Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: po prostuKasiaaa: No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :) Dobranocargumenty męskiej strony do was nie trafiają ale juz nawet inne dziewczyny zaczynają się z was śmiać a wam dalej nie daje to nic do myślenia ....hehe ...klapki na oczy i jak koń wio do przodu wy dalej swoje dobre ....ujmę was a Moim kolejnym projekcie ;)

też nie przyjmujesz argumentów kobiet więc czego się spodziewałeś? żewyrzucimy przed Toba czerwony dywan?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Tajra: Jakbyś czasami nie zauważyła, to panowie tutaj nic innego nie hejtują tylko wygląd i nieważne już jaki, bo się już nawet pieprzyków uczepilitylko mówimy o twoim wyglądzie i nikogo więcej :)


Szukasz natchnienia w necie?d83dde1c
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: po prostuKasiaaa: No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :) Dobranocargumenty męskiej strony do was nie trafiają ale juz nawet inne dziewczyny zaczynają się z was śmiać a wam dalej nie daje to nic do myślenia ....hehe ...klapki na oczy i jak koń wio do przodu wy dalej swoje dobre ....ujmę was a Moim kolejnym projekcie ;) też nie przyjmujesz argumentów kobiet więc czego się spodziewałeś? żewyrzucimy przed Toba czerwony dywan?


masz błędne myślenie ... :) dobranoc;)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017

I wyczerpały się argumentyd83dde1c Taki madry a nie potrafi podtrzymać własnego tematud83dde09

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: Tajra: Jakbyś czasami nie zauważyła, to panowie tutaj nic innego nie hejtują tylko wygląd i nieważne już jaki, bo się już nawet pieprzyków uczepilitylko mówimy o twoim wyglądzie i nikogo więcej :)Szukasz natchnienia w necie?


zaczynasz manipulować i kłamać bo to nie moja wypowiedz ,tylko zlepek wypowiedzi rożnych osób wiec pokazujesz na jakich wartościach bazujesz , totalnie dziecinna zagrywka brawo...
GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nunu nie ładnie

Nie krępuj się ulżyj sobie :GothicLady:
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  9 stycznia 2017

To jest argument "masz błędne myślenie"

:rotfl:

Nie da się ukryć, że męska część w tym temacie została zmiażdżona jak niemiecki bunkier w Berlinie w 1945r. A największa zasługa w tym niepozornej blondynce, którą sobie obrali za cel licząc na łatwe zwycięstwo. Pozory ich zgubiły. Bo ta blondynka nie dość, że okazała się twardą zawodniczką to jeszcze przytłoczyła ich argumentami i inteligencją oraz dojrzałością nie pozwalając się sprowokować na chamskie i personalne zaczepki. . :)

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I wyczerpały się argumenty Taki madry a nie potrafi podtrzymać własnego tematu


zacznij pracować na siebie to zobaczymy jakie będziesz mieć priorytety ;) pozatym nic nowego nie wnosisz zaczynasz przynudzać i wkładać w moje usta nie moje wypowiedzi ,kopiując post a w środek wstawiając jakieś brednie i jak mam cie brać za poważną rozmówczynie ?
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  9 stycznia 2017

eheh

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: To jest argument "masz błędne myślenie" Nie da się ukryć, że męska część w tym temacie została zmiażdżona jak niemiecki bunkier w Berlinie w 1945r. A największa zasługa w tym niepozornej blondynce, którą sobie obrali za cel licząc na łatwe zwycięstwo. Pozory ich zgubiły. Bo ta blondynka nie dość, że okazała się twardą zawodniczką to jeszcze przytłoczyła ich argumentami i inteligencją oraz dojrzałością nie pozwalając się sprowokować na chamskie i personalne zaczepki. . :)


jesteś nierozgarnięta ,ale ok wytłumaczę ci jak by mi to powiedział facet to bys to mogła porownać do tego co wam powiedziała koleżanka od co :P
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994: I wyczerpały się argumenty Taki madry a nie potrafi podtrzymać własnego tematuzacznij pracować na siebie to zobaczymy jakie będziesz mieć priorytety ;) pozatym nic nowego nie wnosisz zaczynasz przynudzać i wkładać w moje usta nie moje wypowiedzi ,kopiując post a w środek wstawiając jakieś brednie i jak mam cie brać za poważną rozmówczynie ?
Pracuje na siebie i całkiem dobrze mi to wychodzi bez pomocy faceta który oczekuje wdzięczności. Pewnie i tak zaliczysz wtopę z chamską odzywką
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

po prostuKasiaaa:
No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :)

Kasia was podsumowała i zmiażdżyła ,tyle w temacie ,wypindrzone nieroby ,liczące na utrzymanie przez faceta :)

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  9 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: jesteś nierozgarnięta


Mnie twoja opinia na mój temat interesuje tak jak wczorajsza pogoda. Jesteś dla mnie totalnym zerem. :) Takiego pozerstwa jak w twoim wykonaniu dawno nie uświadczyłam. :))))
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: DarekRiddle: jesteś nierozgarnięta Mnie twoja opinia na mój temat interesuje tak jak wczorajsza pogoda. Jesteś dla mnie totalnym zerem. :)

zastanawiam się dlaczego wylewa te swoje troski do niewłasciwych kobiet?? d83dde14 masz przykłady jak świecą dupą czy cyckami to tam sie udzielaj a nie tutaj
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Kasia was podsumowała i zmiażdżyła ,tyle w temacie ,wypindrzone nieroby ,liczące na utrzymanie przez faceta :)


https://www.youtube.com/watch?v=EpZrT2Us39U

Musisz wiedzieć o tym, że
One również bawią się
I czasami bywa tak,
Laska większy rozum ma d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.