LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

koraspl
koraspl
  2 czerwca 2009

Zuraw odlecial z Larissy do Nikozji .Zarabial bedzie pewnie z dwa razy wiecej niz mogl zarabiac w Polsce.Nie dziwie sie ze wybral ten kierunek w tym momencie kariery.Zrobilbym tak samo...

Gutek909
Gutek909
  2 czerwca 2009

Czytaliście na Onecie co Szamotulski mówił ? że chciał go Milan gdy miał 21 lat, a on ich wyśmiał :ninja:

Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009

Marcin Kikut podobno do Hannoveru idzie a Peszko i Stilic do Herthy:ziober2:
A Marco Reich w Jagielloni:lol2:

NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: A propo Dzis czytalem odnosnie Lavezziego ze podziekowal Liverpoolowi tzn ze nie chce sie przenosić na wyspy hmm w sumie to i dobrze:) tam by go lawka czekala

Nie byłby tego taki pewien. Lavezzi wygryzłby z prawej flanki Dirka Kuyta. Uwierz mi nie bez przyczyny Ezequiela nazywają "El Loco". Sam chciałbym zobaczyć go w Juventusie.

Konto usunięte
Konto usunięte: No mam nadzieje, że trener ktokolwiek nim będzie wykorzysta jego potencjał, bo w tym sezonie Ranieri całkowicie go zmarnował.

Zawodnik ostatnio udzielił wywiadu w którym otwarcie powiedział, że Ranieri go zwyczajnie nie lubił. Zresztą Ranieri wcale nie eksperymentował z ustawieniem i wybierał bezpieczne warianty. Stąd na skrzydle Marchionni :and:

Radomatu11
Radomatu11: Oj. Quagriarella jest 2 razy lepszy jak Ci dwaj panowie.Jego technika i bramki sa niebywale.Wystarczy na biezaco sledzic jego poczynania.

Słucham? Lepszy od Iaquinty? Ty oglądałeś końcówke sezonu? Vincenzo to jeden z niewielu piłkarzy który grał na poziomie. Amauri po kontuzji trochę zgasł, ale pamiętajmy, że w pierwszej rundzie był najlepszym zawodnikiem Juventusu. Są to piłkarze niezbędni Juventusowi. A Quagriarella nie przewyższa ich ani skutecznością, ani ilością bramek . Jedynym jego atutem jest uderzenie z dystansu. W Serie A znalazłbym kilku lepszych napastników.

Konto usunięte
Konto usunięte: w Celticu robi się miejsce dla R.Lewandowskiego

Życzę mu wszystkiego najlepszego w Borussii.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czego przykładem jest Tyrała

Tyrała jest wychowankiem Borussii. Ma za małe doświadczenie, aby grac w pierwszym składzie. Myślę, że w tym okienku zawita do Polski lub 1 Bundesligi.

LeonGrande
LeonGrande: Cytat: Angielskie media sugerują, że United będą chcieli wykupić kartę zawodniczą Teveza. Szkoleniowiec Manchesteru w przypadku niepowodzenia w negocjacjach dotyczących Teveza, będzie chciał zakontraktować gwiazdę Olympique Lyon, Karima Benzemę.

Dziwne. Sam Tevez nie chce zostać w Manchesterze. Nie dziwie mu się. Trener woli wystawiać drewnianego Berbatova.

LeonGrande
LeonGrande: Cytat: Prezydent Juventusu Turyn Giovanni Cobolli zapowiedział, że trenerem drużyny zostanie Włoch. W połowie maja ze stanowiska szkoleniowca zwolniony został Claudio Ranieri, do końca sezonu jego obowiązki pełnił Ciro Ferrara. "Szukamy włoskiego trenera. Kogoś, kto jest otwarty na nowe rozwiązania i będzie potrafił zmotywować drużynę. Menedżer Juventusu Jean Claude Blanc przygotowuje już listę kandydatów, którzy spełniają powyższe kryteria, a najpóźniej w przyszłym tygodniu zapadnie ostateczna decyzja" - zapewnił Cobolli.

Na dzień dzisiejszy najprawdopodobniejsze są kierunki- Ferrara ( Ta opcja mi się podoba ), Conte lub Spaletti. Dlaczego nie zainteresują się Prandellim.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziwie sie ze wybral ten kierunek w tym momencie kariery.Zrobilbym tak samo...

Ja również :and: . Wole grac na Cyprze niż stadionach klasy Odry Wodzisław czy Piasta Gliwice. Akysz spadnijcie !

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytaliście na Onecie co Szamotulski mówił ? że chciał go Milan gdy miał 21 lat, a on ich wyśmiał

Możliwe. Szamo zawsze był świrem. O ile w przypadku bramkarzy to wskazane, to Szamo zwyczajnie brakowało rozsądku i inteligencji.

Vukovic po raz trzeci blisko podpisania kontraktu z Legią.

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin Kikut podobno do Hannoveru idzie a Peszko i Stilic do Herthy

Jak już piszesz to podawaj źródło lub cząstkę artykułu. Co mi z takiego wpisu?
Równie dobrze mógłbym napisać, Olisadebe w Widzewie :ninja:
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009

Marco Reich niemiecki pomocnik podpisał 2 letni kontrakt z Jagiellonią. W swoje karierze rozegrał ponad 100 spotkań w Bundeslidze, a nawet raz wystąpił w kadrze Niemiec. Jak oceniacie ten transfer? Zostanie gwiazdą naszej Ligi? Najlepsze lata ma już za sobą, ale reprezentant Niemiec w naszej lidze to już jest jakieś wydarzenie.

koraspl
koraspl
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zostanie gwiazdą naszej Ligi?

Dobry zart.To jest szrot raczej ;D
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawodnik ostatnio udzielił wywiadu w którym otwarcie powiedział, że Ranieri go zwyczajnie nie lubił. Zresztą Ranieri wcale nie eksperymentował z ustawieniem i wybierał bezpieczne warianty. Stąd na skrzydle Marchionni

Dla mnie on ma talent porównywany do Messiego. Do tego znakomicie bije rzuty wolne i ma świetne uderzenie z dystansu i bardzo dobry przegląd pola. W parze z Diego mogą stworzyć duet do nie do powstrzymania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Słucham? Lepszy od Iaquinty? Ty oglądałeś końcówke sezonu? Vincenzo to jeden z niewielu piłkarzy który grał na poziomie.

Dokładnie i mam nadzieje, że na początku przyszłego sezonu będzie w takiej formie jak w końcówce tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Amauri po kontuzji trochę zgasł, ale pamiętajmy, że w pierwszej rundzie był najlepszym zawodnikiem Juventusu. Są to piłkarze niezbędni Juventusowi.

Tu też się zgadzam, ale myślę, że Amauriego było stać na więcej, ale właśnie może gdyby nie ta kontuzja pokazałby jeszcze klasę. W następnym sezonie będzie jeszcze lepiej.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Marco Reich niemiecki pomocnik podpisał 2 letni kontrakt z Jagiellonią. W swoje karierze rozegrał ponad 100 spotkań w Bundeslidze, a nawet raz wystąpił w kadrze Niemiec. Jak oceniacie ten transfer? Zostanie gwiazdą naszej Ligi? Najlepsze lata ma już za sobą, ale reprezentant Niemiec w naszej lidze to już jest jakieś wydarzenie.


To nie będzie wzmocnienie Jagiellonii. Dziwie się działaczom, że zatrudniają emerytowanego, lenia ze Szwabii. Gwiazdą z pewnością nie zostanie, bo albo w wkrótce odniesie kontuzję, albo się spije.
Sam najlepiej pamiętam historie Ulrich Borowki i jego przygodę z Widzewem.

Nie mamy w Polsce młodych chłopaków , którzy wyróżniają się w młodszych ligach?

Konto usunięte
Konto usunięte: ale reprezentant Niemiec w naszej lidze to już jest jakieś wydarzenie.

To za dużo powiedziane. W takim wypadku reprezentantami Polski są Komorowski,Pazdan,Zahorski, Burkhardt, Sibik, Jacek Kowalczyk, Andrzej Niedzielan czy Marcin Nowacki. Jednak, czy reprezentują, reprezentowali dobry poziom?
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry zart.To jest szrot raczej ;D

No najlepszą formę ma już za sobą, ale na pewno będzie działać na kibiców i na przeciwników, że jest byłym reprezentantem Niemiec. Nie ważne, że 1 krotnym:D
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam najlepiej pamiętam historie Ulrich Borowki i jego przygodę z Widzewem.

Też go pamiętam. Zniknął szybciej niż się pojawił. Jeszce lepszy był Salenko w Pogoni Szczecin. Zagrał 20 parę minut w 1 meczu i po wszystkim.
NeverMind1910
NeverMind1910
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie on ma talent porównywany do Messiego. Do tego znakomicie bije rzuty wolne i ma świetne uderzenie z dystansu i bardzo dobry przegląd pola. W parze z Diego mogą stworzyć duet do nie do powstrzymania.

Myślę, że Mrówa szykowana jest na lewe skrzydło. Ferrara z pewnością bardziej doceniałby wkład Giovinco w drużynę. W końcu opiekował się Primaverą. A zawodnik umiejętności ma kosmiczne. Zwłaszcza szybkość, start do piłki, dobry strzał z dystansu. Okrzepnie i stanie się prawdziwą gwiazdą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie i mam nadzieje, że na początku przyszłego sezonu będzie w takiej formie jak w końcówce tego.

Myślę, że przy dobrej dyspozycji Amauriego będzie tylko rezerwowym. Carvalho posiada więcej pożytecznych cech jako jedyny napastnik. Lepiej gra głową, ciałem. Jest fantastycznym strzelcem. Posiadam świetną komplikację ukazującą umiejętności Amauriego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tu też się zgadzam, ale myślę, że Amauriego było stać na więcej, ale właśnie może gdyby nie ta kontuzja pokazałby jeszcze klasę. W następnym sezonie będzie jeszcze lepiej.

Niewielu zapomina, ale Juventus w tym sezonie był notorycznie narażany na kontuzje. Duża w tym wina przygotowania do sezonu, czyli .. Ranieriego.
Kontuzjowani byli Trezeguet. Amauri, Sissoko, Camoranesi, Tiago, Marchisio, Zebina, Chiellini, Molinaro, De Cegile.

Myślę, że gdyby nie te kontuzję. Giovinco nie zobaczylibyśmy wcale na boisku. A jaki miał wpływ na drużynę? Najlepiej to ukazuje wejście w meczu z The Blues w LM.

A tak jako ciekawostka.
Liverpool interesuję się Paolo De Cegile. Ma on być następcą Andreii Dosseny.
Mam nadzieję, że zarząd nie pozbędzie się utalentowanego wychowanka. Co prawda wraca Criscito, ale.. Lepiej byłoby się pozbyć Christiana Molinaro.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry zart.To jest szrot raczej ;D

Krótko i trafnie.

A był w naszej lidze uczestnik Igrzysk Olimpijskich w barwach Brazylii. Grał w Turcji, Fiorentinie i innych znakomitych klubach. Nazywał się Amaral i grał w .. Pogoni Szczecin.
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że przy dobrej dyspozycji Amauriego będzie tylko rezerwowym

No właśnie szkoda, że to zawodnicy o w sumie podobnym stylu gry i jeden z nich musi się marnować na ławce.

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że Mrówa szykowana jest na lewe skrzydło.

No w sumie następca Nedveda to by było coś. Racja Diego musi mieć w środku defensywnych którzy będę odwalali za niego czarną robotę. Jednym z pewniaków jest na pewno Sissoko . Zawiódł mnie Poulsen. W Sevilli był jednym z najlepszych defensywnych pomocników świata, a w Juve przepadł. Zresztą w ogóle ostatnio coś nie było szczęścia do transferów środkowych pomocników, bo Thiago też zawiódł, a Almiron to już był totalny niewypał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niewielu zapomina, ale Juventus w tym sezonie był notorycznie narażany na kontuzje. Duża w tym wina przygotowania do sezonu, czyli .. Ranieriego. Kontuzjowani byli Trezeguet. Amauri, Sissoko, Camoranesi, Tiago, Marchisio, Zebina, Chiellini, Molinaro, De Cegile.

Dokładnie. Dopisał bym jeszcze Buffona do tej listy który stracił przecież pól sezonu przez kontuzje.
wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin Kikut podobno do Hannoveru idzie


super :zakochany:
a mówią, że się w Polsce trudno wypromować :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Marco Reich


nie potrzeba nam takich zawodników w polskiej lidze :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: A był w naszej lidze uczestnik Igrzysk Olimpijskich w barwach Brazylii. Grał w Turcji, Fiorentinie i innych znakomitych klubach. Nazywał się Amaral i grał w .. Pogoni Szczecin.


grał to dużo powiedziane.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszce lepszy był Salenko w Pogoni Szczecin.


ledwo przyjechał już karierę skończył :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Komorowski


on to nawet w kadrze teraz jest :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest szrot raczej ;D


Szczot raczej :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Peszko i Stilic do Herthy


wątpię by naraz obydwu puścili.

Konto usunięte
Konto usunięte: zamotulski mówił ? że chciał go Milan gdy miał 21 lat, a on ich wyśmiał


nie wydaje mi się to nieprawdopodobne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zuraw odlecial z Larissy do Nikozji .


i bardzo dobrze, może się odbuduje wreszcie.
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: grał to dużo powiedziane.

Nie no w końcu w Polsce strzelił swoją pierwszą bramkę w karierze. To już coś:D
wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no w końcu w Polsce strzelił swoją pierwszą bramkę w karierze. To już coś:D


to tylko świadczy o poziomie naszej ligi :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.