Bo się pan krzaczaste brwi do dziewczyny dopierdzielił, że okulary założyła. Przecież to jest tak płytkie, że nie można tego zignorować. Okulary w dzisiejszych czasach to biżuteria nie nosi się ich wyłącznie w celach zdrowotnych czy poprawienia jakości wzroku ale po to by ładnie wyglądać.


za modą można być 20 lat wstecz :) trzeba brać to pod uwagę :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.