LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

Shaawn
Shaawn
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 42


Robi się La Liga. Dowiedziałem się ze jest to rekord sezonu, poprzedni należał do 10 kolejki w której padło 41 goli.

LeonGrande
LeonGrande: Motta udany sezon, Milito jeszcze bardziej udany


Motta to był bardzo utalentowany zawodnik, tyle, że w Barcelonie (zresztą i w Atletico też) kontuzje go zniszczyły. Zdarzało mu się rozegrać wiele naprawdę dobrych meczów i jego kariera z pewnością inaczej by wyglądała, ale cóż, miał po prostu pecha. Na całe szczęście, we Włoszech odżył, bo zaczęły go omijać kontuzje i pokazuje na co go stać będąc ważną postacią Genoi.
O Milito mówić nie trzeba, klasa sama w sobie.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej mnie boli, że Zlatan zdobył koronę króla strzelców. A było tak blisko, żeby po równo mieli z Diego Milito i Marco Di Vaio

Tez mi sie to nie podoba ...
a cena jego pewnie wzrosnie po tym fakcie ? czy raczej nie ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Genua walczyła dzielnie, jednak nawet przy ewentualnym zdobyciu 4 miejsca w Serie A w Eliminacjach byliby nie rozstawieni i mogliby nie awansować. Dlatego uważam, że awansowały 4 najlepsze drużyny. W przyszłym sezonie włączy się Roma. Mam nadzieję, że bez Trezeguet bo takiego lisa właśnie potrzebują.

Roma zaplacila za fatalny poczatek gdy byla na samym dnie tabeli...
pozniej zaczeli pktowac co im dalo ostatecznie Lige Europejska, oczywiscie zawód w Rzymie jest spory... nie ma sie czemu dziwic

Konto usunięte
Konto usunięte: W ramach rozliczenia trafi do nich prawdopodobnie Aquafresca i Quaresma.

Hehe Aqua niedoszly reprezentant Polski :and:
a Quaresma swietny w Porto pozniej kompletnie nieprzydatny w Interze tudziez zmarnowany... nie wiem jak to okreslic....

Konto usunięte
Konto usunięte: Motta to był bardzo utalentowany zawodnik, tyle, że w Barcelonie (zresztą i w Atletico też) kontuzje go zniszczyły. Zdarzało mu się rozegrać wiele naprawdę dobrych meczów i jego kariera z pewnością inaczej by wyglądała, ale cóż, miał po prostu pecha. Na całe szczęście, we Włoszech odżył

Oby i Quaresma odzyl w Genoi i pokazal klase, bo to naprawde fajny pilkarz
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009

Ancelotti rozwiązał kontrakt z Milanem. Prawdopodobnie zostanie trenerem Chelsea. Guus Hiddink odchodzi zgodnie z obietnicą po sezonie, aby poświecić się pracy dla Reprezentacji Rosji. Nie oficjalnie wiadomo, że trenerem Milanu zostanie Leonardo.

Wciąż nie wiadomo kto zostanie trenerem vice-lidera Serie A.

Newcastle wystawione na sprzedaż. Jeżeli nie znajdzie się możny osobnik mający na koncie wolne fundusze, aby wspomóc The Toons. Klub może upaść. Już teraz właściciel chcąc odzyskać pieniądze pozbędzie się kluczowych zawodników.
Spekuluje się, że za 8 mln euro Obefami Martins przeniesie się do Fiorentiny.

A jeżeli chodzi o Polskich zawodników. W tym okienku transferowych pracodawce zmieni Kuszczak. Interesują się nim Zenit Sankt Petersburg i Besiktas Stambuł.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ancelotti rozwiązał kontrakt z Milanem. Prawdopodobnie zostanie trenerem Chelsea. Guus Hiddink odchodzi zgodnie z obietnicą po sezonie, aby poświecić się pracy dla Reprezentacji Rosji. Nie oficjalnie wiadomo, że trenerem Milanu zostanie Leonardo.

Do przewidzenia, cieszy mnie taki obrot sprawy :)
choc liczylem na Rijkarda... ale zobaczymy jak sprawdzi sie Leo : )

Carlo dziekujemy, zrobil swoje, ale czas na zmiany

Konto usunięte
Konto usunięte: Newcastle wystawione na sprzedaż. Jeżeli nie znajdzie się możny osobnik mający na koncie wolne fundusze, aby wspomóc The Toons. Klub może upaść.

Fatalna wiadomosc :and: fatalna....

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeżeli chodzi o Polskich zawodników. W tym okienku transferowych pracodawce zmieni Kuszczak. Interesują się nim Zenit Sankt Petersburg i Besiktas Stambuł.

Niech uderza do Rosji :rock:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chwilę po zakończeniu meczu Milanu z Fiorentiną, Adriano Galliani oświadczył, że nowym trenerem rossonerich będzie Leonardo. W wywiadzie dla Rai zdradził: "Mogę tylko powiedzieć, że Leonardo będzie nowym trenerem Milanu. Kaka? Dzisiaj jest dzień Maldiniego i Ancelottiego. Relacje z Carlo nie są skończone, dalej jesteśmy przyjaciółmi. Ja i Carlo razem ogłosiliśmy decyzje drużynie w szatni". Prezentacja nowego szkoleniowca Milanu jest planowana na jutro na godzinę 12:00.


to juz oficjalnie : )
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  31 maja 2009

No ladnie.LEonardo trenerem.MS z 1994 roku.Jestem ciekaw nowego wielkiego Milanu.

ronnie94miki
ronnie94miki
  31 maja 2009

O Gago czytałem gdzieś na wp podajże. Ibrahimovica nie widze w składzie Barcy zbytnio. A poza tym nie lubie go. Ribery jak najbardziej tyle , że wiąże się to z tym, że raczej odszedł by Henry a tego bym nie chciał. Villa też by pasował do stylu Barcy ale musiałby konkurować z Eto'o, a każdy wie jaki wybuchowy charakter ma Samuel. Ale macie racje , że ktoś by się przydał na lewą obronę. Lahm byłby dosyć dobry. Ciekawe jaką sumę by zażądał Bayern. No i został jeszcze Fabregas o którym na stronie Barcy pisze się coraz wiecej...mam nadzieje, że wróci do Barcelony. Z niecierpliwością wyczekuje letniego okienka transferowego. Pozdro dla wszystkich Cules

Gutek909
Gutek909
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cules

kibice Barcy ostatnio się ' popisali ' świętując na Placu Cibeles w Madrycie zwycięstwo Barcy w LM :zonk: oczywiście nie obyło się się bez złośliwych okrzyków w stronę Realu Madryt, co jak co, ale to zachowanie można nazwać kontrowersyjnym
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Do przewidzenia, cieszy mnie taki obrot sprawy :) choc liczylem na Rijkarda... ale zobaczymy jak sprawdzi sie Leo : )Carlo dziekujemy, zrobil swoje, ale czas na zmiany

Rijkard? Według mnie dobrym trenerem to on nie jest.

LeonGrande
LeonGrande: Niech uderza do Rosji

Nie jest powiedziane, że by wygryzł Małafiejewa :)

Radomatu11
Radomatu11: No ladnie.LEonardo trenerem.MS z 1994 roku.Jestem ciekaw nowego wielkiego Milanu.

Czy będzie wielki to się przekonamy. Z pewnością będziemy mieli w tym okienku napływ Brazylijczyków do Milanu. Aby nie zbyt wielu..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ibrahimovica nie widze w składzie Barcy zbytnio

Dlaczego? :and: . W zasadzie to oni grają 4-3-3 Byłby idealnym napastnikiem na szpice. Poza tym relacje Eto'o i Laporty nie są najlepsze. Jeżeli nie odejdzie w tym sezonie za pieniądze, to w następnym za darmo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ribery jak najbardziej tyle , że wiąże się to z tym, że raczej odszedł by Henry a tego bym nie chciał

A co ma piernik do wiatraka? :and:
Poza tym Barcelona nie kupi zarówno Riberiego i Ibrahimovica :). Ba myślę, że żaden z nich do Barcelony nie trafi. Co najwyżej Fabregas.
Ribery wzmocni Manchester, ponieważ Ronaldo odejdzie do Realu. Zlatan zostanie w Interze. Tak to widzę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jaką sumę by zażądał Bayern

Hoennes? Skoro Ribery kosztuje 100 mln to Lahm z 50 :)
Zabawny facet. Pasują do siebie razem z Aulasem.. Benzema też podobno kosztuje 100 mln :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Barcelony

Obrzydliwy klub.. Nie nienawidzę klubów którym kibicuje cały świat. A ostatnio ze względu na sukcesu sporo chorągiewek się pojawiło.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z niecierpliwością wyczekuje letniego okienka transferowego. Pozdro dla wszystkich Cules

Już się zaczęło. Jednak umowy wejdą w życie 1 Lipca. W końcu sezon dla wszystkich się już skończył. Przyszedł czas na transfery.
smencik
smencik
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Villa też by pasował do stylu Barcy

Villa przyjdzie do Realu w pakiecie z Silvą i Albiolem, a Real tym samym pomoże w spłacie długów Valencii :mrgreen:

Floro Perez od jutra prezesem, a już w tym tygodniu mają klub zasilić Pellegrini i Xabi Alonso :and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Villa przyjdzie do Realu w pakiecie z Silvą i Albiolem, a Real tym samym pomoże w spłacie długów Valencii


Gdzieś w brukowcu wyczytałem, że nie tylko te trio wchodzi w grę. Real ma zamiar sprowadzić Matę, Silvę Albiola i Ville na raz :)
Przyznam szczerze, że Hiszpańskie dzienniki są bardzo komiczne. Najbardziej ciekawy jest fakt, że Juan Mata to wychowanek Realu, za którego Valencia nie zapłaciła złamanego grosza.

Konto usunięte
Konto usunięte: kibice Barcy ostatnio się ' popisali ' świętując na Placu Cibeles w Madrycie zwycięstwo Barcy w LM oczywiście nie obyło się się bez złośliwych okrzyków w stronę Realu Madryt, co jak co, ale to zachowanie można nazwać kontrowersyjnym

Niby dlaczego? Nawet takie drażniące pikniki jak kibice Barcelony dadzą się ponieść emocją. Zresztą jak pamiętam podobnie zrobił Samuel Eto;o wygrywając mistrzostwo wrzeszczał " Real pokłoń się rogaczu".

Każdy kibic niesie w sobie nienawiść. Spotęgowana jest ona adrenaliną. Czy Polskie kluby na co dzień nie obrzucają się mięsem?
Nie trzeba daleko szukać..

Konto usunięte
Konto usunięte: O Gago czytałem gdzieś na wp podajże

30 mln euro. Jak dla mnie nie jest wart połowy tej kwoty. Zresztą na jego pozycji Barca ma znacznie lepszego Yaye Toure i Seydu Keite.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rijkard? Według mnie dobrym trenerem to on nie jest.

Pod jego wodza Barca grala fajny futbol, ofensywny przyjemny dla oka
wygral tez LM z nią
a Leo ?
brak doswiadczenie, na dniach skonczyl egzaminy trenerskie czy jak to sie tam zwie...
zdobywal papiery umozliwiajace prace na lawce. To bedzie debiut.

Radomatu11
Radomatu11: No ladnie.LEonardo trenerem.MS z 1994 roku.Jestem ciekaw nowego wielkiego Milanu.

Wazne ze tradycja podtrzymana - szkoleniowec to byly gracz Milanu :ninja:
czekam z niecierpliwoscia na transfery....
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Pod jego wodza Barca grala fajny futbol, ofensywny przyjemny dla oka wygral tez LM z nią


Biorąc pod uwagę potencjał kadrowy Barcelony nie jest sztuką zdobyć z tą drużyną LM. Moim zdaniem Milan powinien zatrudnić włoskiego szkoleniowca, który zna realia Serie A. Fantastyczny byłby Prandelli, Gasparini czy nawet Spalletti. Zatrudniając Leonardo Milan stwarza sobie pewne ryzyko. Wielu stranierich i podziały w szatni. Moim zdaniem Milan podąża drogą Interu i Włochów w składzie Milanu będziemy widywać coraz mniej.

LeonGrande
LeonGrande: brak doswiadczenie, na dniach skonczyl egzaminy trenerskie czy jak to sie tam zwie... zdobywal papiery umozliwiajace prace na lawce. To bedzie debiut.

Lepsze to, niż Van Bastern niż Jankes Jurgen.

LeonGrande
LeonGrande: Wazne ze tradycja podtrzymana - szkoleniowec to byly gracz Milanu czekam z niecierpliwoscia na transfery....

Nie spodziewaj się na zbyt wiele, jeżeli Milan nie sprowadzi Kaki. Co prawda na wasze konto wpadło kilka baniek za Gourcuffa, ale Gaillani to bardzo skąpy facet.

Pierwszym krokiem, jaki powinien podjąć Milan to ściągnięcie od nas Marchionniego i Almirona :ninja:
Shaawn
Shaawn
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Villa przyjdzie do Realu w pakiecie z Silvą i Albiolem, a Real tym samym pomoże w spłacie długów Valencii


Valencia wielkiego wyjścia nie ma, sprzedaż Villi, Silvy, Albiola czy Maty sportowo na pewno ich zniszczy, natomiast pozwoli uregulować sprawy finansowe i budować drużynę od nowa. Uważam, że przynajmniej jeden z wymienionej czwórki trafi na Santiago Bernabeu.

Co do sprawy trenerskiej w Realu.

Juande Ramos odejść musi, dla mnie to nie ulega wątpliwości. To dobry trener, fajny fachowiec, natomiast mam wrażenie, że czegoś mu brakuje. Gdybym miał przenieść to na nasze podwórko: dla mnie Ramos to taki Ulatowski, z dużym warsztatem, natomiast zupełnie bez charyzmy, nijaki. Pellegrini to z kolei taki Probierz, o którym - gdyby nie przestrzelony karny Riquelme - mówilibyśmy dziś jako o trenerze, który poprowadził zespół z prowincji do finału Ligi Mistrzów.

Przykład Guardioli w Barcelonie pokazuje, że Real nie potrzebuje na ławce trenerskiego geniusza i wielkiego taktyka, wystarczy facet z charyzmą, który wie, jak trafić do piłkarzy. Schuster był odpowiedni, ale miał trochę zrytą psychikę. Ja bym chętnie popatrzył na takiego Bilića, świetny facet, pokochałem go podczas ostatniego Euro.
Gutek909
Gutek909
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby dlaczego?

w tym miejscu zawsze świętują kibice Realu i to najbardziej wkurza, że świętowali tam kibice Barcelony, sam Casillas się wypowiadał, że nawet niech nie próbują zawieszać flagi Barcy na pomniku Bogini :]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.