Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: sztuka szybkiego oceniania jest bardzo cenną zaletą ,pozwalająca zaoszczędzić sporo czasu i uniknąć sporo nieprzyjemnych sytuacji i rozczarowań , wiem ze sama siebie nie będziesz krytykować bo kłóci się to z Twoim wewnętrznym Ja które jest podstawą Twojej osobowości ,a po którym naruszeniu jego rozsypała byś się emocjonalnie i straciła sens wszystkiego... za parę lat zobaczysz jaka to przydatna umiejętność lub sama zapragniesz ją posiadać . Widzę że bardzo Cie ciekawi skąd tyle o tobie wiem i o innych nie znając ich ,a opierając sie tylko po profilu i wypowiedziach , po pierwsze parę lat rekrutacji pracowników , oczywiscie metodą prób i błędów ,do oczekiwanego rezultatu oczywiscie potrzeba czasu .... ale do wyuczenia się ,no i oczywiscie psychologia społeczna , a tak jak z koleżanką sugerujesz ,ezoteryka czy jakiś tam wróżbita :)

To chyba dyplom kupiłeśd83dde04. Nic o Mnie nie wiesz i dla Twojej wiadomości potrafię dostrzegać własne wady, więcej się nie dowiesz Cos co sie rozsypało już bardziej nie może się rozsypać. podstawy logiki sie kłaniają. Szczerze ... mam gdzieś co mnie myślisz. Ale długo myślisz nad tym co mi odpowiedziećd83dde33 szukasz natchnienia w internecie??
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: sztuka szybkiego oceniania jest bardzo cenną zaletą ,pozwalająca zaoszczędzić sporo czasu i uniknąć sporo nieprzyjemnych sytuacji i rozczarowań , wiem ze sama siebie nie będziesz krytykować bo kłóci się to z Twoim wewnętrznym Ja które jest podstawą Twojej osobowości ,a po którym naruszeniu jego rozsypała byś się emocjonalnie i straciła sens wszystkiego... za parę lat zobaczysz jaka to przydatna umiejętność lub sama zapragniesz ją posiadać . Widzę że bardzo Cie ciekawi skąd tyle o tobie wiem i o innych nie znając ich ,a opierając sie tylko po profilu i wypowiedziach , po pierwsze parę lat rekrutacji pracowników , oczywiscie metodą prób i błędów ,do oczekiwanego rezultatu oczywiscie potrzeba czasu .... ale do wyuczenia się ,no i oczywiscie psychologia społeczna , a tak jak z koleżanką sugerujesz ,ezoteryka czy jakiś tam wróżbita :) To chyba dyplom kupiłeś. Nic o Mnie nie wiesz i dla Twojej wiadomości potrafię dostrzegać własne wady, więcej się nie dowiesz Cos co sie rozsypało już bardziej nie może się rozsypać. podstawy logiki sie kłaniają. Szczerze ... mam gdzieś co mnie myślisz. Ale długo myślisz nad tym co mi odpowiedzieć szukasz natchnienia w internecie??


już wystarczy tego molestowania :D możesz czuć się wygrana przegrał na uzasadnienia :D
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Obrażały bo były obrazane nie mówię , że nie ale on jest moderatorem musi stać na neutralnym gruncie :)

To kiepsko się sprawuje
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: [quote=WisienkaNaTorcie] A ty jesteś tak zepsuta i pusta ,że to jest po prostu przykre , musisz mieć tak ciężko w życiu , tak bardzo ci brakuje akceptacji i zrozumienia że zrobisz wszystko tylko po to by ktoś Cie zauważyła i zamienił zdanie , widac to po twoich bardzo chamskim zachowaniu i po foto .... gdybyś była inteligenta to czytała byś siebie jak otwarta książkę tak jak robi to większość facetów , od razu widać ze jesteś nie dowartościowana a każdy facet z którym byś była ,bardzo zle by sie z Tobą czuł , bo bys go krytykowała i wykorzystywała żeby sie dowartościować i podbudować swoje ego i to była przyczyna twojego ostatniego nieudanego związku , wiec widać jak na dłoni jakim jesteś człowiekiem :) prosta sprawa :P Popatrz najpierw jak sam oceniasz, ja nikogo nie oceniałam. Wyrażałam tylko swoje zdanie. Nie wiem czy masz kategorię inwalidzką ale chyba tak jest bo nie zauważyłeś że nie mam zdjęć lansujących moje szczególne walory. Jesteś tak pewny siebie że zapadasz się w swoją zajebistość,W ani jednej wypowiedzi nie starałam sie pokazać jaka jestem super ale tego nie zauwżyłe. Przepraszam nie chciałeś zobaczć...chciałeś mi dokopć za wszelką cenę


ale ja wiem jaka Ty jesteś ... powiedz jak ktoś większość życia jest zły a przy publice gra kogoś dobrego to jest zły czy dobry , od paru lat co do oceny sie jeszcze nie pomyliłem i niejednokrotnie to sprawdzałem ... i teraz chcesz mi powiedzieć że myslę sie co do Ciebie ? do tak młodej i prostej osoby nie znającej technik psychologicznych ... dobrze wiesz ze mam racje ze dla ciebie nikt sie nie liczy oprócz Ciebie i uważasz się za wyjątkową i najmądrzejszą ... a tym bardziej faceci powinni skakać na obkoło ciebie .... a przestraszyłaś sie tylko tego ze ktoś cie rozgryzł i boisz sie ze skoro ja to zrobiłem to zrobią to inni i Twoj cały plan na nic ... nie ty pierwsza wpadłaś na taki pomysł że bede tylko wyglądać , dupa ,cycki itd a faceci jak pieski bedą skakac i na mnie zarabiać ...dziewczyno obudź się każdy facet już zna te sztuczki i jest niejednokrotnie na wyższym poziomie intelektualnym niz większośc kobiet bo one nie mają czasu by pracowac nad rozwojem intelektualnym , bo tu praca tu dziecko i nie ma na to czasu :P
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017

Rozgryzłeś chyba orzecha, ale nie mnie.d83dde02Ty chcesz żeby tak było....to Twój największy problem

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

[quote=XXXjokerFaceXXX]
chłopie nie wnosisz nic konstruktywnego do Mojego tematu , oczywiście nie mam nic przeciwko byś udzielał tu głosu ale powiem ci szczerze ze nie robisz tu nic oprócz lizania co niektórym tyłka , wstyd mi za takich facetów jak Ty pomysl jak wyglądasz w oczach kobiet? piszesz ze ważny dla ciebie jest mózg ? dziwne bo jak do tej pory to nic mądrego nie napisałeś , a tak nawiasem mówiąc skoro twierdzisz że kobiety tu są w porządku i fer względem facetów to powiedz mi gdzie masz ta swoją super kobietę na poziomie ?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: oisz sie ze skoro ja to zrobiłem to zrobią to inni i Twoj cały plan na nic ... nie ty pierwsza wpadłaś na taki pomysł że bede tylko wyglądać , dupa ,cycki itd a faceci jak pieski bedą skakac i na mnie zarabiać

Bez przesady kolego. Dupę i cycki to ona nie eksponuje, wręcz prawie wogóle a przynajmniej nie na zdjęciach. Mogę podejrzeć bo mnie nie zablokowała.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem boje się że te nowe osoby to Marta w wielu obliczach :D


Ale czego się boisz że będzie to tamta baba za Śląska czy że będzie nowa taka sama jak ona?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

dziewczyno ja nic nie chce od was tu bo nie ma czego chciec , jedyne czego chce to byś się zatrzymała na jeden moment i uruchomiła myślenie i zastanowiła sie czy jesteś fer wobec innych czy traktujesz ludzi tak jak bys sama chciała być traktowana....

GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czego się boisz że będzie to tamta baba za Śląska czy że będzie nowa taka sama jak ona?

Ja Martę szanowałem jak by nie było wnosiła do tego forum takiej świeżości może czasem miała odchyły no ale takie pokolenie lepiej to zaakceptować jak z tym walczyć. Ciekawe co u niej może Marcin wkońcu zdobył jej serce :D
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

[quote=jestdobrze1994]

to co przyznajesz nam racje ze większość tu dziewczyn mogła by się inaczej zachowywać i sama nie jesteś dumna z zachowania jakie sobą reprezentują?

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: dziewczyno ja nic nie chce od was tu bo nie ma czego chciec , jedyne czego chce to byś się zatrzymała na jeden moment i uruchomiła myślenie i zastanowiła sie czy jesteś fer wobec innych czy traktujesz ludzi tak jak bys sama chciała być traktowana....

To przeczytaj co zamieściłeś w swojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie i pomyśl....sam najpierw zatrzymaj sie i pomyśl czy pisząc takie rzeczy kogoś nie obrażasz. Przeanalizuj dalsze wypowiedzi czy nie były zwykłą obroną na atakd83dde14
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

nie wiem o jakiej Marcie piszecie ale będę się cieszyć jak chociaż parę dziewczyn poprzez nasze wywody stanie się lepszymi kobietami , może akurat kiedyś na taką odmienioną zołzę trafie ;)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: [quote=jestdobrze1994]to co przyznajesz nam racje ze większość tu dziewczyn mogła by się inaczej zachowywać i sama nie jesteś dumna z zachowania jakie sobą reprezentują?

Czy odpowiadam za wszystkie kobiety na fotce?? Hmm? Skoro masz tak odpowiedzialne zajecie to nie traktuj wszystkich równo, bo sam mozesz być tak potraktowany, a to bardzo nieprofesjonalned83dde09
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: nie wiem o jakiej Marcie piszecie ale będę się cieszyć jak chociaż parę dziewczyn poprzez nasze wywody stanie się lepszymi kobietami , może akurat kiedyś na taką odmienioną zołzę trafie ;)

Tez nie wiem ale nie przejmuje sie nerwicą natręctw innych
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: dziewczyno ja nic nie chce od was tu bo nie ma czego chciec , jedyne czego chce to byś się zatrzymała na jeden moment i uruchomiła myślenie i zastanowiła sie czy jesteś fer wobec innych czy traktujesz ludzi tak jak bys sama chciała być traktowana.... To przeczytaj co zamieściłeś w swojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie i pomyśl....sam najpierw zatrzymaj sie i pomyśl czy pisząc takie rzeczy kogoś nie obrażasz. Przeanalizuj dalsze wypowiedzi czy nie były zwykłą obroną na atak


zadałem ci proste pytanie ,ale jak widać wolisz kręcić i komplikować proste sprawy ... z czym do ludzi :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.