Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Typek jedzie po moim wyglądzie komentując moje zdjęcie więc.... bez komentarza. Poniżej krytyki

czasem niektórzy są wielkimi desperatami : D
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

Dziękuję że wszyscy tak licznie się udzielili w temacie ,niezależnie od stanowiska myślę że każda inteligentna osoba wyniesie z tego wiele wartościowych i cennych wniosków na przyszłość a być może i też na nowo zweryfikuje swoje poglądy na temat facetów :) przyznam że liczyłem na bardziej merytoryczne zaangażowanie popartymi logicznymi argumentami ze strony kobiet ,lub przynajmniej dopuścicie do głosu wasz wewnętrzny głos inteligencji emocjonalnej ... ale przyznam że pośród behawioralnego ujadania rozgoryczonych życiowymi porażkami kobiet , pojawiło się parę perełek mówiących z sensem i do rzeczy :) a dla tych zatwardziałych i zgorzkniałych mam nadzieje że był to dobry bodziec który poruszy je do głębszego przemyślenia swoich poglądów i pobudzi obszary osobowości do tej pory dla nich nieznane :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Typek jedzie po moim wyglądzie komentując moje zdjęcie więc.... bez komentarza. Poniżej krytyki czasem niektórzy są wielkimi desperatami : D

przepraszam za pomyłkę
Kryzys wieku średniego, brak osiągnięć w życiu, chęć dowartościowania się...staram się zrozumiećd83ddc17
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo Ci zaszłam Ci za skórę że wylewasz swoje niepowodzenie na moich zdjęciach?? Nigdy nie sięgniesz sufitu gdy będziesz podłoga. Twoja krytyka napawa mnie radością


Uspokój nerwy i przestań CiĆkać :) Nie czytanie tego co samemu się napisze to brak szacunku dla swoich czytelników. Robisz to już po raz drugi dziś.

Konto usunięte
Konto usunięte: Aż tak bardzo Ci zaszłam Ci za skórę że wylewasz swoje niepowodzenie na moich zdjęciach?? Nigdy nie sięgniesz sufitu gdy będziesz podłoga. Twoja krytyka napawa mnie radością


Dzieciaku, jakie niepowodzenie? Przecież ja Ciebie nawet nie podrywałem. Zauważyłem że nosisz okulary zerówki dla lansu i tyle.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieciaku, jakie niepowodzenie? Przecież ja Ciebie nawet nie podrywałem. Zauważyłem że nosisz okulary zerówki dla lansu i tyle.

co to za różnica czy dla fejmu czy nie ?? :P
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem że nosisz okulary zerówki dla lansu i tyle.


NO I CO Z TEGO? Po to nosi się zerówki - dla OZDOBY. Okulary traktuje się czasami jak biżuterię. I to cię tak boli MOCNO, że dziewczyna założyła okulary dla OZDOBY? Nie masz się do czego przyczepić?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: bardzo Ci zaszłam Ci za skórę że wylewasz swoje niepowodzenie na moich zdjęciach?? Nigdy nie sięgniesz sufitu gdy będziesz podłoga. Twoja krytyka napawa mnie radością Uspokój nerwy i przestań CiĆkać :) Nie czytanie tego co samemu się napisze to brak szacunku dla swoich czytelników. Robisz to już po raz drugi dziś.jestdobrze1994: Aż tak bardzo Ci zaszłam Ci za skórę że wylewasz swoje niepowodzenie na moich zdjęciach?? Nigdy nie sięgniesz sufitu gdy będziesz podłoga. Twoja krytyka napawa mnie radością Dzieciaku, jakie niepowodzenie? Przecież ja Ciebie nawet nie podrywałem. Zauważyłem że nosisz okulary zerówki dla lansu i tyle.

No i oceniasz po okładced83dde09.Niepowodzenie życiowe zapewne
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za różnica czy dla fejmu czy nie ?? :P


No stary to teraz pojechałeś! Jest różnica gdy ktoś nosi okulary bo musi, jest ślepy jak kret a tym kto nosi dla zabawy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: XXXjokerFaceXXX: co to za różnica czy dla fejmu czy nie ?? :P No stary to teraz pojechałeś! Jest różnica gdy ktoś nosi okulary bo musi, jest ślepy jak kret a tym kto nosi dla zabawy.

Gdybyś miał grosz kultury to byś o to zapytał. Mama nie nauczyła Pana kultury to nikt nie nauczyd83dde0f
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Typek jedzie po moim wyglądzie komentując moje zdjęcie więc.... bez komentarza. Poniżej krytyki


Ty dalej swoje , zadałem Ci proste pytanie na temat przyszłości i planów i jakie masz na tej drodze sukcesy ?
nie odp . a brak ... często tez jest odpowiedzią .

a kobiety o twoim profilu lalki bez obrazy ale nie miały większych ambicji niz być utrzymankami faceta ,argumentując to tym ze skoro tyle pracy włożyły w dupę,cycki,tipsy,linię,cerę , wiadomo ze nie miały czasu na zajęcie się swoją karierą zawodową i jedynym ich atutem jest to ze wyglądają i uważają ze nie muszą mieć bogatego wnętrza bo żyją w przekonaniu ze wygląd to wszystko co potrzebują ... ale to juz nie te czasy :) oczywiście zanegujesz to bo innego wyjścia nie masz bo to fundament Twojej osobowości :)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  8 stycznia 2017

Tymi okularami probują dodac sobie inteligencji.

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

bo chce poprzez okulary chociaż trochę wyglądać na inteligentną ... walczymy z tym czego się boimy :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994: Typek jedzie po moim wyglądzie komentując moje zdjęcie więc.... bez komentarza. Poniżej krytyki Ty dalej swoje , zadałem Ci proste pytanie na temat przyszłości i planów i jakie masz na tej drodze sukcesy ? nie odp . a brak ... często tez jest odpowiedzią . a kobiety o twoim profilu lalki bez obrazy ale nie miały większych ambicji niz być utrzymankami faceta ,argumentując to tym ze skoro tyle pracy włożyły w dupę,cycki,tipsy,linię,cerę , wiadomo ze nie miały czasu na zajęcie się swoją karierą zawodową i jedynym ich atutem jest to ze wyglądają i uważają ze nie muszą mieć bogatego wnętrza bo żyją w przekonaniu ze wygląd to wszystko co potrzebują ... ale to juz nie te czasy :) oczywiście zanegujesz to bo innego wyjścia nie masz bo to fundament Twojej osobowości :)

Ale ja nie wylewam żali ze przez faceta mam problemy finansowe i ciężko pracuję na każdy pieniążek
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017

jestdobrze1994 4 minuty temu
Mama nie nauczyła Pana kultury to nikt nie nauczyd83dde0f
i tak jak było powiedziane na początku ze pod koniec gdy stracą argumenty to wejdą na temat matek , jakie wy jesteście przewidywalne :D

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Nie masz się do czego przyczepić?


No nie mam. Fajna, ładna dziewczyna ale lansiara. A to jest wada jak i wywyższanie się ponad innych. Ale wystarczy zmienić punkt widzenia i najdoskonalszy sufit stać może się podłogą.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.