Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

amarettoUK
amarettoUK
  8 stycznia 2017

Joker chyba pójdę Twoim śladem:) Miłej nocki wszystkim:)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieca część tego posta wyraziła częściowo czego oczekują, ale nie..


Nie jest dobrze. Przeczytaj co sama napisałaś. Chyba zamiast posta powinno być wątku albo forum. Częściowo? To czego oczekujesz całościowo? Zakładając że jesteś z innego worka.

Czyli nie z tego co Wisienka, która oczekuje że spotka ją młody bóg.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt. Jutro do pracy. Dobranoc wszystkim

Wzajemnie :)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

[quote=jestdobrze1994]

nigdy tego publicznie nie przyznasz bo to temat tabu ... mydlić oczy mozesz ale tylko sobie ,, zaraz napiszesz ze jestes wyjątkowa tak juz to widzę ,,, to jest logiczne jesteś tak zapatrzona w siebie i tyle temu poswiecasz czasu ze go nie masz na planowanie przyszłości i liczysz na faceta :P

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedna z kobiet uważa "jestdobrze1994: wrzucanie do jednej paczki wszystkich kobiet jak twórca posta jest obleśne ..za to inna WisienkaNaTorcie: Do jednego wora wkładam wszystkich podobnych z gęby do. Ale to przecież logiczne:):):)

A jednak nie...czy wszystkie kobiety muszą myśleć tak samo?? Robimy tak samo jak Wy Panowied83dde0c.Jeśli nie dostrzegacie tej ironii to już nie wiem jak do was dotrzeć, nawet już nie próbuję. nie wiem jak reszta dziewczyn ale ja już nie pozwalam sobie "pluć w twarz"
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: [quote=jestdobrze1994] nigdy tego publicznie nie przyznasz bo to temat tabu ... mydlić oczy mozesz ale tylko sobie ,, zaraz napiszesz ze jestes wyjątkowa tak juz to widzę ,,, to jest logiczne jesteś tak zapatrzona w siebie i tyle temu poswiecasz czasu ze go nie masz na planowanie przyszłości i liczysz na faceta :P

d83ddc4f tak bardzo mnie znasz że to wszystko przewidziałeś. Wróżbita Darekd83dde02
CuteNinja
CuteNinja
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko przewidziałeś

Kolejny Nostradamus :D
Wychodzę, walczcie beze mnie, dobranoc! d83ddc0d
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: wszystko przewidziałeś Kolejny Nostradamus :D Wychodzę, walczcie beze mnie, dobranoc!

To jest Demon, tylko demony wiedzą takie rzeczyd83dde09ave satan.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja oczekuję od faceta, by wyglądał jak facet a nie jak pół pisssssdy zza krzaka.

"siostro" celnośc twoich wypowiedzi jest powalająca, Jaga jestem pod wrażeniem

na podsumowanie jakże wnikliwej analizy tych wstrętnych bab, które tak gnębią bidnych, wielce szanownych samców
wrzucam coś ku pokrzepienie serc boyów-gierojów, chociaż niektórzy co nieco odbili od pionu żeby błysnąc, ale o tym przy okazji

panowie to dla was
https://www.youtube.com/watch?v=BPq5VC0-vnk
dziękuję za uwagę

Lodzia odsuń się od kufla, to nie dla ciebie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wychodzę, walczcie beze mnie, dobranoc!

Też miałem już iść. Ale przynajmniej zaśniemy jednocześnie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: SzczeryJakZloto


Aż tak bardzo Ci zaszłam Ci za skórę że wylewasz swoje niepowodzenie na moich zdjęciach?? Nigdy nie sięgniesz sufitu gdy będziesz podłogad83ddc46. Twoja krytyka napawa mnie radościąd83dde02
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: SzczeryJakZloto: SzczeryJakZloto Aż tak bardzo Ci zaszłam Ci za skórę że wylewasz swoje niepowodzenie na moich zdjęciach?? Nigdy nie sięgniesz sufitu gdy będziesz podłoga. Twoja krytyka napawa mnie radością


dalej walczycie ?? :D jak tak dalej pójdzie to się w sobie zakochacie :D
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: SzczeryJakZloto: SzczeryJakZloto Aż tak bardzo Ci zaszłam Ci za skórę że wylewasz swoje niepowodzenie na moich zdjęciach?? Nigdy nie sięgniesz sufitu gdy będziesz podłoga. Twoja krytyka napawa mnie radościądalej walczycie ?? :D jak tak dalej pójdzie to się w sobie zakochacie :D

Szczerze? Wolę umrzećd83dde02
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dalej walczycie ?? :D jak tak dalej pójdzie to się w sobie zakochacie :D Szczerze? Wolę umrzeć

no czemu czasem serce z rozumem się nie dogaduje :D
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: dalej walczycie ?? :D jak tak dalej pójdzie to się w sobie zakochacie :D Szczerze? Wolę umrzeć no czemu czasem serce z rozumem się nie dogaduje :D

Typek jedzie po moim wyglądzie komentując moje zdjęcie więc.... bez komentarza. Poniżej krytykid83dde12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.