Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017

Prowadzi działalność gospodarczą polegająca na handlu żywym towarem(barany). Naślę na niego zielonych i furą jeździł będzie ale gnoju d83dde02

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

Tajra
Polujesz, ale tylko na kobiety Co przyniosłeś do domu na kolacje poza majtkami jakiejś taniej podróby?
W ten sposób możesz rozmawiać z panienkami w swoim burdelu d83dde0f

jesteś nie na bieżąco z tematem co może świadczyć o twoim opóźnieniu intelektualnym też :)

Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017

Nie jestem w temacie tematu, ale twoimi zdjęciami to i owszem "Faraonie" d83dde02

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994: DarekRiddle: naprawdę nie wolały byście być szanowane doceniane traktowane z godnością ...? myślę że tak ... wiem że tak rzadko się dzieje , wiecie dlaczego .... bo nie posiadacie tych wartości za które można by was tak traktować , bardzo często jesteście puste ,próżne a oczekujecie królewskiego traktowania i pienicie się gdy tego nie otrzymujecie ... ale jedno z drogim sie wyklucza nie możecie być traktowane z takimi cechami , nabierzcie dobrych cech na poziomie zarznijcie przestrzegać zasad nie kłamcie nie oszukujcie a zaczniecie być brane na poważnie i traktowane tak jak na to zasługujecie .;To działa w obie strony Jak wskazuje nazwa "życie prywatne" nie zagłębiaj się w moje.To moja prywatna sprawa, ale ja nie wylewam zali na forum. Przepraszam, ale wyglądało to tak jakbyś chciał wzbudzić zainteresowanie sobą. Poruszasz bardzo trudny temat, widziany przez każdą osobę inaczej, i jeszcze nie szanujesz wypowiadających się.Idąc tokiem Twojego myślenia...Panowie, szanujcie kobiety i nie traktujcie ich jak przedmiot. Nie oglądajcie się za innymi, nie szukajcie nowych panienek w necie, gdy kobieta którą ponoć kochacie jest w pokoju obok W moim odczuciu wszystko jest spowodowane brakiem dialogu, i mówienia o wzajemnych potrzebachja o kozie Ty o wozie ,tak znana technika odciągania uwagi od głównego wątku ,wypisywaniem paru bzdurnych mniejszych , promo1 jak nie chcesz by ludzie rozmawiali na twoj temat i cie komentowali ,usuń konto , wstawiając foto sama się godzisz na ocenianie przez innych .primo 2 .Jak to jest dla Ciebie trudny temat zwykła ludzka uczciwość to albo jesteś nie rozwinięta społecznie albo już tak zepsuta że nawet wszelkie wspomnienie o uczciwości i ogólnie przyjętych normach społecznych wywołuje u ciebie wstrząs emocjonalny i nerwice :) inne Twoje wypowiedzi są bez sensu ....nie oglądać się za dupą to po co ubierasz obcisłą mini ...? a jak wiesz ze facet ktory się na ciebie patrzy skąd wiesz ze ma kobietę? widocznie musiałaś wielokrotnie z takim wejść w bliższe relacje by się tego dowiedzieć , więc o jakich ty zasadach mówisz jak ty pospolitą ..... hmm sama sobie odpowiedz kim jesteś :)

Sam tak robisz. skupisz się na moim życiu odciągając uwagę od głównego wątku.Ile razy jeszcze będziesz zachowywał sie jak dziecko któremu rodzice nie kupia zabawki? Myślałam ze wyciągniesz wnioski na podstawie mało skomplikowanych sugestii, ale próżny mój wysiłek. Ja wiem kim jestem, ale Ty sobie na to odpowiedz bo chyba nie wiesz i motasz się między wątkiem a własnym zyciem...Wiem wiem zaraz napiszesz ze jestem pusta, a moje zdanie jest dla Ciebie nic nie warte. Oczywiscie tego nie przyznasz bo korona Ci z głowy spadnie "królu świata" . tak czytam Twoje frustracje na temat kobiet i widzę że masz tyle stażu w tej kwestii co oranzada gwarancji. Chcesz szacunku to szanuj.,chcesz byś słyszanym to słuchaj,chcesz mówic to daj innym mówić
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

Tajra

operujesz słowami takimi jak ''jeździł furą gnoju " zdajesz sobie sprawę ze tylko osoby mające z tym styczność operują takimi słowami ... wiec wniosek wiesz jaki się nasuwa:)

Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jesteś nie na bieżąco z tematem co może świadczyć o twoim opóźnieniu intelektualnym też :)


Nie atakuj a nie będziesz jeleniu atakowany. Dobranoc
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jesteś nie na bieżąco z tematem co może świadczyć o twoim opóźnieniu intelektualnym też :)Nie atakuj a nie będziesz jeleniu atakowany. Dobranoc


nie odchodź bo Pan się gubi w manipulacjachd83dde25
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

jestdobrze1994

Ja ci wczoraj powiedziałem ze jesteś bardzo młodą dziewczyną i nie przywiązuje aż takiej wagi do Twojego zachowania bo raczej nikt tak młodych dziewczyn z racji na wiek już na starcie nie bierze na poważnie takich dziewczyn :) a Ty się pieniasz i wściekasz i bardzo osobiście bierzesz każdą Moją wypowiedz ... świadczyć to może ze dotykają one twoich czułych punktów a co za tym idzie należysz do grona tych pustych i zepsutych dziewczyn o których jest tutaj mowa , no wynika to jedno z 2giego tak na logikę to biorąc tylko i wyłącznie :)

Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Tajra operujesz słowami takimi jak ''jeździł furą gnoju " zdajesz sobie sprawę ze tylko osoby mające z tym styczność operują takimi słowami ... wiec wniosek wiesz jaki się nasuwa:)


Nie atakuj!!! Bo mogę wznieść się na wyżyny, ale mogę zejść po ciebie do piekła,a tego wolelibyśmy uniknąć prawda?
CuteNinja
CuteNinja
  9 stycznia 2017

O matko i córko.

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jesteś nie na bieżąco z tematem co może świadczyć o twoim opóźnieniu intelektualnym też :)Nie atakuj a nie będziesz jeleniu atakowany. Dobranoc


kobieto Ja się nie czuje atakowany ani tez nikt nikogo tu nie atakuje prowadzimy po prostu bardzo żywą i dynamiczną dyskusje jak za tym nie nadążasz i tego nie chwytasz to przykro mi bardzo ale to już nie nasza wina ani nie nasz problem ;)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: Tajra operujesz słowami takimi jak ''jeździł furą gnoju " zdajesz sobie sprawę ze tylko osoby mające z tym styczność operują takimi słowami ... wiec wniosek wiesz jaki się nasuwa:) Nie atakuj!!! Bo mogę wznieść się na wyżyny, ale mogę zejść po ciebie do piekła,a tego wolelibyśmy uniknąć prawda?


od początku wiedziałem ze z Tobą coś jest nie ten tegesale to już mi zalatuje na zaawansowany przypadek kliniczny ;)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994 Ja ci wczoraj powiedziałem ze jesteś bardzo młodą dziewczyną i nie przywiązuje aż takiej wagi do Twojego zachowania bo raczej nikt tak młodych dziewczyn z racji na wiek już na starcie nie bierze na poważnie takich dziewczyn :) a Ty się pieniasz i wściekasz i bardzo osobiście bierzesz każdą Moją wypowiedz ... świadczyć to może ze dotykają one twoich czułych punktów a co za tym idzie należysz do grona tych pustych i zepsutych dziewczyn o których jest tutaj mowa , no wynika to jedno z 2giego tak na logikę to biorąc tylko i wyłącznie :)

Mylisz się, Powiedz jedno...co reprezentujesz szufladkowaniem jeśli chodzi o wiek udzielających się w temacie który zaczynasz? Przykładowo napisze wyrazi tu swoje zdanie osoba innego koloru skóry i tez ją zjedziesz bo jest inna niż Ty? poniżasz się chopczyku,tak się właśnie zachowujesz,jak dziecko. Ktoś ma inne zdanie i starasz się to zdławić w każdy niemoralny sposób byle tylko Twoje pływało na wierzchud83dde01
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: od początku wiedziałem ze z Tobą coś jest nie ten tegesale to już mi zalatuje na zaawansowany przypadek kliniczny ;)


Możesz mi chłopaczku umyć buty?!
CuteNinja
CuteNinja
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przykładowo

Uważaj, on nie rozumie pojęcia przykładu, miałam okazję się przekonać w rozmowie prywatnej d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.