Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: po prostuKasiaaa: No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :) Kasia was podsumowała i zmiażdżyła ,tyle w temacie ,wypindrzone nieroby ,liczące na utrzymanie przez faceta :)

Chciałbyś tej wdzięczności ze utrzymujesz co??d83dde09
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017

Oczywiście wiem że nie zrobicie tego bo trzeba zapisać się z pół roku wcześniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: To działalność na pokaz? Chyba tak uwazasz


Nie, wyzwanie choć z uwagi na względy formalne o których wyżej niemal nie do osiągnięcia teraz.

Wiem jaka to satysfakcja zbierać i ile trzeba się nachodzić na mrozie. A zima w tym roku przycisnęła! W Norwegii to pewnie normalka. Wynik łatwo skonfrontować wystarczy się rozliczyć. A jeśli ktoś "oszukiwałby" i dorzucił ze swoich to krzywda się nikomu nie stanie.

Wisienka Ty nie szydź no chyba że masz coś lepszego i byłaś w szlachetnej paczce!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisienka Ty nie szydź no chyba że masz coś lepszego i byłaś w szlachetnej paczce!


Jak będziesz dalej pisał głupie teksty to będę z nich szydziła za każdym razem.
Poza tym, na niczym się nie znasz, o niczym nie wiesz bo: "masz błędne myślenie" :)))
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Poza tym, na niczym się nie znasz, o niczym nie wiesz bo


I dlatego wg. 'panów" nadajemy się tylko do pójścia z puchą na żebry d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: Kasia was podsumowała i zmiażdżyła ,tyle w temacie ,wypindrzone nieroby ,liczące na utrzymanie przez faceta :)https://www.youtube.com/watch?v=EpZrT2Us39UMusisz wiedzieć o tym, że One również bawią się I czasami bywa tak, Laska większy rozum ma

Nawet nie dotarło ze spotykają na swojej drodze takie dziewczyny jakie chcą spotkać...odrobina instynktu i mieli by same porządne ale natura wyrywa ze zdrowym rozsądkiem. Poność jesteście Panami własnego losu więc o to ta spina? Ciężarne małolaty omijajcie a skupiajcie się na tych porządnych dziewicach, które czekają tylko na wasd83dde04
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Trudno dla ciebie się nie zmienię < To do kuleczki.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: WisienkaNaTorcie: Poza tym, na niczym się nie znasz, o niczym nie wiesz bo I dlatego wg. 'panów" nadajemy się tylko do pójścia z puchą na żebry


Żeby zarobić im na browar gdy oglądaja tv i jeszcze podstawic pod pysk zeby było im wygodnied83dde1c
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie dotarło ze spotykają na swojej drodze takie dziewczyny jakie chcą spotkać...odrobina instynktu i mieli by same porządne ale natura wyrywa ze zdrowym rozsądkiem. Poność jesteście Panami własnego losu więc o to ta spina? Ciężarne małolaty omijajcie a skupiajcie się na tych porządnych dziewicach, które czekają tylko na was


Jakoś mało mnie interesuje jakie panie i kogo oni na swoich drogach spotykają, ale mam wrażenie, że swoje opowieści czerpią z doświadczeń z tirówkami :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Nawet nie dotarło ze spotykają na swojej drodze takie dziewczyny jakie chcą spotkać...odrobina instynktu i mieli by same porządne ale natura wyrywa ze zdrowym rozsądkiem. Poność jesteście Panami własnego losu więc o to ta spina? Ciężarne małolaty omijajcie a skupiajcie się na tych porządnych dziewicach, które czekają tylko na wasJakoś mało mnie interesuje jakie panie i kogo oni na swoich drogach spotykają, ale mam wrażenie, że swoje opowieści czerpią z doświadczeń z tirówkami :)

Niegrzeczna261d tak nie wolno...dziecko masz tyle lat ze nie mozesz o tym nic wiedziećd83dde01
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście wiem że nie zrobicie tego bo trzeba zapisać się z pół roku wcześniej. jestdobrze1994: To działalność na pokaz? Chyba tak uwazasz Nie, wyzwanie choć z uwagi na względy formalne o których wyżej niemal nie do osiągnięcia teraz. Wiem jaka to satysfakcja zbierać i ile trzeba się nachodzić na mrozie. A zima w tym roku przycisnęła! W Norwegii to pewnie normalka. Wynik łatwo skonfrontować wystarczy się rozliczyć. A jeśli ktoś "oszukiwałby" i dorzucił ze swoich to krzywda się nikomu nie stanie. Wisienka Ty nie szydź no chyba że masz coś lepszego i byłaś w szlachetnej paczce!

I tyle wiesz co i nic. Zerknij na pogode w internecie i potem mów
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017

Zupełnie inną kwestią jest to, że być może niektórzy z nich to super faceci, bardzo w porządku, opiekuńczy itd itp ale ich doświadczenia życiowe niechcący ubrały ich w niewidzialny pancerze przez który ciężko będzie się przebić tym normalnym. Chociaż, ich pojęcie normalności, jest nienormalne d83dde02 Nie te czasy, nie ten świat, że pan i władca wyrusza z maczugą na łowy, a kobieta siedzi w jaskini i czeka na łaskę i niełaskę pana d83dde0f

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: adajemy się tylko do pójścia z puchą na żebry


Ty się nie nadajesz nawet do tego. Kłamiesz i manipulujesz ludźmi. Tobie nie dałbym nawet potrzymać smyczy z psem ze schroniska.

Pewnie byłem na twoim profilu jak miałaś zdjęcie albo inny nick a że zmieniasz je jak skarpetki co tydzień to przykre. Teraz jesteś zerem wiec szkoda tych 6 zł które musiałaś wydać na oglądanie mojego profilu. Żegnam ciebie po raz kolejny i nie do zobaczenia.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zupełnie inną kwestią jest to, że być może niektórzy z nich to super faceci, bardzo w porządku, opiekuńczy itd itp ale ich doświadczenia życiowe niechcący ubrały ich w niewidzialny pancerze przez który ciężko będzie się przebić tym normalnym. Chociaż, ich pojęcie normalności, jest nienormalne Nie te czasy, nie ten świat, że pan i władca wyrusza z maczugą na łowy, a kobieta siedzi w jaskini i czeka na łaskę i niełaskę pana

Wróci i zabije lub daruje życied83dde09
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niegrzeczna tak nie wolno...dziecko masz tyle lat ze nie mozesz o tym nic wiedzieć


No tak :) W razie czego nigdzie nie chodzę i nic nie wiem d83dde02 Dobranoc :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017

A dobranockę zaliczyłaś? d83dde1c

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.