Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Załozyciel postu potepia, czy tak jesteś wierny jego poglądom że jeśli chodzi o mnie pomyliłeś wygląd z poglądem?


Ja piszę za siebie. Nie potępiam nikogo kto jest młody za wiek ani za to że urodził się blondynką. Nawet kiedyś wyłącznie takie mi się podobały, blond kobiety. Darek napisał że nikt Cię tu nie traktuje poważnie ze względu na wiek a ja się nie zgadzam i zamanifestowałem bo czemu miałby on pisać za mnie. Wogóle nastolatką nie jesteś już więc Cię to nie dotyczy, no chyba ze ściemniasz z tym wiekiem jak z okularkami.

Natomiast jestem wyczulony na różne babskie manipulacje niezależnie od wieku, poglądów, kolorów włosów itd. Kiedyś moja dziewczyna ukrywała wiek przede mną przez kilka tygodni. Trudno na dzień dobry sprawdzać papiery. Ale najpierw mnie okłamała żeby się w ogóle umówić...
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: wprowadź trochę humoru do dyskusji ,pośmiejemy się -wstaw foto jak taka mądra jesteś :) jak chcesz prowadzić szczerą rozmowę jak sama nie potrafisz być szczera względem innych i tylko się ukrywasz jak jakiś złośliwy gnom i tylko , raz na jakiś czas zamiast sensownej wypowiedzi piszesz tylko złośliwe docinki ,czy tak wygląda całe Twoje życie nie potrafisz się logicznie i sensownie wypowiedzieć?


Dobrze piszesz choć nie warto nawet z bezgębnymi dyskutować. Ja nie będę.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbyś czasami nie zauważyła, to panowie tutaj nic innego nie hejtują tylko wygląd i nieważne już jaki, bo się już nawet pieprzyków uczepili


tylko mówimy o twoim wyglądzie i nikogo więcej :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994: Człowieku nie wiem kiedy pojmiesz ze Twoje złe doświadczenia (wiek nie jest argumentem racjonalnie myślącego człowieka) nikogo nie interesują.Wykorzystujesz swój wiek żeby prawić mądrości które niestety mają odbicie w Twoim zyciu, i tylko w Twoim. Twoje poglądy które szanuję to inna sprawa. zamykasz się, tak bardzo pokazujesz że jesteś lepszy niz inniale niestety ale kiepsko to wygląda. Spodziewam się krytyk i dalszego powielania przez Ciebie madrości szowinistycznego faceta. Zachowaj swoje przezycia dla siebie i dorośnij do forum. odnosnie dobrej woli...zacznij od siebie a będzie dobrze. Jestes trochę nadpobudliwy z tego co widzę liczyłam na ciekawą dyskusje ale zawiodłeś mniewięc przyznajesz że zgadzasz sie z Moimi poglądami bardzo mnie to cieszy bo wcześniej byłaś tak zaślepiona i zamknięta jak słoik ze nawet nie dopuszczałaś takiej możliwości by się z nimi zgadzać , wiec skoro Ty przeszłaś na naszą stronę i zrozumiałaś to inne też , a cała reszta i forma to tylko otoczka ,najważniejsze ze przekaz do ciebie dotarł ;) a Moje zabiegi które czasami stosowałem odnoszące się personalnie do rozmówczyń by uruchomiły myślenie to nic innego jak Coaching :) miło się rozmawiało pa:)

I Ty sprawujesz takie stanowisko oceniając innych zawodowo czy coś takiego nie pojmujesz subtelnej róznicy midzy akceptacją poglądów a zgadzanie się z nimid83dde31 gdzie Twoja mądrość?Czyżby nagle kłociła się z kreowaniem Twojego wizerunku w miejscu publicznym? hyba tak. Wiesz, brnij dalej w swoje ego które Cie niestety przerasta.Kazdy kto czyta widzi że liczyś się tylko Ty i tylko Ty. Jestes normalnie Bogiem, ale nie wiem czy wiesz ale w tym przypadku to sekta jednoosobowad83dde01
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: wprowadź trochę humoru do dyskusji ,pośmiejemy się -wstaw foto jak taka mądra jesteś :) jak chcesz prowadzić szczerą rozmowę jak sama nie potrafisz być szczera względem innych i tylko się ukrywasz jak jakiś złośliwy gnom i tylko , raz na jakiś czas zamiast sensownej wypowiedzi piszesz tylko złośliwe docinki ,czy tak wygląda całe Twoje życie nie potrafisz się logicznie i sensownie wypowiedzieć? Nie warto z bezgębnymi wogóle dyskutować.


dobrze powiedziane ;)
ps,jakie trzeba miec kompleksy by nawet jednego profilowego zdjęcia nie wstawić w dodatku w temacie w ktorym poruszamy kwestie piękna wewnętrznego kobiety ....
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze piszesz choć nie warto nawet z bezgębnymi dyskutować. Ja nie będę.


Hipokryta. Był 100 x na profilu i jeszcze mu mało. Myślisz, że straciłam całe 6 zł na gwiazdę dla gwiazdy?d83dde02
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: SzczeryJakZloto: DarekRiddle: wprowadź trochę humoru do dyskusji ,pośmiejemy się -wstaw foto jak taka mądra jesteś :) jak chcesz prowadzić szczerą rozmowę jak sama nie potrafisz być szczera względem innych i tylko się ukrywasz jak jakiś złośliwy gnom i tylko , raz na jakiś czas zamiast sensownej wypowiedzi piszesz tylko złośliwe docinki ,czy tak wygląda całe Twoje życie nie potrafisz się logicznie i sensownie wypowiedzieć? Nie warto z bezgębnymi wogóle dyskutować.dobrze powiedziane ;) ps,jakie trzeba miec kompleksy by nawet jednego profilowego zdjęcia nie wstawić w dodatku w temacie w ktorym poruszamy kwestie piękna wewnętrznego kobiety ....


Przecież dla Ciebie liczy sie piękno wewnetrzne, więc po co wymagasz zdjęcia?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017

To jest strona Fotka a nie charakterek.pl i tu się fotki komentuje czy się podoba to czy nie.

A jak już tak chcecie pokazać się z dobrej strony to pokażcie za tydzień ile która zebrała do puszki WOŚP. Tylko certyfikaty zdania i rozliczenia pieniążków a nie selfie przy puszcze.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: SzczeryJakZloto: DarekRiddle: wprowadź trochę humoru do dyskusji ,pośmiejemy się -wstaw foto jak taka mądra jesteś :) jak chcesz prowadzić szczerą rozmowę jak sama nie potrafisz być szczera względem innych i tylko się ukrywasz jak jakiś złośliwy gnom i tylko , raz na jakiś czas zamiast sensownej wypowiedzi piszesz tylko złośliwe docinki ,czy tak wygląda całe Twoje życie nie potrafisz się logicznie i sensownie wypowiedzieć? Nie warto z bezgębnymi wogóle dyskutować.dobrze powiedziane ;) ps,jakie trzeba miec kompleksy by nawet jednego profilowego zdjęcia nie wstawić w dodatku w temacie w ktorym poruszamy kwestie piękna wewnętrznego kobiety .... Przecież dla Ciebie liczy sie piękno wewnetrzne, więc po co wymagasz zdjęcia?


tak jak napisałem dla wprowadzenia humoru :)
bo to tak nie fer wyśmiewać wygląd kogoś samemu stojąc za anonimową zasłoną ...nieprawdaż? a może z tym się mylę?
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak już tak chcecie pokazać się z dobrej strony to pokażcie za tydzień ile która zebrała do puszki WOŚP. Tylko certyfikaty zdania i rozliczenia pieniążków a nie selfie przy puszcze.


Masz qur jak w ruskim banku

http://www.polskieradio.pl/7/1691/Artykul/978347,Jerzy-Owsiak-zabiera-szpitalowi-sprzet-WOSP
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest strona Fotka a nie charakterek.pl i tu się fotki komentuje czy się podoba to czy nie. A jak już tak chcecie pokazać się z dobrej strony to pokażcie za tydzień ile która zebrała do puszki WOŚP. Tylko certyfikaty zdania i rozliczenia pieniążków a nie selfie przy puszcze.

To działalność na pokaz? Chyba tak uwazasz
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :) Dobranoc


argumenty męskiej strony do was nie trafiają ale juz nawet inne dziewczyny zaczynają się z was śmiać a wam dalej nie daje to nic do myślenia ....hehe ...klapki na oczy i jak koń wio do przodu wy dalej swoje dobre ....ujmę was a Moim kolejnym projekcie ;)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017

Oczywiście wiem że nie zrobicie tego bo trzeba zapisać się z pół roku wcześniej. Ale może któraś się zgłosiła...

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: po prostuKasiaaa: No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :) Dobranocargumenty męskiej strony do was nie trafiają ale juz nawet inne dziewczyny zaczynają się z was śmiać a wam dalej nie daje to nic do myślenia ....hehe ...klapki na oczy i jak koń wio do przodu wy dalej swoje dobre ....ujmę was a Moim kolejnym projekcie ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: też nie przyjmujesz argumentów kobiet więc czego się spodziewałeś? żewyrzucimy przed Toba czerwony dywan? Oczywiście wiem że nie zrobicie tego bo trzeba zapisać się z pół roku wcześniej. Ale może któraś się zgłosiła...
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście wiem że nie zrobicie tego bo trzeba zapisać się z pół roku wcześniej. Ale może któraś się zgłosiła..


Człowiek krzaczaste brwi ogłosił: Dobroć i szlachetność polskich dziewcząt mierzymy ilością monet w puszcze zebranych podczas WOŚP.
:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.