LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawiódł mnie Poulsen. W Sevilli był jednym z najlepszych defensywnych pomocników świata, a w Juve przepadł. Zresztą w ogóle ostatnio coś nie było szczęścia do transferów środkowych pomocników, bo Thiago też zawiódł, a Almiron to już był totalny niewypał.


Mam nadzieję, że po sprzedaży tych trzech zawodników zgromadzimy 20 mln euro na porządny transfer. Marzy mi się Marek Hamsik z Napoli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Dopisał bym jeszcze Buffona do tej listy który stracił przecież pól sezonu przez kontuzje.

Z Buffonem to było inaczej. Odnowiła mu się kontuzja sprzed lat, kiedy bronił w zastępstwie Abiatti.

Konto usunięte
Konto usunięte: grał to dużo powiedziane.

A. Strzelił nawet bramkę.

Konto usunięte
Konto usunięte: on to nawet w kadrze teraz jest

Widocznie zasłużył :). Zresztą w kadrze też grał Tomcio "Palec" Lisowski.

Konto usunięte
Konto usunięte: i bardzo dobrze, może się odbuduje wreszcie.

Ale, czy w Larissie grał źle? Był jednym z lepszych piłkarzy. Nie rozumiem dlaczego nie przedłużył kontraktu. Chociaż, jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o .. pieniądze.

Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie szkoda, że to zawodnicy o w sumie podobnym stylu gry i jeden z nich musi się marnować na ławce.

Myślę, że w następnym sezonie nowy trener będzie korzystał z rotacji. I nie będzie się sugerował w wyborze sympatiami.
Tylko trener z "jajami" posadzi na ławce Del Piero czy Raula. Taki był Capello w Juventusie.
wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale, czy w Larissie grał źle? Był jednym z lepszych piłkarzy. Nie rozumiem dlaczego nie przedłużył kontraktu. Chociaż, jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o .. pieniądze.


w innym przypadku można by powiedzieć, że może mu klimat nie służył :lol2:
trudno się mu dziwić, że leci na kasę...
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Buffonem to było inaczej. Odnowiła mu się kontuzja sprzed lat, kiedy bronił w zastępstwie Abiatti.

Aha,a Tobie chodziło o kontuzje spowodowane złymi przygotowaniami Ranieriego?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że po sprzedaży tych trzech zawodników zgromadzimy 20 mln euro na porządny transfer. Marzy mi się Marek Hamsik z Napoli.

Hmm myślę, że za bardzo by się pokrywali z Diego no chyba, że grałby na skrzydle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że w następnym sezonie nowy trener będzie korzystał z rotacji. I nie będzie się sugerował w wyborze sympatiami. Tylko trener z "jajami" posadzi na ławce Del Piero czy Raula. Taki był Capello w Juventusie.

Mi by najbardziej pasował Prandelli, albo Spaletti. Chociaż Ferrara też może być, bo warto stawiać na młodych utalentowanych trenerów.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha,a Tobie chodziło o kontuzje spowodowane złymi przygotowaniami Ranieriego?

Dokładnie. Chociaż zbyt wielki wysiłek fizyczny z pewnością spotęgował możliwość doznania urazu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm myślę, że za bardzo by się pokrywali z Diego no chyba, że grałby na skrzydle.

Hamsik grałby za Diego z Marchisio.. To gracz bardziej zaangażowany w defensywę od Ribasa. Chociaż nie pogardziłbym dobrym skrzydłowym. W grę wchodziłby z pewnością Silva, Lavezzi czy Arda Turan. Jednak najbardziej chciałbym zobaczyc w Juventusie prawego obrońce z prawdziwego zdarzenia. Bo zarówno Zebina jak i Grygera nie prezentują wymaganego poziomu. Chciałbym Eboue albo Rafinhe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi by najbardziej pasował Prandelli

Mi również. Prandelli albo Gasparini. Prandelli fajnie ułożył grę Violi. Grają przyjemny dla oka futbol, zresztą Roma w poprzednim sezonie była okrzyknięta drużyną która najładniej gra w piłkę w Italii. Z pewnością obaj fachowcy nie mieliby trudności ze zmianą taktyki na 4-5-1

Według mnie wyglądać powinno to tak:


To skład obecny. Analizując kadrę dochodzimy do wniosku, że potrzebni są skrzydłowi oraz prawy obrońca.
Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: super a mówią, że się w Polsce trudno wypromować

Włoży koszulkę w spodenki i swoim nieprzeciętnym sprintem zostanie gwiazdą Bundesligi:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: wątpię by naraz obydwu puścili.

Dlatego zrobiłem ziobera bo wiem że to niemożliwe:jezyk2:
wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Włoży koszulkę w spodenki i swoim nieprzeciętnym sprintem zostanie gwiazdą Bundesligi


żebyś się jeszcze nie zdziwił :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego zrobiłem ziobera bo wiem że to niemożliwe


pomału zaczynam rozgryzać twoje emotikony :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: żebyś się jeszcze nie zdziwił

Zdziwiłbym się:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: pomału zaczynam rozgryzać twoje emotikony

Coś słabo Ci to idzie:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: wooyteek

Dilerujesz cały czas:and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009

The Citizens zaczynają ofensywę transferową. O dziwo ich pierwszy transfer mi zaimponował. Nie są to fajerwerki pierwszych stron bravo, ale.. Gareth Barry oficjalnie został zawodnikiem Manchesteru City. Kosztował 12 mln funtów. City wyprzedziło w pościgu o ten transfer Liverpool.

Przyznam się, że to bardzo przemyślany transfer. Barry to zawodnik uniwersalny z umiejętnościami przywódczymi. Stylem gry przypomina nieco Stevena Gerrarda ( Mój ulubieniec ). Z pewnością poukłada linię pomocy The Citiziens.

Konto usunięte
Konto usunięte: Freddie2007

Konto usunięte
Konto usunięte: wooyteek

Rozmowy nie związane z tematem w oknie prywatnym.
Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmowy nie związane z tematem w oknie prywatnym.

A jesteś modem? Kiedy awansowałeś:woot:
Nie Twoja sprawa i przede wszystkim nie Twoja rola...
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To skład obecny. Analizując kadrę dochodzimy do wniosku, że potrzebni są skrzydłowi oraz prawy obrońca.

Zgadzam się. Szczególnie jeśli chodzi o prawego obrońce, bo Zebina nigdy mnie nie przekonywał. Jeszcze za czasów Capello który go wziął ze sobą z Romy grał dobrze, bo czuł wsparcie trenera. Grygera miewa przebłyski dobrej gry, ale to też nie to.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym Eboue albo Rafinhe.

Z tej dwójki wolałbym Rafinhe który naprawdę gra super w Schalke i marnuje się w tak słaby klubie. Eboue jest bardzo chimeryczny i zdarzają mu się często wpadki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż nie pogardziłbym dobrym skrzydłowym.

Racja, bo Camoranesi też jest już powoli u schyłku kariery. Silva byłby najlepszym rozwiązaniem, bo w razie czego mógłby też zająć miejsce Diego jeśli by zaszła taka konieczność. Tylko zależy ile Valencia sobie za niego by zażyczyła. Na pewno nie mniej niż 20 milionów euro.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się. Szczególnie jeśli chodzi o prawego obrońce, bo Zebina nigdy mnie nie przekonywał. Jeszcze za czasów Capello który go wziął ze sobą z Romy grał dobrze, bo czuł wsparcie trenera.

Zebina nie jest piłkarzem słabym. Rzecz w tym, że jest strasznie podatny na kontuzję i to nie pozwala mu wejść w rytm meczowy. Dwa ostatnie mecze ze Sieną i Lazio miał bardzo dobre. Ja bym mu dał szansę.. Jednak na Grygere po prostu nie mogę patrzeć. Oczopląsu dostaje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Eboue jest bardzo chimeryczny i zdarzają mu się często wpadki.

Ma jeden atut. Jeżeli dobrze się orientuje 30 czerwca kończy mu się kontrakt.
Rafinha to dobry wybór. Nie sądzę, żeby kosztował więcej niż 10 mln euro. Ostatnio wyczytałem o zainteresowaniu Juventusu jego osobą. Problemem może być nowy trener- Magath. Który zazwyczaj uniemożliwia zawodnikom opuszczenie klubu. Jeden z najbardziej irytujących mnie trenerów.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo w razie czego mógłby też zająć miejsce Diego jeśli by zaszła taka konieczność

Myślę, że pozycja tranqueristy będzie dobrze obsadzona. Oprócz Diego może tam grac Del Piero i Giovinco.

Konto usunięte
Konto usunięte: Racja, bo Camoranesi też jest już powoli u schyłku kariery

Nie zatracił żadnych swoich atutów. Jednak częściej odnośni kontuzję i jest bardziej impulsywny na boisku. Co czasami prowadzi do osłabienia drużyny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Silva byłby najlepszym rozwiązaniem,

Pytaniem jest, czy przełamałby mit Hiszpana w Serie A.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko zależy ile Valencia sobie za niego by zażyczyła. Na pewno nie mniej niż 20 milionów euro.

20 mln eyro by starczyło. Valencia jest pod grubą kreską. Oczywiście sumą mogłaby wzrosnąć, gdyby do walki włączyłaby się Barcelona lub Real Madryt. Szczególnie Galacticos mogą podbijać cenę, Silva jest ich alternatywą w przypadku niepowodzenia rozmów w sprawie Ronaldo i Roberiego.

Ostatnio wyczytałem, że nasz inteligentny zarząd obserwuje piłkarzy Hamburga :and: . Trochowskiego i Jansensa. Ciekaw jestem, kiedy przyjdzie pora na dymisję Secco i Blanca.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jesteś modem? Kiedy awansowałeś Nie Twoja sprawa i przede wszystkim nie Twoja rola...


Powiem mi szczerze po jakiego grzyba szukasz zwady?
Ja zdaję sobie sprawę, że lubisz tworzyć offtopic. Ale rób to w innym temacie. Możesz zrobić dla mnie taką przysługę?

Nie kryje tego, że za tobą nie przepadam. Ponieważ właśnie rozmywasz temat.
Nie muszę być moderatorem, żeby reagować na to co się dzieje.
A skoro wypowiadam się w tym temacie. To jest w pewnym sensie moja sprawa..

Więc skoro musisz to robić, znajdź sobie odpowiednio głupi temat. Nie będę analizował twoich postów. Sam je zobacz i pomyśl, co tak naprawdę wniosły do dyskusji.
Koniec dyskusji na ten temat z twojej strony.
Jeżeli będziesz tak miły :and:
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gareth Barry oficjalnie został zawodnikiem Manchesteru City.

Naprawdę? Świetny zawodnik, ale chyba znowu kasa wzięła górę, bo myślałem, że przejdzie do Livepoolu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zebina nie jest piłkarzem słabym. Rzecz w tym, że jest strasznie podatny na kontuzję i to nie pozwala mu wejść w rytm meczowy. Dwa ostatnie mecze ze Sieną i Lazio miał bardzo dobre. Ja bym mu dał szansę.. Jednak na Grygere po prostu nie mogę patrzeć. Oczopląsu dostaje.

Tak jak pisałem za czasów Capello grał dobrze, ale od tego czasu mnie nie zachwyca. Tak jak już pisaliśmy kontuzję to ogólnie zmora Juve.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że pozycja tranqueristy będzie dobrze obsadzona. Oprócz Diego może tam grac Del Piero i Giovinco.

Racja, ale kolejny uniwersalny zawodnik zawszę się przyda, bo znowu może zdarzyć się plaga kontuzji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ma jeden atut. Jeżeli dobrze się orientuje 30 czerwca kończy mu się kontrakt

No to za darmo mogliby go pozyskać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafinha to dobry wybór. Nie sądzę, żeby kosztował więcej niż 10 mln euro. Ostatnio wyczytałem o zainteresowaniu Juventusu jego osobą. Problemem może być nowy trener- Magath. Który zazwyczaj uniemożliwia zawodnikom opuszczenie klubu. Jeden z najbardziej irytujących mnie trenerów.

Ja i tak się dziwię, że on już tyle lat gra w Schalke i nie przeszedł do lepszego klubu. Fakt Magath jest irytujący, ale za to co zrobił z Wolsburgiem ma u mnie ogromny szacunek. A tak swoja drogą ciekawe czy Dżeko i Grafite zostaną w drużynie Wilków na przyszły sezon:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zatracił żadnych swoich atutów. Jednak częściej odnośni kontuzję i jest bardziej impulsywny na boisku. Co czasami prowadzi do osłabienia drużyny.

Młodzieniaszkiem już nie jest, więc warto stawiać jednak na młodych. Co pokazują młodzi piłkarze Juve.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytaniem jest, czy przełamałby mit Hiszpana w Serie A.

Myślę, że dałby sobie radę, bo dobrze by się wkomponował w to ustawienie. Jedynie mógłbym sobie nie radzić na początku z twardą obroną przeciwników, bo do atletów to on nie należy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 20 mln eyro by starczyło. Valencia jest pod grubą kreską. Oczywiście sumą mogłaby wzrosnąć, gdyby do walki włączyłaby się Barcelona lub Real Madryt. Szczególnie Galacticos mogą podbijać cenę, Silva jest ich alternatywą w przypadku niepowodzenia rozmów w sprawie Ronaldo i Roberiego.

No właśnie tylko myślę, że Silva wolałbym jednak zostać w Hiszpanii i w walce o jego pozyskanie Juve nie miało by szans z tymi klubami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio wyczytałem, że nasz inteligentny zarząd obserwuje piłkarzy Hamburga . Trochowskiego i Jansensa.

Jansen nie jest taki zły. Ale gra na lewej stronie, więc myślę, że nie jest potrzebny, bo ta strona jest dobrze obsadzona.
WueRZet
WueRZet
  2 czerwca 2009

A ja się pytam z jakiej paki nic nie wiem, że ten temat jest podwieszony :ninja:

wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gareth Barry oficjalnie został zawodnikiem Manchesteru City.


wiedziałem, że go sprzątną Benitezowi sprzed nosa, ale może i dobrze, bo Hiszpan za długo by liczył, że dołączy on do Liverpoolu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmowy nie związane z tematem w oknie prywatnym.


wszelkie skargi proszę kierować do modów, fp, ft lub autora tematu.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja się pytam z jakiej paki nic nie wiem, że ten temat jest podwieszony


spisek :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie Twoja sprawa i przede wszystkim nie Twoja rola...


odpuść Karol :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.