Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

A ty czytaj ze zrozumieniem. Chociaz trudno tego oczekiwac od kobiety twojego pokroju.

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: za modą można być 20 lat wstecz :) trzeba brać to pod uwagę :)


Zgadzam się. Pan krzaczaste brwi sam wygląda jak wyjęty z PRLowskiej komedii Barei. Więc to całkiem możliwe, ze nie wie do czego stworzono zerówki. d83dde0c
GRADEK83
GRADEK83
  8 stycznia 2017
praksyda
praksyda: Emocje na forum jak na jagodach

Na jagodach można złapać kleszcza lepiej na ryby tam przynajmniej jest branie :D

Nie myślałem że chłopakom tak łatwo pójdzie manipulacja kobietami tym tematem jestem z nich dumny :ziober2:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017

Mam krzaczaste brwi. Z takimi się urodziłem, no może troszkę później wyrosły. Nie doklejam sobie czegoś czego mi brakuje w swojej osobie.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam krzaczaste brwi.


A ona ma zerówki i się od niej odpierdziel.
Tajra
Tajra
  8 stycznia 2017

hahhaha to lepsze jak kabaret :) Na pulsie jest dobry film "Regulamin zabijania" Co wy na to? d83dde02

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Zgadzam się. Pan krzaczaste brwi sam wygląda jak wyjęty z PRLowskiej komedii Barei. Więc to całkiem możliwe, ze nie wie do czego stworzono zerówki.


Wiem że lubisz łysych, już o tym wspominałaś.

Zerówki to środek oszustek aby udawać okularnicę.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017

Wiecie jaki jest wasz problem? Nie potraficie przyjąć mojego zdania, o akceptacji nie wspomnę. Od tego się wszystko zaczęło . pozdrawiam

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A TY co robisz? Popatrz na swój avek. Mięśnie i nic poza. ale fakt pokazujesz kim jesteś


no ale na pewne rzeczy trzeba ciężko pracować ,nikt mi w niczym w życiu nie pomagał wiec sądzę ze mój profil myślenia jest dobry ,sprawdził sie na temat zorganizowania życia ,spraw bytowych i wszystkich spraw na które mam wpływ , wiec uważam ze wypowiedzi które tu udzielam sa wyrazem moich myśli i światopoglądu który ze tak się wyrażę w przenośni,- poprzez owoce - jest dobrym profilem myślenia tylko niestety nie mam wpływu na myślenie kobiet , i pozostaje mi tylko szukać , ale tez nie chce być z dziewczyną pierwszą lepszą z którą na dłuższy czas będę rozczarowany intelektualnie , bo nie czarujmy sie uroda przeminie a zostanie tylko blask w oczach i wnętrze 2giego człowieka ...
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Z zerowkami sie urodzila, tak jak z iq dązącym do zera. Widac, ze postrzega swiat przez pryzmat swojej d.py, a moze to przez te okulary...

GRADEK83
GRADEK83
  8 stycznia 2017

Wiosenka jest oki pewnie i tak fejczur tamta w oksach to jakaś gówniara olej to Szczery :D

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994: A TY co robisz? Popatrz na swój avek. Mięśnie i nic poza. ale fakt pokazujesz kim jesteś no ale na pewne rzeczy trzeba ciężko pracować ,nikt mi w niczym w życiu nie pomagał wiec sądzę ze mój profil myślenia jest dobry ,sprawdził sie na temat zorganizowania życia ,spraw bytowych i wszystkich spraw na które mam wpływ , wiec uważam ze wypowiedzi które tu udzielam sa wyrazem moich myśli i światopoglądu który ze tak się wyrażę w przenośni,- poprzez owoce - jest dobrym profilem myślenia tylko niestety nie mam wpływu na myślenie kobiet , i pozostaje mi tylko szukać , ale tez nie chce być z dziewczyną pierwszą lepszą z którą na dłuższy czas będę rozczarowany intelektualnie , bo nie czarujmy sie uroda przeminie a zostanie tylko blask w oczach i wnętrze 2giego człowieka ...

Też mi nikt nie pomagał, wszyscy traktowali mnie z "buta" . Czy z tego powodu zakladam tematy na forum? NIE
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem że lubisz łysych, już o tym wspominałaś.Zerówki to środek oszustek aby udawać okularnicę


Ty jesteś tak głupi jak twój image.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
BartekI987
BartekI987: Z zerowkami sie urodzila, tak jak z iq dązącym do zera. Widac, ze postrzega swiat przez pryzmat swojej d.py, a moze to przez te okulary...


nie wiem czy wiesz ale opuściłeś progi totalnego braku kultury...przykre
GRADEK83
GRADEK83
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ty jesteś tak głupi jak twój image.

Oj dajcie już spokój nie róbcie sobie przykrości bo zaraz jakiś moderator uzna że temat zszedł na psy i zamknie tą szopkę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.