Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  9 stycznia 2017
Pjotrek
Pjotrek: ochłoń tam jeden z drugiem samce alfa


jesteś stronniczy :) zauważ że kobiety też obrażały :) jak zwracać uwagę to na wszystko :P
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: GRADEK83: Darek to cud ze cię jeszcze na czarna liste jak mnie nie wywaliła nawet nie wiem za co ale lepiej nie wnikać Za żywota

Nie odbiegaj od tematu bo to brak argumentów
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pjotrek: ochłoń tam jeden z drugiem samce alfa jesteś stronniczy :) zauważ że kobiety też obrażały :) jak zwracać uwagę to na wszystko :P

Obrażały bo były obrazane
GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Za żywota

A już myślałem że ci krzywdę jakąś wyrządziłem kamień z serca. Nie mam żalu szanuję twoją niepoczytalną decyzję :P
GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odbiegaj od tematu bo to brak argumentów

Przypominasz mi taką jedną Martę która kochała się w Sowie Marcinie eh wspominy :ziober2:
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Za żywota A już myślałem że ci krzywdę jakąś wyrządziłem kamień z serca. Nie mam żalu szanuję twoją niepoczytalną decyzję :P

Niepoczytalność jest zaraźliwa więc chciałam się odciąćd83dde04
Petyhorc
Petyhorc
  9 stycznia 2017

Kto by tam przejmował się babami i ich gierkami.

GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niepoczytalność jest zaraźliwa więc chciałam się odciąć

A więc zrobiłaś to dla mojego dobra więc nie zostaje mi nic więcej jak tylko podziękować... takie poświecenie dla drugiej osoby jakie to miłe d83dde01 Wzruszyłem się d83dde02
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  9 stycznia 2017

sztuka szybkiego oceniania jest bardzo cenną zaletą ,pozwalająca zaoszczędzić sporo czasu i uniknąć sporo nieprzyjemnych sytuacji i rozczarowań , wiem ze sama siebie nie będziesz krytykować bo kłóci się to z Twoim wewnętrznym Ja które jest podstawą Twojej osobowości ,a po którym naruszeniu jego rozsypała byś się emocjonalnie i straciła sens wszystkiego... za parę lat zobaczysz jaka to przydatna umiejętność lub sama zapragniesz ją posiadać . Widzę że bardzo Cie ciekawi skąd tyle o tobie wiem i o innych nie znając ich ,a opierając sie tylko po profilu i wypowiedziach , po pierwsze parę lat rekrutacji pracowników , oczywiscie metodą prób i błędów ,do oczekiwanego rezultatu oczywiscie potrzeba czasu .... ale do wyuczenia się ,no i oczywiscie psychologia społeczna , a tak jak z koleżanką sugerujesz ,ezoteryka czy jakiś tam wróżbita :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypominasz mi taką jedną Martę która kochała się w Sowie Marcinie eh wspominy


Troszkę podobna wizualnie z grubsza. Nikomu nie ujmując. Ale od kiedy nie ma Marty jest dużo nowych osób. Zauważyłeś?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Niepoczytalność jest zaraźliwa więc chciałam się odciąć A więc zrobiłaś to dla mojego dobra więc nie zostaje mi nic więcej jak tylko podziękować... takie poświecenie dla drugiej osoby jakie to miłe Wzruszyłem się

Masz chusteczkid83dde04
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłeś?


Zacytuję bezczelnie sam siebie.

Chodzi o to że nie ma wiecznie tamtych kłótni i mogą się przebić nowe osoby. Nie to żebyśmy Marty nie lubieli wręcz przeciwnie. Po prostu było jej wszędzie pełno.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Petyhorc
Petyhorc
  9 stycznia 2017


Coś mi ten temat przypomina.
GRADEK83
GRADEK83
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Marty jest dużo nowych osób. Zauważyłeś?

Czasem boje się że te nowe osoby to Marta w wielu obliczach :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz chusteczki

Mam katar walają się dookoła a co chcesz jakąś ? jeśli kataru się nie boisz wybieraj co suchszą :P żart :D
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  9 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Obrażały bo były obrazane

nie mówię , że nie ale on jest moderatorem musi stać na neutralnym gruncie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.