LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i Nedved zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Juventusem.

I praktycznie na pewno wiesza buty na kołku.
Według mnie to dobrze. Zarząd już teraz zakupi odpowiedniego piłkarza. W przypadku przedłużenia kontraktu moglibyśmy jeszcze czekać rok. Na ten moment jedynym piłkarzem na lewej stronie jest Giovinco.
Grazie Pavel. 8 lat gry w Czarno-Białej koszulce. Nedved może żałować jednego, że nie wystąpił w Finale LM za nadmiar kartek. Może wtedy finał wyglądałby inaczej.
Shaawn
Shaawn
  30 maja 2009

No i Pavel kończy przygodę z Juve.

Dzisiaj też pojawiła się informacja, że sprowadzeniem Dosseny zainteresowany jest właśnie Juventus Turyn . Znając Alessio Secco to ten transfer może dojść do skutku, ten pan lubi sprowadzać takich przeciętnych zawodników.

NeverMind1910
NeverMind1910
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj też pojawiła się informacja, że sprowadzeniem Dosseny zainteresowany jest właśnie Juventus Turyn . Znając Alessio Secco to ten transfer może dojść do skutku, ten pan lubi sprowadzać takich przeciętnych zawodników.


Szczerze wątpię w ten transfer. To zwykła plotka. Dlaczego? Obecnie mamy De Cegile i Molinaro na lewej stronie obrony. Po sezonie wraca Criscito z Genoi, który zaliczył znakomity sezon i to on wydaje mi się najlepszy na pozycji lewego defensora.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Conte wywalczył awans z Bari do Serie A a Blanc prawdopodobnie zdobędzie mistrzostwo z Żyrondystami. Potrzebny jest młody trener z wizją. Grający otwartą piłkę.

No to ciekawsze dokonania ma jednak Blanc :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: No i Nedved zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Juventusem.

Koniec przygody czecha z SerieA ?
koniec kariery ?

hmmm

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak donosi SportMediaset, kibice Milanu mogą odetchnąć z ulgą. Zarząd klubu na czele z Gallianim porzucił możliwość sprzedaży Kaki po tym, jak nie udało się ściągnąć Gourcuffa. Teraz już nie ma mowy o możliwych negocjacjach z Realem Madryt. Wygląda na to, że Perez rozumie sytuację mediolańskiego giganta, dlatego teraz koncentruje się na ściągnięciu Cristiano Ronaldo, który jest w konflikcie z Fergusonem. Wokół Brazylijczyka ma być budowany nowy Milan.


Coraz bardziej prawdopodobne ze Cristiano zagra w Realu:ninja:
smencik
smencik
  31 maja 2009

No i Pavel Nedved kończy karierę :tak: Kolejny świetny piłkarz wiesza bucisze na kołku.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i Pavel Nedved kończy karierę Kolejny świetny piłkarz wiesza bucisze na kołku.


O ile wiem nie konczy kariery a jedynie odchodzi z Juve :woot:

tzn nie podjal jeszcze decyzji co do kariery....

tak czytalem, mozliwe ze cos sie zmienilo
Shaawn
Shaawn
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i Pavel Nedved kończy karierę Kolejny świetny piłkarz wiesza bucisze na kołku.


Fenomenalny piłkarz i człowiek, grający całym sercem.Tytan ciężkiej pracy, prawdziwy wojownik, te silne uderzenia. Ten charakterystyczny bieg. Będzie brakowało Pavla na boisku.

Czech jeszcze nie określił co będzie robił w następnym sezonie.Tak jak mówi LeonGrande.
NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czech jeszcze nie określił co będzie robił w następnym sezonie.Tak jak mówi LeonGrande.


Dostanie posadę w zarządzie Juventusu. Właśnie oglądam mecz Juventus-Lazio, to ostatni mecz Nedveda w czarno-białych barwach. Wątpię, aby jeszcze kontynuował karierę. Z pewnością nie w Italii. Może spróbuje jeszcze zagrać sezon w Czechach?
Kto wie. Jedno jest pewne, Nedved zawsze będzie częścią Juventusu i mam nadzieję, że będzie szkolił młodzież.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fenomenalny piłkarz i człowiek, grający całym sercem.Tytan ciężkiej pracy, prawdziwy wojownik, te silne uderzenia. Ten charakterystyczny bieg. Będzie brakowało Pavla na boisku.

Boniek powiedział o nim, że to najlepszy piłkarz ostatnich lat z Europy Wschodniej.
ronnie94miki
ronnie94miki
  31 maja 2009

to tak ja jestem kibicem Barcy:) no i słyszałem, że chcą pozyskać Ibrahimovica z Interu za (chyba) 40 mln i plus do tego Eto'o do nich. Nie wiem czy jest to rozsądne lecz nie mam nic do gadania...niestety. A Jak myślicie gdzie przejdzie Ribery???

smencik
smencik
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Jak myślicie gdzie przejdzie Ribery???

Bayern lub Real Madryt

Luis Figo już skończył swą przygodę z piłką. W 43 minucie przeciwko Atalancie został zdjęty z boiska. Był to jego ostatni występ w bogatej karierze.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Jak myślicie gdzie przejdzie Ribery???


Hoeness powiedział: Jeżeli Kaka wyceniany jest przez gazety na 125 milionów, to Ribery wart jest przynajmniej 100 mln.

Mnie osobiście to trochę dziwi, bo uważam Francka za znacznie lepszego piłkarza od Kaki :and:
smencik
smencik
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ribery wart jest przynajmniej 100 mln.

On chyba mówił o 100 mln tajlandzkich bahtów :woot:
thomas893
thomas893
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem w tym, że Henry, Ribery, Messi nie byliby zachwyceni siedzeniem na ławce. A o konflikty łatwo.

nie sądzę, że mogłoby dojść do konfliktów... sezon będzie długi, walka na kilku frontach, może by się jakoś dogadali :]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak uważam, że przydałyby się wam wzmocnienia w obronie. Zwłaszcza na skrzydłach gdzie nie ma zmienników. A Abidal to najsłabszy piłkarz w drużynie.

ja tak samo uważam... zobaczymy co wykombinują ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: lecz nie mam nic do gadania...niestety.

a ja dzwoniłem do Laporty i powiedziałem, żeby nawet nie próbował... odpowiedział "to tylko wymysły włoskich dziennikarzy" :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hoeness powiedział: Jeżeli Kaka wyceniany jest przez gazety na 125 milionów, to Ribery wart jest przynajmniej 100 mln.

z tego to się nieźle uśmiałem :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Luis Figo już skończył swą przygodę z piłką. W 43 minucie przeciwko Atalancie został zdjęty z boiska. Był to jego ostatni występ w bogatej karierze.

:bye: jakoś płakać za nim nie będę :ziober2:
ronnie94miki
ronnie94miki
  31 maja 2009

co do konfliktów w składzie to myślę , że byłoby ciasno bardzo z przodu jeśli miałby przejść don nas jakiś napastnik. Bo na celowniku ich troche jest: Villa, Ribery, Henrique, Ibrahimovic i w dodatku gdzieś słyszałem , że Gago z Realu jest na liście Laporty i reszty...Eto'o mółgby mieć wonty jeśli nie grałby w kazdym meczu...pożyjemy zobaczymy

NeverMind1910
NeverMind1910
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hoeness powiedział: Jeżeli Kaka wyceniany jest przez gazety na 125 milionów, to Ribery wart jest przynajmniej 100 mln. Mnie osobiście to trochę dziwi, bo uważam Francka za znacznie lepszego piłkarza od Kaki


:| Kaka jest wart w tej chwili 55-60 mln euro a Ribery 45-50. Zawsze wasi dyrektorzy brali sumy z kosmosów..
Niech siedzi Ribery w Bayernie, zobaczymy po jakim czasie złapie go frustracja.

Zakończył się mecz Juventusu. Juventus vice-liderem Serie A, a Pavel Nedved kończy karierę. Iaquinta znowu pokazał, że jest w najlepszej formie z napastników.
Trochę bramek nawpadało w tej kolejce Serie A.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.