Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Tajra

CO one tak minusowo oceniają te twoje wypowiedzi aż taki ból dupy mają i trudno im się z tobą zgodzić eh trochę to przykre że tak żelazne i niepodważalne argumenty jakimi je zasypujesz do nich nie docierają. Jak żyć skodo do koła tyle niezrozumienia i obłudy :ziober2:
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pojmij zasady zycia społeczengo i prawa do wyrazania opinii. Skoro zakładasz temat na forum to licz się z różnymi wypowiedziami. Powtarzam się ale jak widze nie dociera....Nie no dokończ bo widzę że grubsze argumenty masz w rekawie jak jestem...Jestem ciekawa jakie granice moralności o której tak pięknie prawisz , a nie wiele o niej wiesz przekroczysz...nie krępuj się...bez cenzury


Dziewczyno nie pojmujesz pewnej kwestii... jak już.... jest mi bardzo miło ze sie wypowiedziałaś w moim temacie , szanuje Twoje zdanie ale ze względu na Twój wiek nie zgadzam się z nim ponieważ brak ci doświadczenia w tej kwesti .. i za pare lat jak juz ci powiedziałem zmienisz stanowisko i byc moze nawet przyznasz mi racje , ze większość tu kobiet kłamie oszukuje nie ma zasad i są zepsute od środka i mężczyźni dlatego taj je traktują , ale gdyby zmieniły postępowanie zaczęły być szczere ,bezpośrednie ,trzymały by sie zasad itd o czym wspomniałem wcześniej to i faceci zaczęli by je traktować z godnym tego szacunkiem ... kiedyś to zrozumiesz ... dla Mnie i wielu facetów jest to sprawa prosta ... a te żale ktore wylewacie ze faceci sa dla was tacy zli to sobie schowajcie i zacznijcie od źródła i najpierw spójrzcie na siebie czy aby wy jesteście ferr :P
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co do majtek na twarzy to ja też uważam to za dziwne, nawet jak to było dla (zabawy)

Ale on nie miał majtek. To jakaś woalka była no nie?

DarekRiddle
DarekRiddle: Ja ci wczoraj powiedziałem ze jesteś bardzo młodą dziewczyną i nie przywiązuje aż takiej wagi do Twojego zachowania bo raczej nikt tak młodych dziewczyn z racji na wiek już na starcie nie bierze na poważnie takich dziewczyn :)

Darek odpuść już tej blondynie. Nie jest to jakiś dzieciuch. Jak zeznała na profilu ma 22 lata to i prawa wyborcze od dawna ma i może mieć swoje zdanie i trzeba się z nim liczyć jakiekolwiek by nie było.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszą się z tego ze ich przodkowie zrobili z nas niewolnice.To faceci ukształtowali portret psychologiczny obecnej kobiety/dziewczyny. Ma obok nich skakać, prac, sprzątać, gotować i spełniać każdą zachciankę. Wychowywać dzieci które tak w ramach ścisłości same się nie spłodziły Kobieta ma milczeć i nie wypowiadać się, szczególnie gdy ma rację . Sami zgrywają porządnych a robią dokładnie tak samo ( prostytutki, albo nastolatki których tak nie znoszą w publicznym miejscu np forum) Oczywiście nie mam na myśli wszystkich facetów. Przejdzie sobie obok takiego wzburzonego i zaraz głowa automatycznie się obraca, zerkając na tyłek.

Nikt Ci nie mówi że masz siedzieć cicho. Przynajmniej nie kojarzę.
Konto usunięte
Konto usunięte: albo nastolatki których tak nie znoszą w publicznym miejscu np forum
nikt przecież tu nie potępia nastolatek za to że są młode tylko za głupie zachowanie.: selfiki, dzióbki, garbiki, goliznę itd. To teraz ktoś nam będzie chciał wmówić że uwielbiamy je.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Co to wnosi do dyskusji?Absolutnie nic. Wybacz uległem chwili


Podobnie jak wczorajd83dde0aipatrz wybiłeś doswiadczonego Pana z rytmud83ddc47 nunu nie ładnie
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: XXXjokerFaceXXX: co do majtek na twarzy to ja też uważam to za dziwne, nawet jak to było dla (zabawy) Ale on nie miał majtek. To jakaś woalka była no nie?DarekRiddle: Ja ci wczoraj powiedziałem ze jesteś bardzo młodą dziewczyną i nie przywiązuje aż takiej wagi do Twojego zachowania bo raczej nikt tak młodych dziewczyn z racji na wiek już na starcie nie bierze na poważnie takich dziewczyn :) Darek odpuść już tej blondynie. Nie jest to jakiś dzieciuch. Jak zeznała na profilu ma 22 lata to i prawa wyborcze od dawna ma i może mieć swoje zdanie i trzeba się z nim liczyć jakiekolwiek by nie było. jestdobrze1994: Cieszą się z tego ze ich przodkowie zrobili z nas niewolnice.To faceci ukształtowali portret psychologiczny obecnej kobiety/dziewczyny. Ma obok nich skakać, prac, sprzątać, gotować i spełniać każdą zachciankę. Wychowywać dzieci które tak w ramach ścisłości same się nie spłodziły Kobieta ma milczeć i nie wypowiadać się, szczególnie gdy ma rację . Sami zgrywają porządnych a robią dokładnie tak samo ( prostytutki, albo nastolatki których tak nie znoszą w publicznym miejscu np forum) Oczywiście nie mam na myśli wszystkich facetów. Przejdzie sobie obok takiego wzburzonego i zaraz głowa automatycznie się obraca, zerkając na tyłek. Nikt Ci nie mówi że masz siedzieć cicho. Przynajmniej nie kojarzę.jestdobrze1994: albo nastolatki których tak nie znoszą w publicznym miejscu np forum nikt przecież tu nie potępia nastolatek za to że są młode tylko za głupie zachowanie.: selfiki, dzióbki, garbiki, goliznę itd. To teraz ktoś nam będzie chciał wmówić że uwielbiamy je.

Załozyciel postu potepia, czy tak jesteś wierny jego poglądom że jeśli chodzi o mnie pomyliłeś wygląd z poglądem?
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: GRADEK83: jestdobrze1994: Co to wnosi do dyskusji?Absolutnie nic. Wybacz uległem chwili Podobnie jak wczorajipatrz wybiłeś doswiadczonego Pana z rytmu nunu nie ładnie


do tego by być lepszym człowiekiem nie trzeba doświadczenia , wystarczy odrobina dobrej woli :)
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: Tajra wprowadź trochę humoru do dyskusji ,pośmiejemy się -wstaw foto jak taka mądra jesteś :) jak chcesz prowadzić szczerą rozmowę jak sama nie potrafisz być szczera względem innych i tylko się ukrywasz jak jakiś złośliwy gnom i tylko , raz na jakiś czas zamiast sensownej wypowiedzi piszesz tylko złośliwe docinki ,czy tak wygląda całe Twoje życie nie potrafisz się logicznie i sensownie wypowiedzieć?


Wszystko by Bonzo było, ale te łańcuchy musisz!! z naciskiem na musisz!! ściągnąć no i te majtki z głowy. Czy ty się z d**ą na rozumy pozamieniałeś?:)Zmiany zaczniemy od ciebie Ok? Zaczniemy cię powoli rozbierać:)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

Tajra

wprowadź trochę humoru do dyskusji ,pośmiejemy się -wstaw foto jak taka mądra jesteś :)
jak chcesz prowadzić szczerą rozmowę jak sama nie potrafisz być szczera względem innych i tylko się ukrywasz jak jakiś złośliwy gnom i tylko , raz na jakiś czas zamiast sensownej wypowiedzi piszesz tylko złośliwe docinki ,czy tak wygląda całe Twoje życie nie potrafisz się logicznie i sensownie wypowiedzieć?

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017

Człowieku nie wiem kiedy pojmiesz ze Twoje złe doświadczenia (wiek nie jest argumentem racjonalnie myślącego człowieka) nikogo nie interesują.Wykorzystujesz swój wiek żeby prawić mądrości które niestety mają odbicie w Twoim zyciu, i tylko w Twoim. d83dde1c Twoje poglądy które szanuję to inna sprawa. zamykasz się, tak bardzo pokazujesz że jesteś lepszy niz inniale niestety ale kiepsko to wygląda. Spodziewam się krytyk i dalszego powielania przez Ciebie madrości szowinistycznego faceta. Zachowaj swoje przezycia dla siebie i dorośnij do forum. odnosnie dobrej woli...zacznij od siebie a będzie dobrze. Jestes trochę nadpobudliwy z tego co widzęd83dde14 liczyłam na ciekawą dyskusje ale zawiodłeś mnied83dde2a

PoProstuKasiaaa
PoProstuKasiaaa
  9 stycznia 2017

No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :) Dobranoc

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nareszcie konstruktywna wypowiedź, wałkuję to od wczoraj ale nie dociera że nie wszystkie są puste i kuszą szczególnymi walorami...brawo Tyd83ddc4f król forum zaraz Cie zbluzga bo masz inne poglądyd83dde0f
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowieku nie wiem kiedy pojmiesz ze Twoje złe doświadczenia (wiek nie jest argumentem racjonalnie myślącego człowieka) nikogo nie interesują.Wykorzystujesz swój wiek żeby prawić mądrości które niestety mają odbicie w Twoim zyciu, i tylko w Twoim. Twoje poglądy które szanuję to inna sprawa. zamykasz się, tak bardzo pokazujesz że jesteś lepszy niz inniale niestety ale kiepsko to wygląda. Spodziewam się krytyk i dalszego powielania przez Ciebie madrości szowinistycznego faceta. Zachowaj swoje przezycia dla siebie i dorośnij do forum. odnosnie dobrej woli...zacznij od siebie a będzie dobrze. Jestes trochę nadpobudliwy z tego co widzę liczyłam na ciekawą dyskusje ale zawiodłeś mnie


więc przyznajesz że zgadzasz sie z Moimi poglądami bardzo mnie to cieszy bo wcześniej byłaś tak zaślepiona i zamknięta jak słoik ze nawet nie dopuszczałaś takiej możliwości by się z nimi zgadzać , wiec skoro Ty przeszłaś na naszą stronę i zrozumiałaś to inne też , a cała reszta i forma to tylko otoczka ,najważniejsze ze przekaz do ciebie dotarł ;) a Moje zabiegi które czasami stosowałem odnoszące się personalnie do rozmówczyń by uruchomiły myślenie to nic innego jak Coaching :) miło się rozmawiało pa:)
Tajra
Tajra
  9 stycznia 2017

Jakbyś czasami nie zauważyła, to panowie tutaj nic innego nie hejtują tylko wygląd i nieważne już jaki, bo się już nawet pieprzyków uczepili d83dde02

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: nic innego jak Coaching :)


CZŁOWIEK KROWA GENIUSZEM!
:rotfl:
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No też sie wypowiem :) widząc zdj niekórych kobiet na tym portalu to niewiem czy mam sie śmiać czy płakać. Kobieta powinna mieć szacunek do siebie i własnego ciała a nie świecić dupskiem gołym i cyckami . Wygląda to strasznie tandetnie i niesmacznie :) Kobiety tak nie znajdziecie faceta do związku tylko na seks i nic wiecej :) trzeba facetowi zaimponować np .inteligencją , myśle że to bardziej by ich kręciło a nie odrazu seks :) Wypowiadam sie bo smutne jest to że niektóre kobiety sie tak zachowują . Nie powiem facet święty nie jest bo jest typem wzrokowca ale bez przesady . Dobra lece bo zaraz hejty polecą :) Dobranoc


brawo!!! , i to jest kobieta na poziomie od której dzieli wasz kosmiczna przepaść , taką kobietę się szanuje docenia i darzy szczerym uczuciem ,bo ma wartości zasady i za taką można być pewnym i powierzyć w jej ręce życie , a zaufanie w związku to podstawa i fundament szczęścia :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.