LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Oby to tylko byly ploty, Kaka nie moze odejsc... jezeli chcialby zostac legenda... wierze ze tego nie zrobi choc rokowania coraz gorsze i SerieA by stracilo gdyby odszedl

Mówiłem Ci już że Kaka na bank odchodzi:ziober2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: to akurat prawda, sadzilem ze Toni sie sprawdzi w Bayernie albo Oddo... a tu lipa

Masz jeszcze przykłady Zaccardo i Barzagliego. w Italii byli fantastyczni. W Niemczech są bardzo przeciętni.

LeonGrande
LeonGrande: Oby to tylko byly ploty, Kaka nie moze odejsc... jezeli chcialby zostac legenda...

Brazylijczyk rzadko zostaję legendą :). Nie ta mentalność. Tym różni się stranieri od gracza narodowego. Gracz narodowy przywiązuje się do klubu. Stranieri jest najemnikiem.

LeonGrande
LeonGrande: No ale nie jest to nazwisko "marketingowe" a jak obaj wiemy Perez tylko takie wielbił i pewnie wielbi

Najlepszy piłkarz Ameryki Łacińskiej w barwach Colo-Colo. Wyprzedził Gernando Gago. Lider reprezentacji Chile i filar Villarealu. Godny zastępca Riquelme.

LeonGrande
LeonGrande: Ale mi chodzilo w jednym klubie....

A tam, machnę nazwiskiem człowieka który wygrał wszystko. Marcelo Lippi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiłem Ci już że Kaka na bank odchodzi

Aha :and:

Ostatnio w kaczkach dziennikarskich słychać, że Real poważnie interesuje się Kaką. Gaillani otrzymując ofertę równą 60 mln euro nie będzie blokował Kaki. Prawda jest taka, że on od ostatniego czasu gra trochę słabiej i potrzebuje nowych wyzwań.
Ale co może z tego transferu wyjść? Inna Kaka, czytaj kupa.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: to akurat prawda, sadzilem ze Toni sie sprawdzi w Bayernie albo Oddo... a tu lipa

Oddo jest słaby a Toni... Król strzelców Bundesligi w szonie 2007/2008, król strzelców P. Uefa 2007/2008 - czego chcieć więcej od napastnika ? :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Ale mi chodzilo w jednym klubie....

Co za różnica.
wooyteek
wooyteek
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiłem Ci już że Kaka na bank odchodzi


lepiej dla Milanu jeśli go sprzedają, później zrobi się z nim to samo co z Ronaldinho w Barcelonie...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówiłem Ci już że Kaka na bank odchodzi

Nie ekscytuj sie tak, spokojnie jeszcze nic nie podpisal i jest nadal pilkarzem Milanu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz jeszcze przykłady Zaccardo i Barzagliego.

Mogli przyjsc do Milanu... :and:
szkoda ich

Konto usunięte
Konto usunięte: Brazylijczyk rzadko zostaję legendą :). Nie ta mentalność. Tym różni się stranieri od gracza narodowego. Gracz narodowy przywiązuje się do klubu. Stranieri jest najemnikiem.

No ale nawet Maldini mianowal go przyszlym kapitanem a to juz cos znaczy
Mogl przeciez Rino mianowac:) tez zasluzlyl :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszy piłkarz Ameryki Łacińskiej w barwach Colo-Colo. Wyprzedził Gernando Gago. Lider reprezentacji Chile i filar Villarealu. Godny zastępca Riquelme.

Ja wszystko rozumiem... ale sam zdajesz sobie sprawe ze nie sprzedawalby sie tak akcesoria z jego podobizna niz np z Krystna czy Kaką...
choc o marke, mozliwe ze umiejetnosci ma nieprzecietne :) i jest swietny
ale Real ? hmm zle miejsce :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Marcelo Lippi.

Az musze sprawdzic jego dokonania:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oddo jest słaby a Toni... Król strzelców Bundesligi w szonie 2007/2008, król strzelców P. Uefa 2007/2008 - czego chcieć więcej od napastnika ?

To dlaczego mowi sie o nim jak o pierwszy do wylotu ?
jezeli tak swietny jest

Konto usunięte
Konto usunięte: Co za różnica.

Zasadnicza
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: choc o marke, mozliwe ze umiejetnosci ma nieprzecietne

Chodzi *

mialo byc rzecz jasna

------

btw.

Konto usunięte
Konto usunięte: Euzebiusz Smolarek ostatnio zaprzeczył doniesieniom na temat swojego ewentualnego transferu do Arisu Saloniki. Innego zdania jest grecki klub, który ma być już dogadany z Racingiem Santander - informuje serwis futbol.pl. Gotowa ma być już umowa transferu definitywnego zawarta pomiędzy greckim klubem, a hiszpańskim właścicielem karty Polaka. Porozumienia wymaga indywidualny kontrakt Smolarka z Arisem.


Mysle ze zmiana otoczenia i liga grecka wyszlyby mu na dobre

a Wy jakie macie zdanie na temat Ebiego ?
OlsenDarek
OlsenDarek
  1 czerwca 2009

Quagliarella przechodzi z Udinese do Napoli, a tyle było pogłosek, że Juve nim się interesuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: no i Manuel Pellegrini prawdopodobnie terenerem Realu

Już oficjalnie:).
wooyteek
wooyteek
  1 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: a Wy jakie macie zdanie na temat Ebiego ?


myślę, że Bundesliga dobrze by mu zrobiła i tam powinien szukać swojego miejsca :tak:
Freddie2007
Freddie2007
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Złamana noga Eduardo to przy tym nic :szok2:

OMG:szok2:

LeonGrande
LeonGrande: Nie ekscytuj sie tak, spokojnie jeszcze nic nie podpisal i jest nadal pilkarzem Milanu

Ja sie nie ekscytuje Leonie tylko stwierdzam że czas najwyższy by odszedł:tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Quagliarella przechodzi z Udinese do Napoli, a tyle było pogłosek, że Juve nim się interesuje.


Jeżeli chodzi o mnie to wcale nie żałuję. Ba uważam, że to dobrze. On w niczym nie przewyższa umiejętnościami Iaquinte bądź Amauriego. Nawet po odejściu Trezeguet zarząd nie musi kupować napastnika. Myślę, że będziemy grac innym ustawieniem. Trójzębem w którym głównym napastnikiem będzie Amauri bądź Iaquinta. Na skrzydłach będą biegać Camoranesi i Giovinco. W środku Diego, Sissoko i Marchisio.
Teraz czas na zakup skrzydłowych i ofensywnie grającego prawego obrońcy. Kto wie może jednak Palladino się jeszcze przyda drużynie.

16 mln euro to kwota bardzo przesadzona byłego napastnika Udinese. Jednak na dzień dzisiejszy Napoli ma ciekawą siłę uderzeniową. Quagliarella, Lavezzi, Denis i Zalayeta. Jedno jest pewne któryś z nich opuści Neapol.

LeonGrande
LeonGrande: a Wy jakie macie zdanie na temat Ebiego ?

Niech tworzy nową potęgę Widzewa. Już tatuś go to tego nakłoni :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Quagliarella przechodzi z Udinese do Napoli, a tyle było pogłosek, że Juve nim się interesuje.

Ano bylo juz o tym bylo w temacie
dziwny krok z jego strony

Konto usunięte
Konto usunięte: myślę, że Bundesliga dobrze by mu zrobiła i tam powinien szukać swojego miejsca

Energie Cottbus :ninja:
conajwyzej

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja sie nie ekscytuje Leonie tylko stwierdzam że czas najwyższy by odszedł

E tam czas najwyższy, odzyje jak w LM zagraja :ziober2:
a trenerem bedzie rodak, wiec powinno byc dobrze

[pocieszam sie, tak tak]
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lavezzi

A propo

Dzis czytalem odnosnie Lavezziego ze podziekowal Liverpoolowi :woot: tzn ze nie chce sie przenosić na wyspy

hmm w sumie to i dobrze:) tam by go lawka czekala
OlsenDarek
OlsenDarek
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli chodzi o mnie to wcale nie żałuję.

Ja też nie żałuje, bo wątpię żeby był lepszym napastnikiem niż Amauri czy Iaquinta

Konto usunięte
Konto usunięte: Giovinco

No mam nadzieje, że trener ktokolwiek nim będzie wykorzysta jego potencjał, bo w tym sezonie Ranieri całkowicie go zmarnował.
wooyteek
wooyteek
  2 czerwca 2009
LeonGrande
LeonGrande: Energie Cottbus conajwyzej


nie przesadzajmy, Smolarek znowu nie jest aż tak bardzo przeciętnym grajkiem, w końcu całkiem niedawno był naszą największą gwiazdką...
w klubach ze środka tabeli powinien sobie dać radę...

poza tym Energie chyba właśnie spadła do drugiej bundesligi.
Freddie2007
Freddie2007
  2 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przesadzajmy, Smolarek znowu nie jest aż tak bardzo przeciętnym grajkiem, w końcu całkiem niedawno był naszą największą gwiazdką... w klubach ze środka tabeli powinien sobie dać radę...

W końcu zdobył 4 bramki z San Marino...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.