LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Quagriarella w Napoli

:). Bardzo dobrze.. Skupimy się na innym lepszym napastniku. Myślę, że będzie to Cassano albo Lavezzi z Napoli.

Radomatu11
Radomatu11: Cigarini

Ciekawa postać. Myślę, że w przyszłości dorówna Montolivo.. Będzie nawet lepszy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie zapomnę tego, jak wystawił Chelsea do wiatru. Już wszystko było pewne, a tu trach: Robinho w Man City.

Myślę, że kibice Chelsea z upływem czasu nie rozpaczają już po tym nie udanym transferze.
smencik
smencik
  30 maja 2009

Raul Albiol priorytetem na środek defensywy. Przemawia za nim młody wiek i to, że jest Hiszpanem. Do tego David Silva zamiast kogoś z dwójki Ribery/Ronaldo :tak: I na uzupełnienie środka pola Kaka z Xabim Alonso. Do tego rezerwowy bramkarz i boczny obrońca. I na tym koniec transferów na to okienko :mrgreen: Z klubu odejdzie ok. 10 piłkarzy. Zobaczymy, co wyjdzie z tych przymiarek Realu.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2009


:rotfl:
Gutek909
Gutek909
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raul Albiol priorytetem na środek defensywy.

mówi się też, że Pellegrini ma przyjść, nigdy jakoś tego trenera nie lubiłem :and: Są lepsi na pewno, ale nie ma co gdybać dopóki Perez nie zostanie wybrany prezesem o transferach nic nie powie :] Coś mi się wydaję, że już w poniedziałek Perez zostanie prezesem :mrgreen:
smencik
smencik
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mówi się też, że Pellegrini ma przyjść, nigdy jakoś tego trenera nie lubiłem

W Villar wykonuje kawał dobrej roboty, więc może w Realu też mu się powiedzie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie ma co gdybać dopóki Perez nie zostanie wybrany prezesem o transferach nic nie powie :]

To już tylko formalność.

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś mi się wydaję, że już w poniedziałek Perez zostanie prezesem

Dla dobra klubu już nikt nie powinien zgłaszać swojej kandydatury, bo przeciągnie się to tylko niepotrzebnie o tydzień, a wszyscy wiedzą, że Floro i tak wygra.
Gutek909
Gutek909
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla dobra klubu już nikt nie powinien zgłaszać swojej kandydatury

i pewnie nikt nie zgłosi, jutro mija termin
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2009

Lewandowski w Auxere ? : )

:ninja:

czy kolejna mega bzdura Faktu.... a moze jednak jest w tym cos prawdy : )

w sumie nie bylby to glupi pomysl duet Jelen - Lewy

Francja - dobry kierunek moim zdaniem, klub tez dobry do dalszego rozwoju

koraspl
koraspl
  30 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Lewandowski w Auxere ? : ) czy kolejna mega bzdura Faktu.... a moze jednak jest w tym cos prawdy : ) w sumie nie bylby to glupi pomysl duet Jelen - Lewy Francja - dobry kierunek moim zdaniem, klub tez dobry do dalszego rozwoju

Moim zdaniem bzdura.Auxerre pozyskalo juz z Monaco Licate i miejsca dla Lewandowskiego raczej w tej druzynie nie ma .Moze gdyby Jelen przeszedl do PSG to w takim wypadku Lewandowski moglby liczyc na akces w tej druzynie ;D
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: czy kolejna mega bzdura Faktu.... a moze jednak jest w tym cos prawdy : ) w sumie nie bylby to glupi pomysl duet Jelen - Lewy


Za Jelonka oferowali 3 mln euro, Lech chce za Lewandowskiego 5. Gdzie tu logika? Oczywiście Auxerre ma pieniądze na transferu ze sprzedaży Kahlenberga. Jednak francuski klub nie wyłoży na stół 5 mln euro. Bardziej prawdopodobny jest kierunek niemiecki- Borussia Dortmund.

Z Napoli to była widocznie plotka. Wydali na Włocha 16 mln euro ! Na ten moment nie wiem, czy będzie to zastępca Lavezziego, który pozostaje w konflikcie z zarządem czy jego partner.
koraspl
koraspl
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za Jelonka oferowali 3 mln euro

Teraz to Jelen w kontrakcie ponoc ma klauzule ze odejdzie gdy jakis klub wylozy 5 milonow euro...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem bzdura.Auxerre pozyskalo juz z Monaco Licate i miejsca dla Lewandowskiego raczej w tej druzynie nie ma .Moze gdyby Jelen przeszedl do PSG to w takim wypadku Lewandowski moglby liczyc na akces w tej druzynie ;D


Ale mysle ze poradzilby sobie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Za Jelonka oferowali 3 mln euro, Lech chce za Lewandowskiego 5. Gdzie tu logika? Oczywiście Auxerre ma pieniądze na transferu ze sprzedaży Kahlenberga. Jednak francuski klub nie wyłoży na stół 5 mln euro

Rozbraja mnie fantazja ludzi pracujacych w Fakcie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z Napoli to była widocznie plotka. Wydali na Włocha 16 mln euro ! Na ten moment nie wiem, czy będzie to zastępca Lavezziego, który pozostaje w konflikcie z zarządem czy jego partner.


Konto usunięte
Konto usunięte: Quagriarella w Napoli


Sadzilem ze przejdzie do Juve :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Borussia Dortmund.

Tez dobre miejsce:) na poczatek
Kuba by mu dogrywal piekne pilki :mrgreen:
NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz to Jelen w kontrakcie ponoc ma klauzule ze odejdzie gdy jakis klub wylozy 5 milonow euro...


Myślę, że jeżeli będzie zdrowy i w formie to taka cena nie będzie wyzwaniem dla OM, PSG czy Monaco.

LeonGrande
LeonGrande: Rozbraja mnie fantazja ludzi pracujacych w Fakcie

Kto to kupuje :and:

LeonGrande
LeonGrande: Sadzilem ze przejdzie do Juve

W sumie to on nie podpisał jeszcze oficjalnie kontraktu z Napoli. A wolałbym, żeby to zrobił. Juventus zasługuje na lepszego snajpera. A taki pojawi się w Turynie w chwili sprzedaży Trezeguet. Mówi się o Romie, Lyonie i PSG.

Mam nadzieję, że będzie to Lavezzi. Kartą przetargową może być zarówno Zalayeta jak i Palladino z Genoi którym zarząd Napoli się interesuję.

Zresztą otrzymamy też pieniądze ze sprzedaży Oliveiry, Paoulucciego oraz graczy szerokiej kadry - Tiago, Poulsen, Almiron, prawdopodobnie Melberg.

Dlatego uważam, że Juventus zakupi jeszcze skrzydłowego, napastnika i prawego defensora.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto to kupuje

Gorzej ze onet w 75% powoluje sie na ... "wiecej w fakcie" :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: A wolałbym, żeby to zrobił. Juventus zasługuje na lepszego snajpera. A taki pojawi się w Turynie w chwili sprzedaży Trezeguet. Mówi się o Romie, Lyonie i PSG.

Ciekawe kto do Udine przyjdzie w jego miejsce...

Konto usunięte
Konto usunięte: w chwili sprzedaży Trezeguet. Mówi się o Romie, Lyonie i PSG.

Jak sprzeda Lyon Benzeme bedzie mial kase na Trezegola

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą otrzymamy też pieniądze ze sprzedaży Oliveiry, Paoulucciego oraz graczy szerokiej kadry - Tiago, Poulsen, Almiron, prawdopodobnie Melberg.

Krótko mowiac, spore przemeblowanie sie szykuje :woot:
a kto ma byc trenerem w nowym sezonie ?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bośniacki napastnik Edin Dzeko, otwarcie przyznaje, że wysłannicy Chelsea rozmawiali z jego agentem, na temat jego przyszłości. 21-letni snajper po niezłym sezonie gry w VfL Wolfsburg, znalazł się na celowniku wielu europejskich klubów. Jednak jego marzeniem jest gra w Serie A. "Wiem doskonale, że Chelsea chciałby, żebym do nich trafił, jednak ja marzę o tym, by kiedyś zagrać w Serie A, w barwach Milanu lub Juventusu" - mówi sam zainteresowany.


jakos nie jestem do niego przekonany :and:
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  30 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ciekawe kto do Udine przyjdzie w jego miejsce...

Udine ma zakontraktowanego juz Corradiego z Reginy.Ten transfer raczej nie powala liczac ze ma 33 lata.
Ale za to Udine wykupilo Fabiana Orellane z Chilijskiego klubu(nie pamietam nazwy)
Swietny mlody Chilijczyk.21 lat.Znakomity drybling i technika.Cos jak Alexis Sanchez.
kosztowal 2,7 mln euro.Tam to wiedza jak zarobic.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.