LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę? Świetny zawodnik, ale chyba znowu kasa wzięła górę, bo myślałem, że przejdzie do Livepoolu.


Nie koniecznie. Liverpool nie potrafił się dogadać z Aston Villą. A Barry był szykowany na następce Xabiego Alonso.

Konto usunięte
Konto usunięte: No to za darmo mogliby go pozyskać.

Pewnie, że tak. To świetny obrońca. Zupełnie nie rozumiem dlaczego Wenger ustawia go na prawym skrzydle.

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak swoja drogą ciekawe czy Dżeko i Grafite zostaną w drużynie Wilków na przyszły sezon

Grafite nie jest już takim łakomym kąskiem przez swój wiek. Dlatego uważam, że zostanie. Inna sprawa z Dżeko. Ma wiele ofert i prawdopodobnie odejdzie. Bardzo bym chciał, aby jego następcą został Lewandowski. Bądź trafił do Borussii. Zarówno on jak i Janczyk to przyszły atak naszej reprezentacji. Nie można pozwolić, aby Robert czekał tyle czas na wyjazd ile czeka Paweł Brożek czy czekał Irek Jeleń.

Konto usunięte
Konto usunięte: Młodzieniaszkiem już nie jest, więc warto stawiać jednak na młodych. Co pokazują młodzi piłkarze Juve.

Rywalizacja nikomu nie zaszkodzi. Ważne, aby w pierwszej jedenastce nie grali piłkarze pokoju Marchionniego :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że dałby sobie radę, bo dobrze by się wkomponował w to ustawienie. Jedynie mógłbym sobie nie radzić na początku z twardą obroną przeciwników, bo do atletów to on nie należy.

Jeżeli jesteś słabszy fizycznie, graj na jeden kontakt lub nie pozwól, aby przeciwnik cie dogonił :). Watpię jednak, aby zarząd zainwestował tak duże pieniądze w kolejny transfer. Chyba, że pozbędziemy się zawodników nie chcianych : Palladino, Oliveira, Zalayeta, Paolucci, Mirante, Almiron, Poulsen, Tiago.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jansen nie jest taki zły. Ale gra na lewej stronie, więc myślę, że nie jest potrzebny, bo ta strona jest dobrze obsadzona.

Tym bardziej mnie irytuję, że zarząd ciągle szuka zawodników na lewą stronę. Chociaż na dzień dzisiejszy Juventus posiada 3 piłkarzy zdolnych do gry na tą pozycję. Na prawej mamy.. dwóch niekompetentnych. Media łącza Juventus z Kolarovem i Pandievem z Lazio.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja się pytam z jakiej paki nic nie wiem, że ten temat jest podwieszony

Prosta dedukcja. Zrobił to Krzychu, lub któryś z FP

Konto usunięte
Konto usunięte: wszelkie skargi proszę kierować do modów, fp, ft lub autora tematu.

To ja muszę skarżyć, swoich rozumów nie macie? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: odpuść Karol :)

A najlepiej pisz na temat.
Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem mi szczerze po jakiego grzyba szukasz zwady? Ja zdaję sobie sprawę, że lubisz tworzyć offtopic. Ale rób to w innym temacie. Możesz zrobić dla mnie taką przysługę? Nie kryje tego, że za tobą nie przepadam. Ponieważ właśnie rozmywasz temat. Nie muszę być moderatorem, żeby reagować na to co się dzieje. A skoro wypowiadam się w tym temacie. To jest w pewnym sensie moja sprawa.. Więc skoro musisz to robić, znajdź sobie odpowiednio głupi temat. Nie będę analizował twoich postów. Sam je zobacz i pomyśl, co tak naprawdę wniosły do dyskusji. Koniec dyskusji na ten temat z twojej strony. Jeżeli będziesz tak miły

Jeżeli tak Cie drażni to co piszę to czemu Cie akurat drażni w tym temacie, przecież to nie Twój temat:woot:
Poza tym skoro jesteś takim stróżem prawa to moje pisanie bezsensowne powinno Cie wszędzie denerwować a nie tylko w tym temacie...
A zresztą...

Konto usunięte
Konto usunięte: odpuść Karol :)

OK
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 czerwca 2009

Ze Roberto opuszcza Bayern :smutny:

wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009

ja chciałem tylko przypomnieć, że odbieganie od tematu nie jest złamaniem regulaminu, a prowokowanie do kłótni i dążenie do rozwalania atmosfery na forum już tak.
forum sport jest częścią portalu Fotka i obowiązują na nim zasady ustalane przez właścicieli tego portalu, a nie zasady które jakiś user chce sprowadzać rodem z innych forum internetowych.
dlatego jeżeli ktokolwiek ma jakieś zastrzeżenia proszę kierować skargi do organów ścigania na tym portalu, a nie powodować kłótnie na forum, które niszczą dobrą atmosferę na nim panującą.

jeżeli komuś klimat na tym forum się nie podoba proponuję znaleźć inne fora, bardziej rygorystyczne :)

na przyszłość radzę nie zapominać, że to tylko Fotka :)
nie żadna sportowa witryna internetowa.

aha i żeby nie być posądzonym o off topa
to śpieszę donieść, iż Kaka już jedną nogą w Realu.

I dobrze :)
Real na tym zbytnio nie zyska :)
a Milan na pewno nie straci :)

pozdrawiam ja dziecko fotki vel wooyteek.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to śpieszę donieść, iż Kaka już jedną nogą w Realu. I dobrze :) Real na tym zbytnio nie zyska :) a Milan na pewno nie straci :)

Źródło - Radio "Cadena Ser" :ziober2:

Kaka zostanie w Milanie tak jak i Ribery w Bayernie - o ;]
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli tak Cie drażni to co piszę to czemu Cie akurat drażni w tym temacie, przecież to nie Twój temat Poza tym skoro jesteś takim stróżem prawa to moje pisanie bezsensowne powinno Cie wszędzie denerwować a nie tylko w tym temacie... A zresztą...


Bo ostatnio wyłącznie w nim piszę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ze Roberto opuszcza Bayern

To było do przewidzenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: a prowokowanie do kłótni i dążenie do rozwalania atmosfery na forum już tak.

Czy kogoś sprowokowałem? Nie . Czy kogoś upomniałem? Tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego jeżeli ktokolwiek ma jakieś zastrzeżenia proszę kierować skargi do organów ścigania na tym portalu, a nie powodować kłótnie na forum, które niszczą dobrą atmosferę na nim panującą.

Jeżeli dobra atmosfera ma się przejawiać na rozmowie dwóch osób na odrębny temat. To masz rację. Panują tutaj znakomite relację.

Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli komuś klimat na tym forum się nie podoba proponuję znaleźć inne fora, bardziej rygorystyczne :)

Nie lubię jak ktoś nie nazywa rzeczy po imieniu, tylko snuje aluzję. Uważam, że tacy ludzie nie mają jąder. ( Bez obrazy )
Wiele ludzi uważa, że "Mówienie prosto z mostu" to wada. W dzisiejszych czasach rzeczywiście może to tak być postrzegany. Jednak ja szanuję tą cechę najbardziej.

Konto usunięte
Konto usunięte: na przyszłość radzę nie zapominać, że to tylko Fotka :) nie żadna sportowa witryna internetowa.

Owszem to Fotka A dział o pupie Maryni nazywa się Hyde Park.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kaka zostanie w Milanie tak jak i Ribery w Bayernie - o ;]

A Ribery w następnym sezonie zostanie sprzedany za marne 20 mln euro. Za rozsądna kwotę Ricardo opuści Milan. Zresztą w ostatnim czasie Kaka nie ma tak dużego wpływu na grę Milanu. Powiedziałbym, że Seedorf grał lepiej.

Co do tematu. Daum nowym trenerem Fener. Przygoda Aragonesa była kompletnie nie udana. Nie zdziwiłbym się, jakby Turcy pozbyli się również Guizy.

Następcą Pellegriniego został Ernesto Valverde były szkoleniowiec Olimpiakosu.

Ballack przedłużył kontrakt z Chelsea będzie obowiązywał przez następny rok.

Jako ciekawostka. Wybrano jedenastkę rozgrywek LM.
Valdes - Bosingwa, Ferdinand, Chiellini, Cissokho - Xavi, Lampard, Iniesta - Ronaldo, Messi, Ribery

Zastanawiać może brak klasycznego napastnika. Zaskoczeniem jest obecność Valdesa.
Ciekawym zawodnikiem jest Cissokho. Kosztował grosze, przy okazji transferu z Setubal. Teraz jest wyceniany na .. 1 mln euro. Bardzo ciekawy piłkarz.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To było do przewidzenia.

No tak... Ale mimo wszystko szkoda - jeden z moich ulubionych piłkarzy :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ribery w następnym sezonie zostanie sprzedany za marne 20 mln euro.

Poprowadzi Bayern do zwycięstwa w LM i odechce mu się odchodzić :mrgreen:

Wracając do kwestii Gomeza - ZEA v. Niemcy 2:7 i cztery bramki Mario... Bramka na 7:2 :rock:
Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ronaldo

Luiz Nazario de Lima znalazł się w 11:woot:

Ciekawe wydaje się że Kaka odejdzie do tego realu ale podobno Abramowicz przebił ofertę, w sumie to już nie ten sam piłkarz co 2 lata temu...
PodwodnySpawacz
PodwodnySpawacz
  3 czerwca 2009

"Gwiazdor Milanu Kaka w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik Realu Madryt - poinformowała "Marca".Królewscy za brazylijskiego pomocnika zapłacą około 65 milionów euro. Sam Kaka podpisze z Realem pięcioletni kontrakt. Zawodnik ma zarabiać w Madrycie dziewięć milionów euro rocznie"

jeśli to prawda to teraz się milan pogrzebał i potrzebują ofensywy transferowej albo cudu i wysypu geniuszy z primavery...jak jeszcze zabraknie Pirlo to milan będzie średniakiem:zonk:
nie lubiłem milanu ale to zawsze był to klasowy przeciwnik nie to co inter...

smencik
smencik
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poinformowała "Marca"

:ziew:

Manchester United ma zamiar sprowadzić Huntelaara. Możliwe, że będzie on częścią zapłaty za C.Ronaldo :woot: Real szuka też napastnika. Priorytetami są Villa lub... Forlan :and:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja się pytam z jakiej paki nic nie wiem, że ten temat jest podwieszony


Czary mary :ninja:

a tak naprawde to zasluga pewnej pani FT

Konto usunięte
Konto usunięte: Kaka zostanie w Milanie

Dlatego denerwuja mnie ciagle wiadomosci ze cos podpisal ze juz jest pilkarzem Realu :ziew:
a on sobie pojechal na wakajce a przed odlotem powiedzial ze bedzie w nastepnym sezonie gral w Italii :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kaka nie ma tak dużego wpływu na grę Milanu. Powiedziałbym, że Seedorf grał lepiej.

To jakis zart chyba ?

Nie ma Kaki w druzynie i gra Milanu siada, to kregoslup

Konto usunięte
Konto usunięte: Ballack przedłużył kontrakt z Chelsea będzie obowiązywał przez następny rok.

Ballack najbardziej blyszczal ale w Leverkusen

teraz tylko sobie juz dorabia w Chelsea bo kto by go chcial...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiać może brak klasycznego napastnika. Zaskoczeniem jest obecność Valdesa

A mnie nie, to dzieku niemu zagrali w finale jak i wygrali ten final :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Gwiazdor Milanu Kaka w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik Realu Madryt - poinformowała "Marca".Królewscy za brazylijskiego pomocnika zapłacą około 65 milionów euro. Sam Kaka podpisze z Realem pięcioletni kontrakt. Zawodnik ma zarabiać w Madrycie dziewięć milionów euro rocznie"


Znowu te bzdury :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli to prawda to teraz się milan pogrzebał i potrzebują ofensywy transferowej albo cudu i wysypu geniuszy z primavery...jak jeszcze zabraknie Pirlo to milan będzie średniakiem

Z duzej literki piszemy Milan jako nazwa klubu
a co do tego czy sie pogrzebal ? swoja droga nie ma pilkarzy niezastapionych :)

ale narazie nic nie rokujmy dopoki nie beda to potwierdzone transfery
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Środowa "La Gazzetta dello Sport" informuje, że Josepo Guardiola, trener FC Barcelona, poprosił prezydenta tego klubu Joana Laportę o sprowadzenie do drużyny szwedzkiego napastnika Interu Mediolan Zlatana Ibrahimovica. Massimo Moratti, prezydent mistrza Włoch, stwierdził jednak, że nie zejdzie z ceną poniżej 70 milionów euro. Guardiola zaproponował więc, by oddać do Interu Samuela Eto'o i jeszcze dopłacić mediolańczykom 30 mln euro.


Czy on zwariował ? :wtf:
koraspl
koraspl
  3 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaskoczeniem jest obecność Valdesa.

Moze i jest to jakies zaskoczenie lecz trzeba powiedziec ze Valdes rozegral swoj najlepszy sezon w karierze i nie chodzi tu tylko o wygranie ligi,LM czy PK(w ktorym nie gral) ale o sama gre jej jakosc.Z przecietnego bramkarza w przyszlosci Valdes moze zrobic sie naprawde solidna postacia FCB .
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  3 czerwca 2009
Co do Ebue to przedluzyl kontrakt z Arsenalem w marcu.
Co do Kaki to wszystko wymyslaja hiszpanskie scierwa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.