LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

thomas893
thomas893
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Henrique

obrońca :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ibrahimovic

nie chcę go w koszulce Barcy... nie sądzę, żeby Inter go puścił.

Konto usunięte
Konto usunięte: i w dodatku gdzieś słyszałem , że Gago z Realu jest na liście Laporty

pierwsze słyszę :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Eto'o mółgby mieć wonty jeśli nie grałby w kazdym meczu...pożyjemy zobaczymy

w przyszłym sezonie PNA, więc będziemy musieli sobie radzić przez jakiś czas bez Eto'o. Poza tym Pep go ustawił na początku sezonu ;]
smencik
smencik
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gago z Realu jest na liście Laporty

Czarnej liście chyba :mrgreen: Za jego zachowanie podczas szpaleru w zeszłym roku :jezyk2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Henrique

Przecież on jest własnością Barcelony. Był tylko wypożyczony bodajże do Bayeru Leverkusen.

Konto usunięte
Konto usunięte: Villa

Jestem przekonany, że trafi do Realu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ibrahimovic

Zostanie w Interze. Właśnie został królem strzelców Serie A

Konto usunięte
Konto usunięte: Gago z Realu jest na liście Laporty i reszty

Źródło "AS".

Konto usunięte
Konto usunięte: ...Eto'o mółgby mieć wonty jeśli nie grałby w kazdym meczu...pożyjemy zobaczymy

Eto'o może zostać sprzedany, ponieważ za rok kończy mu się kontrakt.
Shaawn
Shaawn
  31 maja 2009

Na miejscu Guardioli poszukałbym lewego obrońcy. Philip Lahm nadawałby się wspaniale do stylu Barcelony, lewa strona mogłaby być tak samo mocna w ofensywie jak prawa. Ashley Cole też byłby dobrą opcją. W razie odejścia Gudjonshena lub Hleba warto kupić nowego ofensywnego zawodnika. Dziwię się, że Hleb w tym sezonie tak rzadko grał. Zaledwie 7 występów od pierwszej minuty w Primera Division i tylko dwa razy przebywał na boisku pełne 90 minut w meczach praktycznie towarzyskich z Mallorcą i Osasuną.Co prawda konkurencje o miejsce w jedenastce ma niebanalną, ale Białorusin ma raczej większe ambicje niż tak rzadka gra.

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie oglądam mecz Juventus-Lazio, to ostatni mecz Nedveda w czarno-białych barwach


I jak pożegnanie Nedveda ?

Ile bramek w ostatniej kolejce SERIE A.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u. Juventus vice-liderem Serie A,

Poprawka, Milan wicemistrzem :ninja:
tez dzis wygrali 2:0

Konto usunięte
Konto usunięte: A Jak myślicie gdzie przejdzie Ribery???


Man Utd za Ronaldo :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Philip Lahm

Nie ma chyba za najlepszego sezonu :woot:
ale tez mysle ze pasowalby do Barcy

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwię się, że Hleb w tym sezonie tak rzadko grał

Musi zmienic otoczenie
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile bramek w ostatniej kolejce SERIE A.

42

Konto usunięte
Konto usunięte: Philip Lahm

Chyba najlepszy obecnie wybór. Chociaż jeszcze lepszy byłby Evra :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ashley Cole też byłby dobrą opcją

Cole ostatnio gra bardzo słabo. To nie jest ten piłkarz który dominował w Arsenalu. Teraz częściej o nim słychać w rubrykach rozrywkowych. Zresztą nie tyle o nim, co o jego żonie.

Konto usunięte
Konto usunięte: W razie odejścia Gudjonshena lub Hleba warto kupić nowego ofensywnego zawodnika.

Dwóch powinno odejść. Zarówno jeden jak i drugi nie mają większych szans na grę. A przecież szykują się nowe transfery. Za tych piłkarzy Barcelona otrzyma poniżej 20 mln euro.

Konto usunięte
Konto usunięte: I jak pożegnanie Nedveda ?

Sympatycznie i bardzo serdecznie. Nedved w pożegnalnym meczu asystował przy drugiej bramce. Kiedy zmieniał go Tiago Mendes, cała drużyna łącznie z Buffonem powędrowała do niego, żeby złożyć mu gratulację i wyściskać. Również kibice ładnie go pożegnali, postarali się Drughi którzy wywiesili specjalny transparent. Po meczu w ramiona Nedveda wpadły jego dzieci w koszulkach Juventusu z numerm 11 - Ivana i Pavel.

Prawdopodobnie numer długo nie zostanie pusty. Diego nieoficjalnie będzie grał z tym numerem.
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Poprawka, Milan wicemistrzem tez dzis wygrali 2:0

A tu się mylisz mój drogi przyjacielu. Przed meczem to Milan był trzeci, ale tabela nie uwzględniała bezpośrednich spotkań. Ta na koniec sezonu już je uwzględnia. Dla przypomnienia 4:2 i 1:1 . W tym wypadku vice-liderem jest Juventus. Jedynym zadaniem do wykonania była wygrana z Lazio. Wynik Milanu nie miał żadnego znaczenia.

Zbladła mina? :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tu się mylisz mój drogi przyjacielu. Przed meczem to Milan był trzeci, ale tabela nie uwzględniała bezpośrednich spotkań. Ta na koniec sezonu już je uwzględnia. Dla przypomnienia 4:2 i 1:1 . W tym wypadku vice-liderem jest Juventus. Jedynym zadaniem do wykonania była wygrana z Lazio. Wynik Milanu nie miał żadnego znaczenia.

Zasugerowalem sie tabelami i bilansem bramkowym

swoja droga to kto jest 4 ?

Genoa czy Fiorentina ? bo tez maja po tyle samo pkt....

Konto usunięte
Konto usunięte: Zbladła mina? :)

Dlatego wole sie upewnic, a mina nie zbladla bo i tak bez eliminacji beda grac w LM :mrgreen:
smencik
smencik
  31 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Genoa czy Fiorentina ? bo tez maja po tyle samo pkt....

Fiorentina :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fiorentina

Mylace sa te tabele wszedzie inaczej.... ; |

ale faktycznie doczytalem, ze liczy sie bilans bezposrednich meczy : )
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Dlatego wole sie upewnic, a mina nie zbladla bo i tak bez eliminacji beda grac w LM

Miałem wrażenie, że chciałeś mnie zgasić :)

LeonGrande
LeonGrande: Genoa czy Fiorentina ? bo tez maja po tyle samo pkt....

Chyba Viola. Genoa w następnym sezonie będzie w stanie przebudowy. Odchodzą Motta i Milito, do Juventusu mogą wrócić Criscito i Palladino.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem wrażenie, że chciałeś mnie zgasić :)

Eee nie : ) po prostu jedni piszą ze 2 inni ze 3 mozna zglupieć

rozpedzilem sie moj blad... : ) ale juz doczytalem jak dodalem wyzej

zwracam honor

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba Viola. Genoa w następnym sezonie będzie w stanie przebudowy. Odchodzą Motta i Milito, do Juventusu mogą wrócić Criscito i Palladino.

Szkoda liczylem ze Genoa :and:

Motta udany sezon, Milito jeszcze bardziej udany :ninja:
smencik
smencik
  31 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Mylace sa te tabele wszedzie inaczej.... ; |

Na lega-calcio.it zawsze wszystko jest ładnie podane, jeśli chodzi o tabelę :jezyk2:
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009

Najbardziej mnie boli, że Zlatan zdobył koronę króla strzelców. A było tak blisko, żeby po równo mieli z Diego Milito i Marco Di Vaio :and:

Genua walczyła dzielnie, jednak nawet przy ewentualnym zdobyciu 4 miejsca w Serie A w Eliminacjach byliby nie rozstawieni i mogliby nie awansować. Dlatego uważam, że awansowały 4 najlepsze drużyny. W przyszłym sezonie włączy się Roma. Mam nadzieję, że bez Trezeguet bo takiego lisa właśnie potrzebują.

LeonGrande
LeonGrande: Motta udany sezon, Milito jeszcze bardziej udany

W ramach rozliczenia trafi do nich prawdopodobnie Aquafresca i Quaresma.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.