Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz jedno..


On nic nowego do tej dyskusji już nie wniesie. Wywnioskowałam to przy okazji biurka. Pusto we łbie i tylko echo odpowiada Ci. Nadzieja że jemu zęby wybije
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017

Dzięki za info ale sama do tego doszłam... zobaczył kogoś kogo chciałam zeby zobaczyłd83dde1c

amarettoUK
amarettoUK
  9 stycznia 2017

Moim skromnym zdaniem temat uległ samoistnemu wyjałowieniu.

Kotwicz
Kotwicz
  9 stycznia 2017

Ale gównoburza xD weźcie się chopy w garść i nie płaczcie tak nad swoim losem.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale gównoburza xD weźcie się chopy w garść i nie płaczcie tak nad swoim losem.


[quote=Tajra]
jestdobrze1994: Powiedz jedno..
On nic nowego do tej dyskusji już nie wniesie. Wy\
nareszcie jeden myślący kategoriami racjonalnymi? Porzucam ateizmd83dde1c
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jestdobrze1994 Ja ci wczoraj powiedziałem ze jesteś bardzo młodą dziewczyną i nie przywiązuje aż takiej wagi do Twojego zachowania bo raczej nikt tak młodych dziewczyn z racji na wiek już na starcie nie bierze na poważnie takich dziewczyn :) a Ty się pieniasz i wściekasz i bardzo osobiście bierzesz każdą Moją wypowiedz ... świadczyć to może ze dotykają one twoich czułych punktów a co za tym idzie należysz do grona tych pustych i zepsutych dziewczyn o których jest tutaj mowa , no wynika to jedno z 2giego tak na logikę to biorąc tylko i wyłącznie :) Mylisz się, Powiedz jedno...co reprezentujesz szufladkowaniem jeśli chodzi o wiek udzielających się w temacie który zaczynasz? Przykładowo napisze wyrazi tu swoje zdanie osoba innego koloru skóry i tez ją zjedziesz bo jest inna niż Ty? poniżasz się chopczyku,tak się właśnie zachowujesz,jak dziecko. Ktoś ma inne zdanie i starasz się to zdławić w każdy niemoralny sposób byle tylko Twoje pływało na wierzchu


Tak wiek ma sporo do rzeczy ,aczkolwiek tego jeszcze nie wiesz bo nie doświadczyłaś tego ale z wiekiem idzie w parze doświadczenia ,gdybym sie mylił i tak nie było to by do sejmu i urząd prezydencki było można obsadzać osobami w wieku 18 lat .a jednak przepisy w jednoznaczny sposób to regulują .... bo wiek idzie w parze z doświadczeniem i Ty jeszcze wielokrotnie będziesz zmieniać stanowisko na swojej drodze życia zanim ukształtuje ci się ostateczny punkt widzenia , a te poprzednie stanowiska będą ci sie wydawać takie śmieszne że nawet nie będziesz chciała się do nich przyznawać:)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017

Nie rozumię jednego...też mogę załozyć temat typu: dlaczego sporo facetów zachowuje się gorzej niż prostytutki? Cos to zmieni, takie tematy naruszają kruche zawieszenie broni wzgledem poglądów

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994: DarekRiddle: jestdobrze1994 Ja ci wczoraj powiedziałem ze jesteś bardzo młodą dziewczyną i nie przywiązuje aż takiej wagi do Twojego zachowania bo raczej nikt tak młodych dziewczyn z racji na wiek już na starcie nie bierze na poważnie takich dziewczyn :) a Ty się pieniasz i wściekasz i bardzo osobiście bierzesz każdą Moją wypowiedz ... świadczyć to może ze dotykają one twoich czułych punktów a co za tym idzie należysz do grona tych pustych i zepsutych dziewczyn o których jest tutaj mowa , no wynika to jedno z 2giego tak na logikę to biorąc tylko i wyłącznie :) Mylisz się, Powiedz jedno...co reprezentujesz szufladkowaniem jeśli chodzi o wiek udzielających się w temacie który zaczynasz? Przykładowo napisze wyrazi tu swoje zdanie osoba innego koloru skóry i tez ją zjedziesz bo jest inna niż Ty? poniżasz się chopczyku,tak się właśnie zachowujesz,jak dziecko. Ktoś ma inne zdanie i starasz się to zdławić w każdy niemoralny sposób byle tylko Twoje pływało na wierzchu Tak wiek ma sporo do rzeczy ,aczkolwiek tego jeszcze nie wiesz bo nie doświadczyłaś tego ale z wiekiem idzie w parze doświadczenia ,gdybym sie mylił i tak nie było to by do sejmu i urząd prezydencki było można obsadzać osobami w wieku 18 lat .a jednak przepisy w jednoznaczny sposób to regulują .... bo wiek idzie w parze z doświadczeniem i Ty jeszcze wielokrotnie będziesz zmieniać stanowisko na swojej drodze życia zanim ukształtuje ci się ostateczny punkt widzenia , a te poprzednie stanowiska będą ci sie wydawać takie śmieszne że nawet nie będziesz chciała się do nich przyznawać:)


.Masz tyle doswiadczenia co oranżada gwarancji.miło?? szanuj a będziesz szanowany ale jak na razie dalej prowadzisz swoją politykę jednego spójnego wyznawania Twoich poglądów. Tylko człowiek bez argumentów zasłania sie wiekiem i doswiadczeniem bez potwierdzenia
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumię jednego...też mogę załozyć temat typu: dlaczego sporo facetów zachowuje się gorzej niż prostytutki? Cos to zmieni, takie tematy naruszają kruche zawieszenie broni wzgledem poglądów


Jak tak wyglądają ich kręgosłupy moralne, to ja nie chcę widzieć ich bez nich d83dde02
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

nie martw się jak widać Takim jak tobie podobnym dało to jak widać do myślenia i niech tylko cześć z kobiet zacznie się zastanawiać czy aby chociaż nie spróbować być lepszą kobietą i nie zacząć zyć w zgodzie z zasadami molalnymi popartymi uczciwością i szczerością a zobaczycie ze wielu facetów to doceni i zacznie was traktować z godnością i szacunkiem na jaki wtedy zasłużycie ;)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017

Pojmij zasady zycia społeczengo i prawa do wyrazania opinii. Skoro zakładasz temat na forum to licz się z różnymi wypowiedziami. Powtarzam się ale jak widze nie dociera....Nie no dokończ bo widzę że grubsze argumenty masz w rekawie jak jestem...Jestem ciekawa jakie granice moralności o której tak pięknie prawisz , a nie wiele o niej wiesz przekroczysz...nie krępuj się...bez cenzuryd83dde0f

GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma obok nich skakać, prac, sprzątać, gotować i spełniać każdą zachciankę

Mów mi jeszcze jak miło się tego słucha d83dde0f
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

Tajra

wprowadź trochę humoru do dyskusji ,pośmiejemy się -wstaw foto jak taka mądra jesteś :)
jak chcesz prowadzić szczerą rozmowę jak sama nie potrafisz być szczera względem innych i tylko się ukrywasz jak jakiś złośliwy gnom i tylko , raz na jakiś czas zamiast sensownej wypowiedzi piszesz tylko złośliwe docinki ,czy tak wygląda całe Twoje życie nie potrafisz się logicznie i sensownie wypowiedzieć?

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017

w

Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Ma obok nich skakać, prac, sprzątać, gotować i spełniać każdą zachciankę Mów mi jeszcze jak miło się tego słucha

Co to wnosi do dyskusji?Absolutnie nic.
GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to wnosi do dyskusji?Absolutnie nic.

Wybacz uległem chwili :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.