LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

NeverMind1910
NeverMind1910
  1 czerwca 2009
Radomatu11
Radomatu11: Podobno Leonardo jest fanem Hernanesa o ktorym bylo glosno rok temu. Mam nadzieje ze wreszcie odejdzie spowalniacz.

Hernanes jest na celowniku Romy.

Konto usunięte
Konto usunięte: No i Florentino Perez został oficjalnie prezesem Realu Madryt. Okienko transferowe czas zacząć

Pierwszy będzie Xabi Alonso.

LeonGrande
LeonGrande: sadze ze kupi jeszcze z 2 brazylijczykow...

I tak już ich w Milanie jest zbyt wielu.

Radomatu11
Radomatu11: Beckham ju zpowiedzial ze przemysli transfer do Realu.Juz mu sie znudzilo w Milanie? ALe niech idzie.Milan teraz bedzie inny i go nie potrzebuje. Ogolnie to dla mnie nie ma roznicy czy Milan bedzie brazylijski czy inny aby tylko wygral LM.

Beckham do Realu się nie nadaje. Ani ze względu marketingowego ani sportowego. Zresztą Perez chce odmładzać zespół.

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno już w tym tygodniu Kaka ma być piłkarzem Realu

Nie za szybko? Myślę, że głos w tej sprawie będzie miał Leonardo. Zresztą Milan w tym momencie nie ma jego następcy. Chyba, że szykują na tą pozycje Ronaldinho. Kto wie, może Brazylijczyk rodaka nakłoni do pracy. Z drugiej strony nie cenie sobie warsztatu trenerskiego z Brazylii.

LeonGrande
LeonGrande: Czyli zapewne sciagniecie najgorszych Waszych pilkarzy poprzedniego sezonu Czy sie myle ? Znajac Ciebie nie podalbys nazwisk wyrozniajacych sie graczy

U masz mnie ! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Śniło mi się, że Ribery za 66mln do Realu przeszedł

Nikt nie zapłaci tyle za Riberiego.. Niech następny sezon gra w Bayernie, a później odejdzie za grosze. Bayern lubi tak się pozbywać piłkarzy.

LeonGrande
LeonGrande: No to bedzie teraz w Chelsea dom starcow

Nie sądzę. Wątpię aby Schevczenko został w Chelsea nawet przy okazji przyjścia Carlo. W końcu nie miał siły przebicia w Milanie. A Chelsea gra jednym napastnikiem.
Myślę, że Carlo nie zabierze ze sobą żadnego piłkarza Milanu.

Jak donosi "Corriere dello Sport" Brazylijczyk chce sprowadzić do Mediolanu Emmanuela Adebayora z Arsenalu Londyn i Michaela Essiena z Chelsea Londyn.

Jak zwykle brukowiec sypie nazwiskami z kosmosu. Żaden z tych zawodników nie zamieni wyższej pensji i lepszego klubu na Milan. Finansowo również ich nie przebije.

Szkoda, że swego czasu Didier nie ściągnął Adebayora do Juventusu.. A miał taki zamiar :and: .
Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ancelotti zgodnie z przewidywaniami w Chelsea .

To jest największy błąd jaki Abramowicz popełnił w swoim piłkarskim życiu, przecież Carlo to słaby trener, który mając świetnych piłkarzy w Milanie tak naprawdę nic wielkiego z nimi nie osiągnął, oczywiście nie zapominam o triumfie w LM ale jeżeli trener opiera swoją grę na starcach i stawia na Dide a w rezerwie na Kalaca a więc bramkarza jednego gorszego od drugiego, i nie chce innych to nie wróże sukcesu The Blues:and:
Poza tym czy Ancelotti umie w ogóle porozumiewać się po angielsku:woot:
Pewnie będzie chciał Szewe z powrotem ściągnąć do Londynu:lol2:

P.S Dobrze że temat został podwieszony:tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: który mając świetnych piłkarzy w Milanie tak naprawdę nic wielkiego z nimi nie osiągnął

Miał już tych samych piłkarzy kilka lat. A jedyną świeża krwią byli Pato i Flamini, który do końca się nie sprawdził. Ciężko go oceniać, przez pryzmat nikłych wzmocnień. Miał on w kadrze piłkarzy na dorobku, którzy zbytnio nie kwapili się do sukcesów. Zupełnie zlekceważyli Puchar UEFA. Nie jest to więc wyłącznie jego wina. Trenerem wyśmienitym nigdy nie był, jednak na szacunek zasługuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: opiera swoją grę na starcach

Trener nie jest managerem, on nie odpowiada za zakupy. Budował drużynę na piłkarzach, których miał. Pas został zaciśnięty i Milan kupował skromnie. Jedynymi znaczącymi się wzmocnieniami byli Ronaldinho, Flamini i Shevczenko. W moim odczuciu każdy mimo bajońskiego kontraktu nie wypalił.

Konto usunięte
Konto usunięte: stawia na Dide a w rezerwie na Kalaca a więc bramkarza jednego gorszego od drugiego

Dida jest w rozsypce i katastrofalnej formie. Kalac na obecną chwilę jest bramkarzem lepszym. A najlepiej o tym wie trener i trener bramkarzy z którym się konsultuję. Nie jest to kaprys trenera, lecz obiektywna ocena sytuacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym czy Ancelotti umie w ogóle porozumiewać się po angielsku

Skoro podjął się pracy to z pewnością zna język, lub będzie miał do dyspozycji tłumacza.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie będzie chciał Szewe z powrotem ściągnąć do Londynu

Z pewnością po tym, jak Scheva nic nie grał w Milanie i oglądał go na co dzień.

Myślę, że my zwykli kibice nie powinniśmy oceniać trenerów. Jesteśmy na to zbyt "mali". Nie mamy wiedzy o treningach, zaangażowaniu zawodników i ich relacjach.

Cel minimalny Milan wykonał. A był to awans do LM. Niestety o negatywnej ocenie pracy świadczy klęska w Pucharze UEFA.
Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dida jest w rozsypce i katastrofalnej formie. Kalac na obecną chwilę jest bramkarzem lepszym. A najlepiej o tym wie trener i trener bramkarzy z którym się konsultuję. Nie jest to kaprys trenera, lecz obiektywna ocena sytuacji.

Dida od kilku lat jest w rozsypce więc czemu nowego bramkarza nie próbował sprowadzić?:woot: Berlusconi na pewno kase by dał...

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro podjął się pracy to z pewnością zna język, lub będzie miał do dyspozycji tłumacza.

Capello obejmując reprezentacje Anglii nie bardzo znał język...
Gutek909
Gutek909
  1 czerwca 2009

no i Manuel Pellegrini prawdopodobnie terenerem Realu :ninja:

Gutek909
Gutek909
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: terenerem

trenerem*
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak już ich w Milanie jest zbyt wielu.

Plus jescze Bruno na bramke - nastepca Didy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że Carlo nie zabierze ze sobą żadnego piłkarza Milanu.

Glosno jest o tym ze z checia zabralby Pirlo :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak donosi "Corriere dello Sport" Brazylijczyk chce sprowadzić do Mediolanu Emmanuela Adebayora z Arsenalu Londyn i Michaela Essiena z Chelsea Londyn.

Czekam z niecierpliwoscia na transfery.... potrzeba ich i tyle
Mysle ze zacznie sie przebudowa, kregoslupem bedzie Kaka
i pod niego ma byc budowany nowy Milan

Konto usunięte
Konto usunięte: Carlo to słaby trener, który mając świetnych piłkarzy w Milanie tak naprawdę nic wielkiego z nimi nie osiągnął, oczywiście nie zapominam o triumfie w LM

2 razy wygral LM i jeden final
na 8 lat pracy to malo ?
:) nie sadze
podaj mi kogos kto przez 8 lat tyle osiagnal w Eurpie :woot:
chwilowo nie pamietam, mozliwe ze byli ale nieliczni
co innego na swoim podwroku, tutaj jestem rozczarowany
ale szacunek sie nalezy dla Carlo :) byly i wzloty byly i upadki

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym czy Ancelotti umie w ogóle porozumiewać się po angielsku

Ostatnio uczyl sie pilnie angielskiego dlatego sugerowanu juz duzo wczesniej ze odejdzie po sezonie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Cel minimalny Milan wykonał. A był to awans do LM. Niestety o negatywnej ocenie pracy świadczy klęska w Pucharze UEFA.

Podsumowujac sezon beznadziejny....
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i Manuel Pellegrini


Gdzie czytalem ze mowia o nim.... drugi Wenger :ziober2:

nie wiem czy to chodzi o wyglad czy prace :ninja:
wooyteek
wooyteek
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ancelotti


ciekawi mnie jaki jeszcze sposób wymyśli Abramowicz na uzdrowienie Chelsea :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: no i Manuel Pellegrini prawdopodobnie terenerem Realu


im tam nic nie pomoże :mrgreen:
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Glosno jest o tym ze z checia zabralby Pirlo

Transfer według mnie nierealny. Widzisz rzadko kiedy Włoch odnajduje się w obcym kraju.

LeonGrande
LeonGrande: Mysle ze zacznie sie przebudowa, kregoslupem bedzie Kaka i pod niego ma byc budowany nowy Milan

Nie byłbym tego taki pewien. Kaka już zimą mógł zmienić otoczenie. Teraz będzie mu do tego bliżej. Bez wzmocnień Kaka z pewnością odejdzie.

LeonGrande
LeonGrande: Podsumowujac sezon beznadziejny....

Nie koniecznie. Końcówka sezonu była niezła. Przypomnij sobie jakie lanie dostawał Milan od Juventusu i w jakiej był formie. Na ten moment Carlo wyszedł obronną ręką. Niestety dla Milanu nie zdobył vice-mistrzostwa. Ale czy to tak naprawdę ma znaczenie?

LeonGrande
LeonGrande: Gdzie czytalem ze mowia o nim.... drugi Wenger

Ulubieńcem Pellegriniego jest Mati Fernandes. Może trafi on do Realu?
Gutek909
Gutek909
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: nie wiem czy to chodzi o wyglad czy prace

chyba bardziej o wygląd :P

Konto usunięte
Konto usunięte: im tam nic nie pomoże

zobaczymy :mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009

Pellegrini do Tarasiewicza jest podobny:lol2:

NeverMind1910
NeverMind1910
  1 czerwca 2009

Myślę, że Pellegrini to ciekawy trener. Sporo osiągnął z Villarealem. Klub w każdym sezonie należy do czołówki pomimo braku wielu gwiazd. Wyróżniającymi postaciami Żółtej Łodzi podwodnej byli Rossi, Fernandes i Cazorla.

Przyznam, że ciężko mi teraz znaleźć lepszego kandydata na trenera Realu. Jako kandydata dla Pellegriniego widziałbym Aragonesa, który zawiódł w Fener.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: podaj mi kogos kto przez 8 lat tyle osiagnal w Eurpie

Ottmar Hitzfeld - BVB, Bayern
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Transfer według mnie nierealny. Widzisz rzadko kiedy Włoch odnajduje się w obcym kraju


to akurat prawda, sadzilem ze Toni sie sprawdzi w Bayernie

albo Oddo... a tu lipa

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie byłbym tego taki pewien. Kaka już zimą mógł zmienić otoczenie. Teraz będzie mu do tego bliżej. Bez wzmocnień Kaka z pewnością odejdzie.

Oby to tylko byly ploty, Kaka nie moze odejsc... jezeli chcialby zostac legenda...
wierze ze tego nie zrobi choc rokowania coraz gorsze
i SerieA by stracilo gdyby odszedl

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie koniecznie. Końcówka sezonu była niezła. Przypomnij sobie jakie lanie dostawał Milan od Juventusu i w jakiej był formie. Na ten moment Carlo wyszedł obronną ręką. Niestety dla Milanu nie zdobył vice-mistrzostwa. Ale czy to tak naprawdę ma znaczenie?

Znaczenie dla kibicow maja trofea a prawda jest taka ze ich brak

Konto usunięte
Konto usunięte: Ulubieńcem Pellegriniego jest Mati Fernandes. Może trafi on do Realu?

No ale nie jest to nazwisko "marketingowe" a jak obaj wiemy Perez tylko takie wielbił i pewnie wielbi :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ottmar Hitzfeld - BVB, Bayern

Ale mi chodzilo w jednym klubie....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.