Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie jaki jest wasz problem? Nie potraficie przyjąć mojego zdania, o akceptacji nie wspomnę.


Dlaczego chcesz narzucić nam swoje zdanie? To my mamy problem bo nie chcemy przyjąć Twojego poglądu? Bardzo * dojrzałe.

Ja bym zaakceptował okularki, są bardzo sexi, gdyby były prawdziwe to jak najbardziej na TAK.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jestdobrze1994: A TY co robisz? Popatrz na swój avek. Mięśnie i nic poza. ale fakt pokazujesz kim jesteś no ale na pewne rzeczy trzeba ciężko pracować ,nikt mi w niczym w życiu nie pomagał wiec sądzę ze mój profil myślenia jest dobry ,sprawdził sie na temat zorganizowania życia ,spraw bytowych i wszystkich spraw na które mam wpływ , wiec uważam ze wypowiedzi które tu udzielam sa wyrazem moich myśli i światopoglądu który ze tak się wyrażę w przenośni,- poprzez owoce - jest dobrym profilem myślenia tylko niestety nie mam wpływu na myślenie kobiet , i pozostaje mi tylko szukać , ale tez nie chce być z dziewczyną pierwszą lepszą z którą na dłuższy czas będę rozczarowany intelektualnie , bo nie czarujmy sie uroda przeminie a zostanie tylko blask w oczach i wnętrze 2giego człowieka ... Też mi nikt nie pomagał, wszyscy traktowali mnie z "buta" . Czy z tego powodu zakladam tematy na forum? NIE


ale Ty jesteś młodziutka chcesz się bawić szaleć dyskoteki , nikt od ciebie nie oczekuje że będziesz odpowiednią partnerka do stabilnego związku (chociaż są wyjątki ) nam chodzi o to ze praktycznie każda kobieta tu na fotce czy badooo jest pusta w środku i reprezentuje płytkie powierzchowne wartości ,związane z materializmem a największe ich wartości to przeważnie kasa i dupa , a Ty tej jesteś na tej drodze , pomysl jak będziesz wyglądać za 5 lat co dla Ciebie będzie ważne ? my faceci inteligentni szukamy czegoś wiecej niz dupa cycki ,to juz mamy przerobione i oczekujemy czegoś wiecej ,,,,
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ty jesteś tak głupi jak twój image.


Już pędzę kochanie do kosmetyczki, chirurga, krawca i psychologa...
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Już pędzę kochanie do kosmetyczki, chirurga, krawca i psychologa...


Nie interesują mnie twoje problemy i wymiary tak jak moje ciebie. Poszukaj sobie lepiej kogoś w swoim wieku a nie podniecaj się tutejszymi osiemnastolatkami w okularach czy bez.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017

Czy jeszcze coś kupić po drodze jak będę wracał?

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017

Uwielbiam osoby które wiedzą lepiej ode mnie co dla mnie będzie dobre.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017

Ktoś musi skoro ty nie wiesz. A najlepsze dla cb byłoby odcięcie od netu.

Pjotrek
Pjotrek
  8 stycznia 2017
d83ddc40 ochłoń tam jeden z drugiem samce alfa
GRADEK83
GRADEK83
  8 stycznia 2017

Ci dwoje mają się ku sobie d83ddc91 :ziober2: Eh jak woda i ogień d83dde02

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

[quote=WisienkaNaTorcie]
A ty jesteś tak zepsuta i pusta ,że to jest po prostu przykre , musisz mieć tak ciężko w życiu , tak bardzo ci brakuje akceptacji i zrozumienia że zrobisz wszystko tylko po to by ktoś Cie zauważyła i zamienił zdanie , widac to po twoich bardzo chamskim zachowaniu i po foto .... gdybyś była inteligenta to czytała byś siebie jak otwarta książkę tak jak robi to większość facetów , od razu widać ze jesteś nie dowartościowana a każdy facet z którym byś była ,bardzo zle by sie z Tobą czuł , bo bys go krytykowała i wykorzystywała żeby sie dowartościować i podbudować swoje ego i to była przyczyna twojego ostatniego nieudanego związku , wiec widać jak na dłoni jakim jesteś człowiekiem :) prosta sprawa :P

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994: DarekRiddle: jestdobrze1994: A TY co robisz? Popatrz na swój avek. Mięśnie i nic poza. ale fakt pokazujesz kim jesteś no ale na pewne rzeczy trzeba ciężko pracować ,nikt mi w niczym w życiu nie pomagał wiec sądzę ze mój profil myślenia jest dobry ,sprawdził sie na temat zorganizowania życia ,spraw bytowych i wszystkich spraw na które mam wpływ , wiec uważam ze wypowiedzi które tu udzielam sa wyrazem moich myśli i światopoglądu który ze tak się wyrażę w przenośni,- poprzez owoce - jest dobrym profilem myślenia tylko niestety nie mam wpływu na myślenie kobiet , i pozostaje mi tylko szukać , ale tez nie chce być z dziewczyną pierwszą lepszą z którą na dłuższy czas będę rozczarowany intelektualnie , bo nie czarujmy sie uroda przeminie a zostanie tylko blask w oczach i wnętrze 2giego człowieka ... Też mi nikt nie pomagał, wszyscy traktowali mnie z "buta" . Czy z tego powodu zakladam tematy na forum? NIEale Ty jesteś młodziutka chcesz się bawić szaleć dyskoteki , nikt od ciebie nie oczekuje że będziesz odpowiednią partnerka do stabilnego związku (chociaż są wyjątki ) nam chodzi o to ze praktycznie każda kobieta tu na fotce czy badooo jest pusta w środku i reprezentuje płytkie powierzchowne wartości ,związane z materializmem a największe ich wartości to przeważnie kasa i dupa , a Ty tej jesteś na tej drodze , pomysl jak będziesz wyglądać za 5 lat co dla Ciebie będzie ważne ? my faceci inteligentni szukamy czegoś wiecej niz dupa cycki ,to juz mamy przerobione i oczekujemy czegoś wiecej ,,,,


Co Ty o mnie wiesz?? Nic. Twoja wypowiedź jest bezcelowa i całkiem bez sensu. Nie znasz mnie i moich wartości (dobrze że tak pozostanie). Oceniasz po wyglądzie, a to nie jest synonimem inteligentnych facetówd83dde01
GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017

Darek to cud ze cię jeszcze na czarna liste jak mnie nie wywaliła nawet nie wiem za co ale lepiej nie wnikać :nie:

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: [quote=WisienkaNaTorcie] A ty jesteś tak zepsuta i pusta ,że to jest po prostu przykre , musisz mieć tak ciężko w życiu , tak bardzo ci brakuje akceptacji i zrozumienia że zrobisz wszystko tylko po to by ktoś Cie zauważyła i zamienił zdanie , widac to po twoich bardzo chamskim zachowaniu i po foto .... gdybyś była inteligenta to czytała byś siebie jak otwarta książkę tak jak robi to większość facetów , od razu widać ze jesteś nie dowartościowana a każdy facet z którym byś była ,bardzo zle by sie z Tobą czuł , bo bys go krytykowała i wykorzystywała żeby sie dowartościować i podbudować swoje ego i to była przyczyna twojego ostatniego nieudanego związku , wiec widać jak na dłoni jakim jesteś człowiekiem :) prosta sprawa :P

Popatrz najpierw jak sam oceniasz, ja nikogo nie oceniałam. Wyrażałam tylko swoje zdanie. Nie wiem czy masz kategorię inwalidzką ale chyba tak jest bo nie zauważyłeś że nie mam zdjęć lansujących moje szczególne walory. Jesteś tak pewny siebie że zapadasz się w swoją zajebistość,W ani jednej wypowiedzi nie starałam sie pokazać jaka jestem super ale tego nie zauwżyłe. Przepraszam nie chciałeś zobaczć...chciałeś mi dokopć za wszelką cenę
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Darek to cud ze cię jeszcze na czarna liste jak mnie nie wywaliła nawet nie wiem za co ale lepiej nie wnikać

Za żywota
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ktoś musi skoro ty nie wiesz. A najlepsze dla cb byłoby odcięcie od netu.


Oj nie.

Ale korzystając z tego że są z nami samice alfa: czy piszą do Was panowie po północy, czekając aż im się odnowi limit na wiadomości czy może więcej jest takich którzy inwestują w pakiet gwiazdy i piszą non stop?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.